Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)

600.00 грн (ціна за 1 кг)

Мідь (II) хлориста (хлорид міді (II), дихлорид міді, мідь хлориста/двохлориста) – тверда бінарна хім. речовина неорганічної етимології, сполука купруму і хлору з класу галогенідів і солей (може позиціонуватися як сіль хлористоводневої кислоти та міді).

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вам знадобилося купити хлорид міді – тверду хімічну речовину, що належить до групи галоїдів... Якщо ви шукаєте постачальника, який забезпечить високу якість продукту, зможе поставляти великі партії та запропонує доступну ціну... Відповідь на запитання, де купити – однозначна: в інтернет-магазині «Система Оптимум».

Купити хлорид міді в Україні

Хлориста мідь сьогодні доступна для придбання у різних компаній. Ринок хім. реактивів багатий різноплановими пропозиціями. Але, на жаль, не всі вони варті уваги. Хтось продає хлорид міді оптом за роздрібною вартістю. А та, ясна річ, вища, ніж хотілося б. Інші компанії не приділяють належної уваги якості продукції, а відтак її характеристики, хімічні властивості не відповідають необхідним. Взагалі нюансів – маса, але ж не хочеться заплатити гроші даремно. Тому варто вибирати, передусім, не товар, а підприємство, яке його пропонує. Якщо компанія надійна і добре зарекомендувала себе, ймовірність купити те, що потрібно, та ще й недорого, максимізується.

Замовити в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Якщо ви зупините вибір на пропозиції ПП «Система Оптимум» – не прогадаєте. До нас звертаються, щоб купити мідь хлористу в будь-яких обсягах, позаяк на складах ця речовина постійно в наявності у великих кількостях. Але це лише одна з переваг, гарантованих нашим підприємством. З інших, зокрема, слід згадати такі:

  • висока якість продукції, що підтверджується сертифікатом;
  • доступні ціни на партії різних обсягів з можливістю отримання знижки в індивідуальному порядку при великооптовому замовленні;
  • комфортні умови придбання + кваліфіковане консультування;
  • швидка доставка по всій Україні власним автомобільним транспортом компанії або за допомогою перевізників;
  • можливість оплатити замовлення зручним для вас способом, за погодженням з менеджером.

Ми не один рік активно працюємо на ринку хім. речовин України, реалізуємо товари на великий і дрібний опт для підприємств різного спрямування. Не завищуємо вартість товарів і уважно стежимо за якісним рівнем. Все для того, щоб кожен клієнт залишився по максимуму задоволений співпрацею і за необхідності замовити будь-які хімічні речовини (ті самі або інші), звертався до нас повторно. Економія вашого часу на пошуку нових постачальників – ще одна з переваг, які забезпечуються нашою компанією. Звертайтеся!

Хімічні властивості та застосування

Мідь (II) хлориста, що також називається хлоридом міді (II), дихлоридом міді і міддю хлорною/двохлористою – це тверда хімічна р-на неорганічного походження, сильно гігроскопічна. Подвійна сполука міді та хлору, яка здатна виступати як сіль хлористоводневої к-ти і Cu.

Фізичні та хімічні властивості цього неорганічного реактиву досить цікаві. Зовні це кристалічна маса небесного/зеленуватого кольору. Решітка кристалів – моноклінна. Розчинність у воді – висока (77 г/100 мл). Це ж стосується і етилового, метилового спиртів: розчинення в першому – 53 г, а в другому – 68 г на 100 мл. Розчиняється і в ацетоні. З легкістю відновлюється до Cu1+ і Сu. Приводить до появи кристалогідратів типу CuCl2•nH2O (яким саме буде склад, залежить від t процедури).

Молярна маса – 134,45 г/моль, густина – 3,386 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 498 °C, t кип. – 993 °C. Формула – CuCl2.

Замовити матеріал з такими характеристиками – дуже добре, але при роботі з ним важливо враховувати його токсичність.

В яких природних джерелах міститься зазначена речовина і як отримати її в промислових масштабах й в умовах лабораторії? У природному середовищі зустрічається у вигляді досить рідкісного мінералу ернохальциту, що має характерне сапфірове забарвлення.

Пром. синтез здійснюється, як правило, хлоруванням сульфіду міді (II) або ж шляхом хлорвипалу.

Лабораторне отримання можливе під час реакцій між:

  • металевим купрумом і хлором;
  • окисом міді (II)/гідроокисом міді (II)/вуглекислою міддю і хлороводнем;
  • Cu і царською горілкою (перший із зазначених учасників взаємодії розчиняють у другому).

Застосування. Купити мідь хлористу недорого може знадобитися для декількох різнопланових процесів. Зокрема нею покривають метали, здійснюють їх обміднення. У нафтопереробці вона виступає каталізатором крекінгу. У текстильній галузі служить популярною в фарбуванні тканин протравою. Також задіюється в створенні основного хлориду Сu, декарбоксилюванні, очищенні ацетилену від домішок, окислювально-відновних органічних реакціях, целюлозовиробництві та ін. У промисловості та лабораторіях служить каталізатором окислення киснем. Раніше великі обсяги хлору отримували каталітичним окисленням хлороводню. Ця реакція зворотна, тому реалізується не повною мірою (конверсія за один підхід дорівнює приблизно 80 %). Крім того, цій сполуці характерне застосування в медицині.

Щоб у кожному із зазначених вище напрямків ця сіль добре справлялася з покладеними на неї завданнями, важливо купити мідь (ІІ) хлористу в бездоганній якості. Щоб покупка не стала непосильною, потрібно знайти постачальника, який пропонує доступні ціни. Ну а щоб убезпечити себе при роботі з речовиною, що розглядається, (пам’ятаємо – вона токсична), необхідно дотримуватися правил безпеки і використовувати ЗІЗ. Лабораторія повинна бути обладнана припливно-витяжною вентиляцією. Працювати слід у витяжній шафі.

Ціни від виробника

Хочете купити хлорид міді з вигодою? Одна з найкращих пропозицій в цьому плані – у компанії «Система Оптимум». Ми не те, що не завищуємо ціни, ми ще й надаємо персональні знижки при великих замовленнях. Кінцева вартість залежить від обсягів, які купуються: що більша партія, то дешевше виходить кожен кілограм. Але скільки б речовини вам не знадобилося, можете бути впевнені: купити у нас найбільш вигідно! Якісно і недорого – один з основних принципів нашої роботи.

Щоб замовити мідь (ІІ) хлористу на опт просто зараз, зв’яжіться з менеджером нашої компанії телефоном або напишіть листа на електронну пошту. Який із способів зв’язку ви б не обрали, в будь-якому випадку заявка буде опрацьована оперативно. Якісні параметри, комфорт придбання і ціна хлориду міді порадують обов’язково!

Міжнародна назва copper(II) chloride, cupric chloride
Хімічна формула CuCl2
Назви-синоніми мідь (II) хлориста, хлорид міді (II), дихлорид міді, мідь хлориста, мідь двохлориста

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста) за вигідною ціною, також замовити Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.