Монокальційфосфат кормовий (кальцій фосфорнокислий однозаміщений)

49.80 грн (ціна за 1 кг)

Монокальційфосфат (кальцій фосфорнокислий однозаміщений, МКФ) кормовий – це тверда хімічна сполука, знефторений фосфат, що складається, головним чином, з фосфору (близько 22 %) і кальцію (13-16 %). Фосфат часто має вигляд подрібненої м’ясокості та рибного борошна, а кальцій – роздрібнених мушель, крейди та вапняку. Такий склад відповідає всім європейським вимогам і стандартам.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Зовні ця речовина виглядає як білого або з сірим відтінком кольору плинна негігроскопічна порошкоподібна маса, сформована невеликого розміру гранулами. Безбарвні кристали моноклінної призми мають відблиск. Запах відсутній. Розчиненню у воді піддається легко і швидко; крім того, розчиняється в соляній та азотній кислотах; у спирті ця сполука майже не розчиняється.

Інші назви: одноосновний фосфат кальцію, дигідрофосфат/біфосфат кальцію.

Молярна маса – 234,05 г/моль, густина – 2,55 г/см³. Хімічна формула: Ca(H 2 PO4) 2 .

Значення добавки в життєдіяльності худоби та птиці

Джерелом цієї висококонцентрованої добавки для підживлення сільськогосподарських тварин (птиці та худоби) служить сировина мінерального походження. Фосфор і кальцій як основні поживні компоненти збагачують і збалансовують раціон тварин, дозволяють протистояти хворобам, пов’язаним з дефіцитом цих макроелементів, інтенсифікують розвиток, підвищують продуктивність (добові надбавки, якісні показники м’ясної продукції, надої молока), забезпечують правильність обмінних процесів, а отже і виступають запорукою ефективної роботи імунної та репродуктивної систем організму.

Доцільність застосування монокальційфосфату в тваринництві обумовлена тим, що фосфор неорганічної етимології тварини засвоюють так само добре, як і органічної.

В цілому, переоцінити значення і кальцію, і фосфору в складі кормової добавки складно.

Роль кальцію для тварин:

- нейтралізація згубного впливу деяких елементів, наприклад, калію, магнію та натрію;

- збільшення захисної діяльності організму шляхом зниження клітинної проникності для токсинів бактеріальної природи;

- активізація роботи ферментів, які беруть участь у процесах травлення, інтенсифікація перетравлення і засвоєння поживних речовин;

- забезпечення оптимальної діяльності серцево-судинної, нервової та м’язової систем;

- вплив на доступність фосфору і цинку, що надходять з кормами.

Роль фосфору для тварин:

- входження в нуклеїнові кислоти, які виступають носіями генетичної інформації, регулювання біологічного синтезу білка і позитивний вплив на імунітет;

- допомога в травленні, забезпечення гліколізу, всмоктування вуглеводів, нирковоїекскреції, переміщення ліпідів та обміну амінокарбонових кислот;

- позитивний вплив на всі види обмінних процесів (білкових, ліпідних, вуглеводних, мінеральних та енергетичних);

- відсутність руйнівної дії стосовно вітамінів і ферментів, не блокування амінокислот і білків, не формування комплексів, які не підлягають засвоєнню, у зв’язку з незначноюхімічною активністю;

- збереження живої маси у весняний період і підготовка до значної молочної продуктивності влітку.

Варто відзначити також перевагу задіяння фосфатів у порівнянні із сінажноконцентратними та жомовими раціонами, що призводять до надлишку кальцію. А фосфор, що входить до кормових фосфатів, тварини засвоюють краще, ніж той, що входить до звичайних кормів.

Якщо зробити МКФ щоденною добавкою до раціону, то можна:

- нормалізувати мінеральний обмін речовин;

- посприяти формуванню і зміцненню кісткової тканини та скелета;

- ефективно вплинути на продуктивність;

- скоротити час відгодівлі;

- забезпечити хороше здоров’я нащадків;

- подбати про молодняк, зокрема, протистояти рахіту;

- збільшити надої корів і прирости телят на добу до 12 %;

- поліпшити поживну цінність готового продукту (м’яса, яєць і молока);

- мінімізувати витрати кормів до 11 % на одиницю приросту, а відповідно і збільшити доходи господарства.

Для яких тварин ця добавка є особливо вдалою? Головним чином, для травоїдних, ну і, звичайно ж, для птиці. Кальцій, що входить до складу цієї сполуки, незамінний для формування яєчної шкаралупи, побудови не тільки скелета, але і дзьоба, і пазурів.

Дефіцит кальцію може призвести до ламкості шкаралупи і неминучого остеопорозу. Але і надмірна його кількість не стає причиною чогось доброго: обмін речовин порушується, організм виснажується, а щитовидна залоза збільшується. Тому важливо дотримуватися правильних дозувань, але про це поговоримо далі.

Ще хотілося б сказати про значення фосфору в розвитку птиці. Він не тільки формує скелет і регулює жировий та вуглеводний обміни, а й запобігає аномаліям ніг, зокрема, скрученості, і рахітам.

