Сульфат міді (мідний купорос, мідь сірчанокисла) 5-водний

99.60 грн (ціна за 1 кг)
Сульфат міді (мідний купорос, мідь сірчанокисла) 5-водний - фасування 500 кг

Знадобилося мідний купорос купити на опт для промислового або сільськогосподарського застосування? Перед покупкою не зайвим буде розібратися, що собою представляє ця речовина, які її характеристики, в чому полягає користь для рослин і, власне, де можна придбати мідний купорос, ціна якого – в доступних межах.

Купити мідний купорос

Де купити мідний купорос в Україні, щоб влаштувало все: і якісні параметри, технічні характеристики, і ціна, умови придбання продукту?

Якщо ви промоніторите ринок офлайнових і онлайн-пропозицій, то побачите, що варіанти є різні. Здавалося б, одна речовина, побачив в одному місці – бери і купуй. Але якщо хочете, щоб всі аспекти придбання потішили по максимуму, зупиніть вибір на пропозиції від ПП «Система Оптимум».

У нас можна купити мідь сірчанокислу в будь-яких, навіть найбільших обсягах, оскільки ця сполука завжди є на складах у достатніх кількостях. Оптові замовлення приймаємо від клієнтів з усієї України. Ціни пропонуємо доступні. Висока якість підтверджується відповідним сертифікатом. Доставка в будь-який регіон країни оперативна, завдяки великому автомобільному парку компанії.

Властивості міді сірчанокислої

Купити сульфат міді сьогодні можна як кристалогідрат натурального або пром. походження. У природних умовах входить до складу всіляких мінералів. Отримання можливе такими способами:

 • промисловий (реакція міді та її відходів з розведеною H2SO4 під час продувки повітря);
 • лабораторні (вплив концентрованої H2SO4 на мідь при високій t або нейтралізація гідроксиду міді сульфатною к-тою).

Цей хімікат буває чистим і з забрудненнями. Очищення від домішок здійснюється шляхом перекристалізації.

Сірчанокисла мідь є нелеткою мідною сіллю (однією з найважливіших солей міді). Існує у вигляді декількох сполук, що відрізняються за ступенем гідратації. Це реактив з групи неорганічних, гігроскопічна порошкоподібна/кристалічна маса, що має характерні фізичні та хімічні властивості. У безводної форми – блідо-зелене/сіро-біле забарвлення, а ось пентагідрат, який поширений найбільше – яскраво-синій. Наявність синього кольору – за гідратною водою. В процесі нагрівання, коли вода видаляється, втрачається і забарвлення – речовина знебарвлюється.

Запах у мідного купоросу відсутній, смакові параметри – гірко-металеві. Розчиненню у воді й пропантріолі-1,2,3 піддається легко, а ось в спиртах, зокрема етиловому і метиловому, майже не розчиняється. Водному розчину, який з’являється в результаті розчинення речовини в H2O, характерна слабокисла реакція. При контакті з повітряними сумішами газів реалізується поступове вивітрювання, оскільки втрачається кристалізаційна вода.

Частина кристалогідратів, нагріваючись до певної t, втрачає лише воду. Розкладання ж відбувається при більш значному температурному режимі. Так, кристалогідрат сірчанокислої міді повністю позбувається кристалізаційної води при 258 °С (стає безводною сіллю), а розкладатися безводний сульфат міді починає при 653 °С.

Формула: CuSO4•5H2O.

сульфат міді формула

Характеристики та застосування

Сульфат міді 5-водний з усіх хім. речовин, які застосовуються в різних господарствах, займає зовсім не останнє місце. Активність і повсюдність його використання не підлягають сумніву. Однак, приступаючи до роботи з ним, не слід забувати про обережність. Тоді як для рослин ця сполука несе істотну користь, для людини є певним чином токсичною.

Перед тим, як купити мідь сірчанокислу, необхідно розібратися в двох головних питаннях: застосування та безпека. Навіщо потрібен цей матеріал, де застосовується і для вирішення яких завдань – розглянемо трохи пізніше. Зараз же – кілька слів про можливі ризики і запобіжні заходи.

