Кріоліт

102.00 грн (ціна за 1 кг)

Криоліт, також відомий як гексафторалюмінат натрію, має хімічну формулу Na3AlF6. Теоретично, він містить 54,4 % фтору, 12,8 % алюмінію і 32,8 % натрію. Колір прозорий або білий з жовтуватим, але зрідка також може бути чорним чи фіолетовим. Блиск склоподібний. Кристали прозорі. Має моноклінну будову.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кріоліт. У нас можна купити кріоліт оптом за доступною ціною. Кріоліт має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кріоліту Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  кріоліту по всій території України. Ціна кріоліту також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кріоліту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики кріоліту

Кріоліт штучний технічний (гексафторид алюмінію тринатрію, гексафторалюмінат натрію, фторалюмінат натрію) – неорганічний реактив, подвійна сіль фтористих натрію і алюмінію у вигляді дрібнокристалічного порошку. На колір може бути як сірувато-білим, так і з рожевим відтінком. Густина – 2,95-3,01 г/см³, твердість – 2-3, t плавлення – 1012 °С. Формула – AlF3•nNaF.

кріоліт формула

У природі зустрічається у вигляді мінералу, кількість природних покладів досить невелика. Тому в промисловості найчастіше використовують штучний кріоліт. Синтез цієї речовини здійснюють шляхом взаємодії фторидів алюмінію і натрію. Також її отримання можливе реакцією фтористоводневої кислоти з гідроксидом алюмінію за участю кальцинованої соди.

Штучний кріоліт випускається трьох марок:

√ КАе – для виготовлення електровакуумного скла;

√ КА (вищий і перший гатунки) – для алюмінієвої галузі, виробництва поливи та інших цілей;

√ КП – для створення скла, абразивних речовин і виробів, а також деяких інших матеріалів.

кріоліт купитиКріоліт є мінералом, дуже обмежено поширеним у природі. Його можна знайти у великих кількостях тільки на західному узбережжі Гренландії. Велика кількість синтетичного кріоліту виготовляється з флюориту.

Цікавим є той факт, що криоліт має низький показник заломлення, близький до води. Це означає, що при зануренні у воду, безбарвний кристал криоліту або порошкоподібний кріоліт зникають. Навіть зразок забарвленого криоліту стане більш прозорим, і його краї будуть менш чіткими, ефект подібний до льоду у воді.

Застосування кріоліту

Кріоліт може використовуватися як інсектицид і пестицид. Він використовується для багатьох фруктів, овочів і декоративних культур для захисту листя від шкідників. У даний час переважно застосовується для винограду, картоплі і цитрусових. Цей мінерал також використовують, щоб надати феєрверку жовтий колір. Розплавлений криоліт є добрим розчинником оксиду алюмінію (Al2O3) в процесі Холла-Еру, під час переробки алюмінію. Чистий кріоліт плавиться при 1012 °С (1285 K). Він досить добре може розчиняти оксид алюмінію, полегшуючи утворення алюмінію шляхом електролізу. Даний мінерал використовується в скляній і емалевій промисловості, для зв'язаних абразивів та як наповнювач.

Головні галузі, в яких кріоліт задіяний найчастіше: скловиробництво, виготовлення різноманітної кераміки, емалей (смальти), отримання флуоридної кислоти, абразивів. Його також застосовують при синтезі алюмінію електролітичним способом (процес відбувається в спеціальних камерах). З його допомогою виконують вторинну обробку металів та інші промислові роботи.

Безпека. Ця речовина пожежо- та вибухобезпечна, не горюча. Однак, розкладаючись при нагріванні, може виділяти токсини, а ємності з кріолітом можуть вибухати.

За ступенем впливу на людей належить до 2-го класу небезпеки. При вдиханні парів може утруднятися дихання і порушуватися нормальне серцебиття, виникати кашель і дертя в горлі; не виняток і втрата свідомості. Проковтування стає причиною болів у черевній порожнині, блювання і нудоти. Контакт зі шкірою та слизовими очей призводить до подразнення, почервоніння, набряклості та болю.

Щоб убезпечитися при роботі з кріолітом, необхідно використовувати ЗІЗ: спеціальний одяг і взуття, респіратор, захисні окуляри, рукавиці. Приміщення повинно бути добре вентильованим.

Упакування, транспортування, зберігання

Упаковують цей реактив, як правило, в кількашарові паперові (4-6 шарів), поліпропіленові мішки або біг-беги (спеціалізовані м’які одноразові контейнери) різного об’єму.

Транспортують усіма видами критих ТЗ, переважно, залізницею. Перевезення у відкритому вагоні можливе при контейнерному упакуванні. Як варіант – транспортування насипом у спеціально призначеному вагоні.

Для зберігання необхідно вибирати закриту комору або герметичні силоси. У випадку пакування в контейнери зберігання можливе на контейнерних майданчиках.

Термін придатності продукту не має обмежень.

Кріоліт купити

Якщо Вам потрібно купити оптом кріоліт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кріоліт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кріоліт за вигідною ціною, також замовити Кріоліт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.