Оксид кобальту (ІІ, ІІІ) (окис кобальту (ІІ, ІІІ))

3000.00 грн (ціна за 1 кг)

Оксид кобальту (ІІ, ІІІ)  є хімічною сполукою з формулою Cо3O4. Це чорна тверда речовина, що кристалізується за типом шпінелі. Його отримують шляхом нагрівання кобальту (II) оксиду CoO на повітрі при 400 °С – 500 °С. Поглинає вологу з повітря, може утворювати кристалогідрат.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кобальту (ІІ, ІІІ) оксид. У нас можна купити кобальту (ІІ, ІІІ) оксид оптом за доступною ціною. Оксид кобальту (ІІ, ІІІ) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кобальту (ІІ, ІІІ) оксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по кобальту (ІІ, ІІІ) оксиду всій території України. Ціна кобальту (ІІ, ІІІ) оксиду також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кобальту (ІІ, ІІІ) оксиду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості окису кобальту (ІІ, ІІІ)

  • це сполука зі змішаною валентністю;
  • містить іони кобальту двовалентного і тривалентного;
  • точною його формулою буде CoO•Co2O3
  • має досить слабкі амфотерні властивості;
  • перетворюється на кобальту (II) оксид CoO приблизно при 900 °С;
  • відновлюється до металічного кобальту при дії відновників, таких як кокс або алюміній;
  • нерозчинний у соляній та азотній кислоті;
  • розчиняється в концентрованій сірчаній кислоті і розплавленому гідрокарбонаті калію;
  • дана сполука вважається канцерогенною і мутагенною.

Застосування кобальту (ІІ, ІІІ) оксиду

Окис кобальту (ІІ,ІІІ) є важливим проміжним продуктом у виробництві металічного кобальту. Він може використовуватися в якості каталізатора для окислення аміаку до азотної кислоти. Використання окису кобальту обходиться значно дешевше, ніж сплавів платини, які, зазвичай, застосовують для цього. Недоліком каталізаторів на основі окису кобальту (ІІ,ІІІ) є їхня низька селективність. Подібно до інших сполук кобальту, оксид кобальту (ІІ,ІІІ) знаходить застосування як синій пігмент для фарбування кераміки. Він може використовуватися для виготовлення спеціального скла, що поглинає шкідливе УФ- випромінювання. Якщо Вам потрібно купити оптом оксид кобальту (ІІ, ІІІ), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кобальту (ІІ, ІІІ) оксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид кобальту (ІІ, ІІІ) (окис кобальту (ІІ, ІІІ)) за вигідною ціною, також замовити Оксид кобальту (ІІ, ІІІ) (окис кобальту (ІІ, ІІІ)) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.