Мідний купорос зарахований до четвертого класу небезпеки, тобто він малотоксичний, здійснює помірний токсичний вплив. Зовсім не несе небезпеки теплокровним тваринам, а ось для риб є високотоксичним. Що стосується людей, то існують дозволені дози, які не здійснюють на організм токсичного впливу. Але якщо з ними перебрати міру, не є винятком різні негативи, аж до летального результату (при ковтанні 45-125 г речовини). З інших небажаних проявів: інтоксикація, термоопіки слизових оболонок і травного тракту. При цьому контакт зі шкірою та очима не є особливо небезпечним. Ділянку тіла, що піддалася впливу речовини, необхідно просто промити великою кількістю води. А найкраще будь-які роботи здійснювати в респіраторі, чимдуж уникаючи пилення.

А тепер давайте, власне, з’ясуємо, для чого може знадобитися сульфат міді і де його застосовують найчастіше?

Застосування сірчанокислої міді можна систематизувати так:

 • сільське господарство;
 • обробка басейнів і акваріумів;
 • хім. водообробка;
 • навчальні заклади;
 • аналітична хімія;
 • текстильний та шкіряний напрямки;
 • медицина та ін.

Мідний купорос – популярний альгіцид для водойм, басейнів (засіб, що запобігає виникненню водоростей). У розведеному вигляді він використовується для лікування акваріумних рибок, якщо ті уражені паразитарними інфекціями. Також сприяє видаленню з акваріумів равликів. Не переоцінити його значення в якості інгібітора росту бактерій, зокрема кишкової палички, і консерванта деревини.

Сульфат міді – затребуваний аналітичний реагент + вихідна речовина для отримання інших сполук. Задіюється у низці хім. тестів. Допомагає визначати відновлювальні якості цукрів, що перетворюють синій сульфат міді (II), який піддається розчиненню, в нерозчинний червоного кольору оксид міді (I). Це також реагент для біуретової реакції, тобто використовується для встановлення білків. З його допомогою здійснюють ще й перевірку крові на анемію. Чудове вологопоглинання – передумова для використання з метою створення чистого етанолу, газоосушення та індикації вологості.

Якщо розглядати значення для текстильної галузі, виробництва штучних волокон, то тут купити сульфат міді найчастіше доводиться як ефективний барвник для тканин. Ще він може слугувати протравою в рослинному фарбуванні. З його допомогою можна добре підкреслити зелені тони рослинних барвників.

Важлива сірчанокисла мідь для навчально-пізнавальних цілей. У навчальних закладах, насамперед, у школах, її використовують в різних дослідах при виконанні лабораторних робіт. Крім того, вона є популярним компонентом дитячих хімічних наборів для вирощування кристалів.

У гірничодобувній галузі задіюється для отримання таких матеріалів, як кобальт, цинк і свинець, в металургії – як складова частина гальванічних ванн і мідних катодів. Використовується у флотаційному збагаченні руди, для нанесення пластмасового шару на метал, а покриттів, що захищають від корозії – на алюмінієві елементи магнітних дисків. Часто не обходяться без цієї речовини при виготовленні двосторонніх друкованих плат, електробатарей, скла, дзеркал, кераміки, барвників і пігментів, фарб і ацетатного полотна. У харчопромі відома як добавка до їжі Е519, яка використовується переважно для обробки ламінарії та додається в консервовані маслини.

Де застосовується ще? Медицина (переважно народна, але також іноді офіційна) – ще один напрямок, для якого значення субстанції, що розглядається, не переоцінити. Тут вона використовується з метою дезінфекції. Особливо цінується як антисептик, припалювальний і в’яжучий агент. Це важливий інгредієнт для створення різних медикаментів. За допомогою сульфату міді лікують радикуліт, грибкові ураження, цукровий діабет, патології з гінекології, інфекції, онкологію, епілепсію і поліартрит.

Як антисептик з припалювальною і протиінфекційною діями рекомендується до застосування гінекологами. Спринцювання повинне здійснюватися тільки за погодженням з фахівцем. Також важливо дотримуватися дозувань, щоб запобігти будь-яким негативним моментам.

Як припалювач використовується і в дерматології. Найбільша ефективність пентагідрату сірчанокислої міді спостерігається при лікуванні мокрої екземи.

При отруєннях за допомогою зазначеної речовини викликають блювоту. Також нею дезінфікують рани.

До слова, ця сіль може стати в нагоді не тільки для людей, а й для тварин. У ветеринарії виступає популярним антисептичним засобом і протигельмінтним препаратом. Нею обприскують приміщення, в яких утримуються тварини, щоб винищити бліх, комарів і деяких кліщів. Обробка копит – запорука лікування і профілактики хвороби Мортелларо, копитної гнилі та підошовних виразок.

