Сульфат магнію (магній сірчанокислий) 7-водний

20.40 грн (ціна за 1 кг)

Магній сірчанокислий 7-водний – добриво, сипкий порошок, що залежно від марки має колір білий або світло-сірий. Сульфат магнію MgSO4 – водорозчинна сіль, пожежо і вибухобезпечна.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сульфат магнію семиводний – це популярне магнієве добриво у вигляді сипкої порошкоподібної маси, сформованої призматичними безбарвними кристалами. Хім. речовина, реактив неорганічної етимології, сіль металу Mg і H2SO4. Випускається в різних марках, яким характерна варіативність забарвлення: від білого до світло-сірого. Сьогодні купити сульфат магнію можна такий, отримання якого ґрунтується на взаємодії H2SO4 (сірчаної к-ти) і MgCO3 (мінералу магнезиту). Крім того, процес синтезу також передбачає такі подальші робочі процеси: фільтрацію, кристалізацію і сушіння.

Ця речовина з легкістю розчиняється у водному середовищі (в киплячому ще сильніше, ніж у холодному). Водні розчини за смаковими характеристиками – гірко-солоні. В етиловому ж спирті розчиненню практично не піддається. Злежування не спостерігається, на повітрі вивітрюється. Небезпеки пожежі та вибуху не несе. Молярна маса – 120,37 г/моль, густина – 2,66 г/см³, t плавлення – 1137 °C. Формула: MgSO4•7H2O.

сульфат магнію формула

Магнію сульфат купити

Якщо вам знадобився магній сірчанокислий (ще одна загальноприйнята назва цього хім. продукту), ви можете звернутися в компанію «Система Оптимум». Якість, умови співпраці і ціна сульфата магнію стануть для вас приємним сюрпризом. У нас на складах ця сполука завжди присутня в достатніх обсягах і реалізується за дуже привабливими цінами. Завдяки власним складським приміщенням і автомобільному парку, кожне замовлення виконується оперативно, незалежно від регіону доставки (поставки товару здійснюємо по всій території України). Високі якісні параметри підтверджуються сертифікатом якості.

Магній сірчанокислий як аграрне добриво.

Сульфат магнію – речовина з досить широкою сферою застосування. З його участю виготовляють СМЗ (синтетичні мийні засоби), кормові дріжджі та ін. Його задіюють в хімічній (наприклад, при створенні надборнокислого натрію) і шкіряній галузях. У медицині служить заспокійливим. Одна з основних ролей цього матеріалу – важливе для сільського господарства мінеральне добриво. Використання в цьому напрямку пояснюється чудовим виконанням ним різних завдань:

сульфат магнію

  • швидко підвищує обсяг магнію в ґрунтових шарах;
  • благотворно впливає на фотосинтез, оскільки, по суті, є центральним атомом молекули хлорофілу;
  • інтенсифікує ріст рослин;
  • сприяє нормальному поділу клітин і фосфорозасвоєнню;
  • підтримує оптимальний рівень білків;
  • позитивно впливає на кількість врожаю;
  • покращує якість плодів, підвищуючи в них вміст крохмалю, цукру і вітамінів.

Загалом, значення цієї речовини для різних с/г культур переоцінити складно. Як добриво в певних аграрних процесах вона просто незамінна. Відтак дуже важливо бути обізнаними в нюансах її застосування. Про те, що рослині необхідний магній сірчанокислий, свідчать такі ознаки:

  • хлороз між листковими жилками (побіління міжжилкових тканин з подальшим набуттям коричневого забарвлення);
  • нехарактерні зміни кольору листя (яскравий помаранчевий, з червоним/пурпуровим відтінком) і жилок (зелений) з затвердінням листя, втратою ним стійкості до пошкоджень;
  • зменшення розмірів нижніх листків, якщо мова йде про картоплю, ставання їх жовто-зеленими, з дрібними бурими ділянками;
  • передчасне (більш раннє, ніж це передбачено природою) засихання і опадання листя, полисіння нижніх ділянок кущів;
  • мармуровість нижніх листків, якщо говорити про білокачанну капусту;
  • набуття білого забарвлення верхівками листя ріпчастої цибулі, з подальшими засиханням і ламкістю;
  • зменшення розмірів огірків.

