Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ))

1200.00 грн (ціна за 1 кг)

Оксид міді (II) (окис міді (ІІ)) – вищий оксид двовалентної міді з ледве вираженими амфотерними властивостями з домінуванням основних, цілком стійкий у стандартних умовах. Йому відповідає дуже слабка основа – гідроксид міді (II)

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності окис міді (ІІ). У нас можна купити оксид міді (ІІ) за доступною ціною. Оксид міді (ІІ) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку окису міді (ІІ) по всій території України.  При купівлі оксиду міді (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд – чорна порошкоподібна маса, що складається з кристалічних структур моноклінної сингонії. У воді не розчиняється і на неї ніяк не реагує. У водних розчинах нітриду водню формує гідроокис тетраамінміді (II). З розведеними кислотами без труднощів вступає в реакції, в результаті яких утворюються солі та вода. Сплавлення з лужними сполуками дає купрати. Для відновлення до металевої міді застосовуються такі речовини і матеріали: водень, монооксид вуглецю, вугілля, аміак, активні метали. Молярна маса – 79,545 г/моль, густина – 6,31 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 1447 °C (під тиском О), t розкладання – 1100 °C (з формуванням геміоксиду міді, мідь + кисень). Формула – CuO. У природному середовищі ця речовина перебуває у вигляді чорного мінералу теноріту. Отримання її можливе такими способами: - прожарювання гідроксиду міді (II)/її нітрату або карбонату при t 200 °С; - нагрівання металевої міді на повітрі при t менше 1100 °C; - окислення металевої міді в повітряному середовищі при t 400-500 °С; - нагрівання малахіту.

Застосування оксиду міді (II)

Ця субстанція надає різним матеріалам синього і зеленого забарвлення, і саме ця її властивість (роль пігменту) використовується в різних сферах промисловості: скляній, порцеляновій тощо. Так, з її допомогою в зелений і синій колір фарбують, зокрема, скло та емаль, порцеляну і кераміку. Застосовують окис міді і при виготовленні мідно-рубінового скла. У масштабах лабораторії цей матеріал використовують для визначення у речовин відновлювальних властивостей, виступає також оксидним каталізатором. Крім того, він відновлює окис до міді металевої, в процесі чого чорне забарвлення замінюється рожевим. Як окислювач його вносять до шихти печей. А в гальванотехніці задіюють при виготовленні електролітів.

Оксид міді (II) і безпека

Маючи справу з цією сполукою, потрібно пам’ятати про її токсичність (2-й клас небезпеки), пожежо- та вибухонебезпечність. Вона може призвести до подразнень шкіри, слизових, органів дихання і шлунково-кишкового тракту. Постійний вплив на організм може стати причиною порушень у функціонуванні ЦНС, печінки і нирок. Максимально допустима концентрація в повітряному просторі робочої зони – 0,5 мг/м3, разово – 1 мг/м3. Для роботи використовуйте ЗІЗ (спецодяг, рукавички, окуляри, респіратор) та дотримуйтеся особистої гігієни. Уникайте потрапляння цього реактиву на шкіру і всередину організму. Якщо передбачається застосування горючих газів, дотримуйтеся правил протипожежної безпеки. Зберігати цю речовину потрібно в сухому, добре провітрюваному приміщенні в упакуванні виробника. Гарантійний термін придатності – 24 місяці від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом оксид міді (ІІ), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на окис міді (ІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва copper(II) oxide, cupric oxide
Хімічна формула CuO
Назви-синоніми окис міді (ІІ), купрум(ІІ) оксид

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ)) за вигідною ціною, також замовити Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ)) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.