Будівництво. Тут цінні вогнетривкі та фунгіцидні властивості 10 % водного р-чину мідного купоросу. Ним покривають конструкції з дерева, бетону і цегли. Він ефективно захищає деревину від гниття, допомагає позбуватися іржавих плям на поверхнях різних споруд, робить споруди вогнетривкими, а відтак пожежобезпечними, нейтралізує протікання, захищає стіни, стелі, підлогу від ураження грибком (для цього використовується перед оздоблювальними заходами).

Наостанок ми залишили застосування в садівництві, сільському господарстві, для різних рослин, загалом. Не тому, що це найменш значуща царина. Навпаки, це одна з основних сфер задіяння, про яку необхідно поговорити максимально докладно.

Застосування в саду і на городі відбувається у ролі гербіциду, фунгіциду та пестициду. За допомогою сірчанокислої міді запобігають виникненню грибкових уражень (парші, сірої та плодової гнилі, антракнозу та ін.) на таких ягідних культурах, як виноград, диня та інші.

мідний купорос для саду

Ефективно знищує шкідників, служить мідно-сірчаним добривом (особливо цінна при нестачі міді, зокрема на торф’яних ґрунтах) і дезінфектантом ран на стовбурах дерев. Як хім. речовина для обробки ґрунту перед посадкою рослин, захищає від вілту та інших інфекцій. А насіння з її допомогою обробляють, щоб не відбулося зараження цвіллю. Також вона допомагає боротися з небажаною рослинністю біля водогонів.

Основні цілі в сільському господарстві, що досягаються за допомогою мідного купоросу:

 • боротьба з фітофторозом на помідорах і картоплі;
 • винищення садових шкідників;
 • знезараження ґрунтових пластів;
 • підживлення рослин при дефіциті міді в ґрунті;
 • антипліснява обробка ям, комор, льохів і т.д.;
 • профілактика грибкових недуг і ураження шкідниками кущів та дерев.

Як використовувати цей матеріал для обробки дерев, залежить від сезону, культури і поставленого завдання. Занурюватися в нюанси не станемо, позаяк тематичної інформації в інтернеті предостатньо. Дізнатися все необхідне за потреби нескладно.

Зверніть увагу! Це чудове добриво не тільки для садових, городніх, але й для кімнатних рослин.

Чи є співмірні мідному купоросу аналоги для сільського господарства? Альтернативи, яка буде ідентична у всіх сенсах, не існує. Звичайно, можна пошукати інші варіанти, які підходять під конкретні ситуації, але знайти більш доступний навряд чи вдасться.

Оптові ціни від виробника

Якщо ви хочете мідний купорос купити оптом за доступною ціною, звертайтеся. Вартість реактиву залежить від необхідних вам обсягів. Дрібний опт (фасування в мішки по 25 кг) – це одні цифри за кілограм, великий (від 500 кг) – інші, ще доступніші. Але в будь-якому випадку, наша цінова політика стане для вас приємним сюрпризом. До того ж, при великих замовленнях можливі індивідуальні знижки. Дізнатися, скільки точно коштує мідний купорос (ціна його буде якою), згідно з потрібними вам обсягами продукту, можете, зв’язавшись з нашим менеджером телефоном або через електронну пошту.

Замовити з доставкою

Коли мова йде про купівлю добрив, реактивів, хімічних речовин, чимале значення має доставка. Як здійснюється, в які терміни, ким організовується тощо – всі ці запитання потрібно буде з’ясувати, щоб покупка речовини відбулася максимально успішно. Якщо ви захочете мідний купорос купити у нас, ми подбаємо, щоб все було, як належить: швидко, якісно, комфортно та надійно. Працюємо з підприємствами з усієї України, доставку в будь-який регіон необхідних кількостей продукції організовуємо в найкращому вигляді.

Уточнити будь-які запитання щодо міді сірчанокислої (застосування, властивості, характеристики та ін.), а також умов її придбання можете просто зараз у телефонному режимі. Звертайтеся! Будемо раді спільно вигідній співпраці!

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат міді (мідний купорос, мідь сірчанокисла) 5-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат міді (мідний купорос, мідь сірчанокисла) 5-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.