Сульфат літію (літій сірчанокислий)

1440.00 грн (ціна за 1 кг)

Літій сірчанокислий (сульфат літію) — сіль лужного металу літію і сірчаної кислоти. Хімічна формула даного реактиву Li2SO4. Ця сполука також буває з однією молекулою води, а саме Li2SO4•H2O.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності літій сірчанокислий. У нас можна купити сульфат літію оптом за доступною ціною. Літій сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфату літію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату літію по всій території України. Ціна літію сірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі літію сірчанокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості літію сірчанокислого

Одноводний реактив сульфату літію отримують шляхом взаємодії гідроксиду чи карбонату літію з сірчаною кислотою. Безводну сіль отримують нагріванням сульфату літію моногідрату до температури, що перевищує 500 °С. Літій сірчанокислий безводний існує у трьох різних кристалічних модифікаціях, так званих формах:

  • модифікація α – незмінна при звичайних умовах модифікація з моноклінними комірками;
  • модифікація β – решітка гексагональної форми;
  • модифікація γ – при нагріванні понад 575 °С утворює кубічну ґратку з симетричними комірками.

Літій сірчанокислий застосовується при виготовленні голівок детекторів в ультразвуковій дефектоскопії і як компонент люмінофорів (субстанція, що перетворює поглинуту нею енергію в світлове випромінювання). Також цей реактив використовується в медицині як препарат при лікуванні маніакально-депресивного психозу. Дана речовина є п'єзоелектриком.

Сульфат літію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом літій сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на літій сірчанокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат літію (літій сірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Сульфат літію (літій сірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.