Хлорид марганцю (марганець хлористий)

186.00 грн (ціна за 1 кг)

Назву марганець хлористий мають декілька сполук із загальною формулою MnCl2•(Н2О)х, де х може приймати значення 0, 2 або 4. Тетрагідрат є найбільш поширеною формою марганцю хлориду і представлений формулою MnCl2•4H2O, але безводна форма і дигідрат MnCl2•2H2O також досить відомі. Зовнішній вигляд цієї солі – блідо-рожеві кристали. Молекулярна вага безводного марганцю хлористого 125.844045 г/моль. Точка кипіння 1190 oС. Точка плавлення 650 oС. Безводний реактив – це полімерна тверда речовина. Марганець хлористий є слабкою кислотою Льюїса.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорид марганцю. У нас можна купити марганець хлористий оптом за доступною ціною. Марганець хлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна марганцю хлористого приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по марганцю хлористого всій території України. Ціна хлориду марганцю також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі марганцю хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Щоб одержати хлорид марганцю, металевий марганець або феромарганець хлорується при 700-1000 oС. 

Промислове отримання хлористого марганцю засноване або на реакції хлоридної кислоти з марганцю (IV) оксидом, марганцю (II) оксидом, карбонатом марганцю, або на прямому хлоруванні металічного марганцю чи феромарганцю.

Застосування хлориду марганцю

Хлорид марганцю застосовується як прекурсор для інших сполук марганцю, як каталізатор при хлоруванні органічних сполук, як харчова добавка в кормах для тварин, щоб забезпечити необхідну кількість мікроелементів. Його використовують у добривах, фарбах, препаратах для дезінфекції, для очищення природного газу і в сухих батареях. Він є попередником антидетонаційних сполук. Марганець хлористий тетрагідрат водорозчинний і є чудовим джерелом марганцю. Дана речовина проводить електричний струм при розчинені у воді. Розкладається при електролізі до газоподібного хлору і металу. Завдяки цьому можна отримати сполуки ультрависокої чистоти.

Марганець хлористий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом марганець хлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид марганцю, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид марганцю (марганець хлористий) за вигідною ціною, також замовити Хлорид марганцю (марганець хлористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.