Бішофіт (хлорид магнію, магній хлористий 6-водний)

33.60 грн (ціна за 1 кг)

Магній хлористий (хлорид магнію, бішофіт, шестиводний хлористий магній, гексагідрат хлориду магнію) – кристалічний гігроскопічний мінерал, утворений безбарвними кристалами голчастого типу; бінарна хімічна сполука магнію з хлором, магнієва сіль соляної кислоти. Колір варіюється від білого до світло-сірого, може бути з жовтуватим або брунатним відтінком. Запах відсутній. У воді та етанолі відбувається розчинення. Хімічна формула – MgCl2•6H2O.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Бішофіт купити в Україні на вигідних умовах ви можете в компанї ПП Система Оптимум. На складах  завжди є в наявності хлорид магнію 6-водний. У нас можна купити магній хлористий 6-водний оптом за доступною ціною. Магній хлористий 6-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлориду магнію 6-водного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку магнію хлористого 6-водного по всій території України. Ціна магнію хлористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі хлориду магнію 6-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. А взагалі, якщо вас цікавить хлорид магнію, ціна якого – одна з найкращих на вітчизняному ринку неорганічних реактивів без шкоди якісній стороні, більш вигідну, надійну та комфортну в плані організаційних аспектів пропозицію годі й шукати.

Хлорид магнію - властивості

Хлорид магнію - це неорганічна сіль з молекулярною формулою: MgCl2. Магній хлористий добре розчинний у воді, де він розпадається на іони: катіон магнію (Mg2+) і два аніони хлору (Cl-). У природі зустрічається у вигляді мінералу бішофіту. На зовнішній вигляд це біла або безбарвна кристалічна тверда речовина. Молярна маса: 95.21 г/моль. Густина: 2.38 г/см3.

Отримання цієї речовини здійснюється шляхом випарювання і кристалізації бішофітових роп, які видобуваються з глибини приблизно в 2 км при розмиванні шару кристалічної солі. Якість продукту, що випускається, досягає найвищого рівня, завдяки застосуванню сучасних технологій.

Застосування хлориду магнію

Бішофіт купити може знадобитися, якщо передбачається його використання в чималому переліку різнопланових напрямків. Тому безпосередньо перед придбанням важливо добре розібратися в аспектах його застосування: дізнатися не тільки, де цей продукт актуальний, але й для чого, а також які нюанси не можна лишити поза увагою, приступаючи до роботи. 

Основним застосуванням хлористого магнію є виробництво металевого магнію. Хлорид магнію використовують для виготовлення магнезіальних цементів. Бішофіт також використовується в інших галузях промисловості, наприклад, при виробництві текстильних виробів, паперу, вогнезахисних агентів, а також для боротьби з ерозією металу чи бетону. Крім того, його застосовують при обробці снігових покровів і льоду, присутність хлористого магнію у воді зменшує його температуру замерзання, що робить цей реактив ідеальним засобом проти обледеніння. Його також використовують у вогнегасниках.

Магній хлористий є однією з багатьох речовин, що використовуються для боротьби з пилом, для стабілізації ґрунту та запобігання вітровій ерозії. Оскільки магній хлорид є розчинною поживною речовиною, він може бути ефективно використаний як замінник сульфату магнію, щоб допомогти усунути дефіцит магнію у рослин, здебільшого через позакореневе підживлення. Хлорид магнію в харчовій промисловості - це харчова добавка E511. Він використовується як коагулянт у підготовці тофу із соєвого молока. Дана субстанція також використовується в кількох медичних засобах місцевого застосування (для лікування шкіри). Ця сіль у таблетках діє як додаткове джерело магнію.

Нерідко доводиться замовити бішофіт гуртом, позаяк цю речовину активно експлуатують на автошляхах. Також покупки гуртових обсягів актуальні для виробників різноманітної автохімії. У теплу пору року вона прибиває дорожній пил, у холодну виступає антиожеледним реагентом (запобігає утворенню крижаної кірки, видаляє сніжно-крижані відкладення товщиною до 0,5 см). Це екологічний і безпечний матеріал, який якісно виділяється на тлі інших, що застосовуються для посипання доріг у наш час.

Також бішофіт використовується в якості антиобморожувача і добавки, що перешкоджає змерзанню сипких вантажів, зокрема, рудних матеріалів. Він входить до складу бактерицидних препаратів, засобів, призначених для гасіння пожеж (застосовуються лісовими господарствами), є магнезіальним компонентом в’яжучих систем при виготовленні магнезіальних будматеріалів та сумішей.

Як сировинний матеріал і як готовий продукт хлористий магній застосовують в таких сферах:

  • деревообробка (просочування деревини для забезпечення вогнестійкості);
  • хімія (виробництво металевого магнію, оксиду/гідроксиду магнію);
  • нафтогазова промисловість і металургія (приготування бурових і глушильних розчинів);
  • медицина, фармацевтика і косметична промисловість (виробництво компресів і аплікацій, приготування лікувальних розчинів, бактерицидних і анаболічних засобів);
  • текстильне виробництво (стабілізація при фарбуванні виробів);
  • харчопром (виготовлення добавки до їжі E511);
  • аграрний комплекс (створення кормових додатків і добрив);
  • системи очищення стоків і води промислового призначення.

Упакування, транспортування, зберігання

Хлорид магнію упаковують у мішки з поліетилену/поліпропілену, спеціальні пом’якшені контейнери. Допустиме пакування в іншу тару за узгодженням із замовником. Попитом користується не тільки той бішофіт, ціна якого – в доступних межах, але також той, який не викликає ні найменших сумнівів у плані якісних параметрів. 

Транспортування можливе будь-якими ТЗ за умови дотримання правил для перевезення вантажів на цьому транспорті.

Бішофіт належить до 3-го класу небезпеки, не токсичний, пожежо- та вибухобезпечний, невибагливий у зберіганні. Необхідно лише тримати його в закритому складі або на спецмайданчику, куди не потрапляють волога і прямі сонячні промені.

Термін придатності згідно гарантії – 12 місяців.

Якщо Вам потрібно купити оптом хлорид магнію 6-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на магній хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Хлористий магній бішофіт купити у нас – значить прийняти 100 % правильне рішення, тому що наше підприємство, багато років працюючи в зазначеному напрямку, добре орієнтується буквально в кожному аспекті й завжди прагне забезпечити максимально вигідну співпрацю в кожному конкретному випадку.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Популярні запитання

Для чого використовують бішофіт?

Бішофіт (хлорид магнію) використовують для посипання доріг - влітку для того, щоб прибити дорожній пил, взимку як антиожеледний реагент. Окрім того бішофіт використовують як антиобморожувач і добавку, що перешкоджає змерзанню сипких вантажів. Окрім зазначених вище, магній хлористий використовують при деревообробці, в хімічній промисловості, в медицині, фармацевтиці і косметичній галузі

Скільки коштує бішофіт?

Оптова ціна на бішофіт при покупці оптом від компанії Система Оптимум від 24 грн/кг

Де в Україні купити бішофіт за вигідною ціною?

Придбати бішофіт оптом за демократичною вартістю можна в інтернет-магазині Система Оптимум.

Міжнародна назва magnesium chloride, magnesium dichloride
Хімічна формула MgCl2
Назви-синоніми бішофіт, шестиводний хлористий магній, гексагідрат хлориду магнію, E511

Вага

фасування 1000 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бішофіт (хлорид магнію, магній хлористий 6-водний) за вигідною ціною, також замовити Бішофіт (хлорид магнію, магній хлористий 6-водний) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.