Сульфат магнію – с/г продукт універсального призначення. У зв’язку з доброю водорозчинністю, його застосування може відбуватися за допомогою різних поливальних систем. Ним можна підживляти овочеві культури, декоративні насадження та ін. У випадку основного внесення важливе компонування з добривами, що містять азот і фосфор. Зверніть увагу! Такий аспект, як дозування, має велике значення. Не варто перебирати міру, позаяк це загрожує зниженням засвоєння інших важливих для рослин елементів, наприклад, калію, кальцію та марганцю. До слова, при надлишку інших добрив (калійних, зокрема) не є винятком зворотний бік медалі, а саме блокування засвоєння с/г насадженнями магнію. Щоб легше було зорієнтуватися, що до чого, наведемо основні норми внесення магнієвого добрива, що розглядається, для різних культур:

  • огірки і томати – 70-100 кг/га або 7-10 г/м2 при основному весняному внесенні разом з азото- і фосфоровмісними композиціями, а також 3-50 кг/га в якості кореневого підживлення (до 5 разів за період вегетації кожні 10-15 днів);
  • інші овочеві, а також ягідні й декоративні культури – 120-150 кг/га або 12-15 г/м2 при основному внесенні навесні, аналогічно, як і в попередньому випадку, компонуючи з азотними і фосфорними МД;
  • плодові дерева – 30-35 г/м2 в пристовбурні кола під час весняного підживлення.

Обприскування в вегетаційний період усіх культур варто здійснювати щомісяця 1,5-2 % розчином з розрахунку 75-100 кг/га, тобто 50-200 літрів робочого матеріалу на гектар. Якщо ж говорити про захищений ґрунт, то оптимальна концентрація розчину – 0,1-0,2 %. Підживлення при цьому може здійснюватися за допомогою поливальної системи, шляхом дощування або через крапельний полив. І ще такий важливий момент. Купити сульфат магнію замало.

Для отримання найкращих результатів при його застосуванні важливо враховувати, в якій формі і в яких обсягах магній вже міститься в ґрунті. А на це впливають географічні дані, характер опадів, винос цього елементу культурою-попередником та інше. Також варто дізнатися кислотність і вагу ґрунту. Чим ґрунт легший та кисліший, тим більше магнію йому необхідно. Найбільшу потребу в магнії насадження відчувають в ростовий період і під час посухи.

Купити сульфат магнію в інтернет-магазині

Де купити добриво? Таке питання є одним з найбільш поширених. А відповідь на нього дуже проста: в інтернет-магазині. Якщо це буде ресурс нашої компанії, ви не прогадаєте. Ми пропонуємо вигідні й комфортні умови співпраці, забезпечуємо кожному замовникові індивідуальний підхід і завжди дбаємо про те, щоб залишити найкращі враження від закупівель у ПП «Система Оптимум».

Ціни на сульфат магнію

Замовити добриво у нас – значить отримати в своє розпорядження високоякісний аграрний продукт за розумною вартістю. Крім того, що ціни у нас і так невисокі, у випадку великих обсягів замовлення можливі додаткові вигоди. Уточнити розмір персональної знижки можна просто зараз, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Продаж магнію сірчанокислого оптом

Продаж цього реактиву в Україні здійснюється оптом і в роздріб. З нами зручно співпрацювати, тому що будь-які, навіть найбільші оптові партії доставляються по всій території країни в мінімальні терміни і в найкращому вигляді. Фасування можливе в п/п мішки по 25 кг. До того ж, транспортування здійснюється відповідними видами транспортних засобів в кількостях від 1000 кг.

Замовити з доставкою

Щоб придбати магній сірчанокислий з доставкою недорого, потрібно зателефонувати нам або залишити заявку онлайн. У будь-якому випадку оперативна обробка замовлення гарантована! Незабаром зможете приступити до застосування такого важливого для ваших сільськогосподарських насаджень добрива. І не забувайте зберігати продукт в сухому приміщенні, із забезпеченням доброї провітрюваності.

Сульфат магнію в Україні

Поставки компанією «Система Оптимум» здійснюються в порошку. Відповіді на будь-які запитання, що стосуються вартості, умов оплати/доставки в Україні тощо, можете отримати у наших консультантів. Також важлива інформація про товар (зокрема, якісні параметри, лабораторний висновок) міститься в сертифікаті якості. Замовляйте оптом ефективне добриво, застосовуйте вчасно і з дотриманням дозувань – результати в позитивному сенсі перевершать всі ваші очікування!

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Сульфат магнію 7-водний

    

Гарантійний термін зберігання 3 роки
Виробник Туреччина
Формула MgSO4•7H2O

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Прозорі кристали без запаху та кольору Відповідає
2 Масова частка основної речовини, %, не менше ≥ 99,0
3 Масова частка оксиду магнію (MgO), % 16,0
4 Масова частка оксиду сірки (SO3), % 32,0
5 Масова частка хлоридів (Cl), % ≤ 0,014
6 Масова частка свинцю (Pb), % ≤ 0,001
7 Розчинність при 20°С, г/л 710,0
8 Густина при 20°С, г/см3 1,68
9 Вологість при при 25°С, % ≤ 1,0
10 рН 5% розчину при 25°С 5-7,5

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.



Міжнародна назва magnesium sulfate, magnesium sulfate heptahydrate
Хімічна формула MgSO4·7H2O
Назви-синоніми магній сірчанокислий 7-водний, сульфат магнію 7-водний

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат магнію (магній сірчанокислий) 7-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат магнію (магній сірчанокислий) 7-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.