Але на загал, добавка, що містить практично весь водорозчинний фосфор, підходить для всіх видів с/г тварин і більшості статевовікових груп.

Харчова добавка монокальційфосфат кормовий примітна ще й тим, що при застосуванні не несе загрози довкіллю (ні в повітрі, ні в стоках не утворюються токсини).

Може використовуватися в якості фосфоровмісного матеріалу для удобрення ґрунту з низькою родючістю, при вирощуванні коренеплодів, рослинних, чутливих до хлору культур, плодово-ягідних, овочевих і декоративних рослин. Застосування його допустиме в умовах відкритого та закритого ґрунту, а також для крапельного зрошення.

Норми введення до раціону тварин

Фосфатні підгодівлі повинні становити 0,3-0,7 % від усього раціону, що складається з концентрованих кормів, зернових відходів, силосу, жому, свіжої зеленої трави, подрібнених коренебульбоплодів, вологої мішанки. Вводити добавку важливо поступово, починаючи з малих доз і рівномірно збільшуючи їх протягом перших двох тижнів.

Якою має бути добова доза, залежить від присутності в раціоні фосфору та кальцію.

Загалом, рекомендовані дозування виглядають так: для дійних і сухостійних корів – 35-100 г на особину і 25-70 г відповідно, для биків, коней та свиноматок – 30-75 г, для

молодняка великої рогатої худоби до року і старше – 10-30 г і 25-50 г відповідно, для лошат і підсвинків – 8-15 г, для дорослої птиці – 1,5-2,5 г.

Перевищувати ці норми не рекомендовано, щоб не спровокувати хронічні отруєння. Якщо ж таке трапиться, антидотами можуть послужити карбонат магнію з кількістю магнію відповідно до загального раціону 0,35-0,5 % і хлорид калію в обсязі до 1,5 %.

Поєднувати з іншими добавками для кормів і лікарськими засобами можна.

Протипоказання не регламентуються. Що стосується тваринницької продукції після використання монокальційфосфату, то вона придатна до вживання без будь-яких обмежень.

Монокальційфосфат і безпека для людини

Ця субстанція належить до 4-го класу небезпеки за впливом на людський організм, тобто є мало небезпечною. ГДК в повітряному просторі робочої зони – 10 мг/м3 . Небезпеки виникнення пожежі та вибуху не несе. Однак при роботі з нею варто дотримуватися

нескладних правил особистої профілактики:

- захищати руки і дихальні шляхи, використовуючи засоби індивідуального захисту, головним чином, респіратор;

- після завершення роботи обличчя і руки мити з милом;

- при контакті зі шкірою також досить використовувати воду і мило, очі промивати значною кількістю води, при вдиханні збільшених доз забезпечити приплив повітря, спокій і теплоту;

- якщо трапиться випадкове проковтування, необхідно випити багато води, задіяти активоване вугілля і сольовий проносний засіб без викликання блювотного рефлексу.

Якщо вплив буде надмірно згубним, варто звернутися до лікаря.

Упакування, транспортування, зберігання

Пакуванням для біфосфату кальцію служать, як правило, плетені мішки, доповнені ПП вкладками. Популярне фасування: 25 кг, 50 кг і 1000 кг.

Перевозити його можна відкритими і закритими транспортними засобами. Зберігати потрібно в упакуванні в критому сухому та чистому приміщенні з хорошою провітрюваністю, запобігаючи контакту з прямим сонячним випромінюванням і вологою (атмосферні опади та ґрунтові води).

Переносити цей реактив необхідно обережно, транспортувати і зберігати, не створюючи сусідства з іншими мінеральними добавками й токсичними речовинами.

Оптимальна температура зберігання відзначається широким діапазоном – -40- 60 °С.

Термін придатності може варіюватися від двох до трьох років з дня виробництва.

Тару, що звільнилася від речовини, і просипи утилізують у спеціально відведених місцях.

Щоб тварини та/або птиця, яких ви вирощуєте, мали добре здоров’я і відрізнялися бездоганним розвитком, приділяйте особливу увагу не тільки умовам утримання, а й раціону їх харчування. Правильний раціон, зокрема і той, до якого входить монокальційфосфат кормовий – запорука успішних результатів у птахівництві й тваринництві.

Пам’ятайте, що яким би насиченим не був корм, без додаткового введення кальцію і фосфору не обійтися! А при купівлі цієї речовини зверніть увагу на репутацію виробника, щоб отримати у своє розпорядження дійсно якісний та ефективний продукт.

За більш детальною інформацією стосовно дигідрофосфату кальцію звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами.

Нехай ваше господарство завжди позитивно вражає вас і в кількісному, й у якісному планах!

Міжнародна назва calcium bis(dihydrogen phosphate), monocalcium orthophosphate, monocalcium phosphate
Хімічна формула Ca(H2PO4)2
Назви-синоніми кальцій фосфорнокислий однозаміщений, МКФ

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Монокальційфосфат кормовий (кальцій фосфорнокислий однозаміщений) за вигідною ціною, також замовити Монокальційфосфат кормовий (кальцій фосфорнокислий однозаміщений) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.