Оксид магнію (окис магнію, магнезія палена)

20.40 грн (ціна за 1 кг)

Оксид магнію (окис магнію, магнезія палена) – це біла гігроскопічна неорганічна сполука. Зазвичай має вигляд білого порошку, не має запаху. Він має емпіричну формулу MgO, при додаванні води утворює гідроксид магнію. Розчинний у кислотах, аміаку, не розчинний у спирті. Температура плавлення магнію оксиду 2852 °C, густина 3,58 г/см3. Молярна маса окису магнію становить 40,3044 г/моль.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксид магнію. У нас можна купити магній оксид оптом за доступною ціною. Магній оксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна магнію оксиду приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку окису магнію по всій території України. Ціна магнію оксиду також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі магнезії оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. 

Характеристики оксиду магнію

Магній оксид (оксид/окис магнію, палена магнезія, периклаз) – тверда хім. сполука, легка і пухка порошкоподібна маса, утворена гігроскопічними кристалічними структурами за типом хлористого натрію.

Містить іони Mg2+ і O2-, між якими існують іонні зв’язки. Розчинення відбувається в кислотах і аміаку, в воді практично не розчиняється (0,0086 г/100 мл при 30 °С), зовсім не розчиняється у спирті. Колір – білий, відтінок може варіюватися від світло-сірого до брунатного. Запах відсутній. Молярна маса – 40,3044 г/моль, густина – 3,58 г/см³, ентальпія формування – -601,8 кДж/моль. Термовластивості: t плавлення – 2825 °C, t кипіння – 3600 °C.

магнезія палена формула

Формула – MgO. У природному середовищі ця речовина присутня у формі мінералів, насамперед, периклазу. Також входить до складу таких магнієвих джерел: магнезит, брусит і шпінель. Отримання можливе кількома способами: - випалювання магнезиту і доломіту; - обробка вуглекислого магнію за допомогою магнію хлористого в сукупності з вапном + термообробка.

Застосування магнезії паленої

 • магнезію палену застосовують як сировину для виготовлення цементу. Цей реактив також можна використовувати як осушувач. Оксид магнію є відносно бідним осушувачем, але, завдяки тому, що він нейтралізує кислоти оксидів, його використовують багато бібліотек для збереження книг;
 • у медицині магнезія палена застосовується для полегшення печії і зменшення кислотності шлунка. Дана речовина також використовується для полегшення симптомів розладу шлунку;
 • окис магнію застосовується як ізолятор у промислових кабелях, в якості основного вогнетривкого матеріалу для тиглів і основного інгредієнта у вогнезахисних будівельних матеріалах. Як будівельний матеріал, оксид магнію має багато переваг: вогнестійкість, вологостійкість, стійкість до впливу цвілі і грибка;
 • даний реактив використовується в якості базового білого кольору в колориметрії завдяки своїм хорошим оптичним властивостям;
 • він широко застосовується в системах опалення як компонент нагрівальних елементів;
 • пресований окис магнію використовується в якості оптичного матеріалу. Він прозорий від 0,3 до 7 мкм. Показник заломлення становить 1,72 на 1 мкм;
 • оксид магнію знаходить застосування як захисне покриття для плазмових дисплеїв.

Ця субстанція широко використовується в медичних цілях. Тут вона, головним чином, виступає всмоктувальним у кров антацидним засобом і осмотичним проносним. Для окису магнію, як антациду, властивий оперативний запуск нейтралізації кислот у шлунку, проте час дії дещо менший, ніж у препаратів, які не всмоктуються. Функціонування як проносного базується на збільшенні кількості води в калі та активізації переміщення кишківником.

Найчастіше оксид магнію призначають при:

 • гострому та хронічному гастриті (у другому випадку під час загострень);
 • гострому та хронічному дуоденіті (аналогічно, при загостреннях);
 • загостренні виразок шлунка і ДПК;
 • больових відчуттях у зоні шлунка;
 • диспептичних явищах, спровокованих медпрепаратами, неправильною дієтою, алкогольними напоями, нікотином та кавою;
 • шлунково-стравохідному рефлюксі;
 • панкреатиті;
 • констіпації;
 • інтоксикації кислотами.

Вживають цей засіб і з профілактичною метою, щоб уникнути оксалатного нефроуролітіазу. Магній оксид використовують як самостійні ліки, так і в деяких лікарських препаратах як допоміжну речовину. Інші сфери застосування: харчопром (добавка до їжі Е530, що запобігає злежуванню й утворенню грудок), аграрний комплекс (складова комбікормів, збагачувач і балансувальник раціону с/г тварин по магнію).

Вимоги безпеки. Ця сполука належить до 4-го класу небезпеки за впливом на організми людей. Не горить, ризику пожежі та вибуху не становить. Однак, контактуючи зі слизовими і органами дихання, провокує подразнення. Тому всі роботи з цією речовиною необхідно виконувати із застосуванням ЗІЗ (респіратор, рукавиці). Гарантійний термін зберігання продукту – 12 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом оксид магнію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на магній оксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 50 кг

біг-бег 1000 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид магнію (окис магнію, магнезія палена) за вигідною ціною, також замовити Оксид магнію (окис магнію, магнезія палена) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.