Сульфат кобальту (кобальт сірчанокислий) 7-водний

600.00 грн (ціна за 1 кг)

Сульфат кобальту – це кристалічна речовина рожевого кольору, яка добре, але повільно розчиняється у воді. Хімічна формула кобальту сірчанокислого – CoSO4.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кобальт сірчанокислий 7-водний. У нас можна купити сульфат кобальту 7-водний за доступною ціною. Кобальт сірчанокислий 7-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кобальту сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату кобальту по всій території України. Ціна кобальту сірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кобальту сірчанокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості сульфату кобальту

  • cульфат кобальту є сполукою сірчаної кислоти та двовалентного кобальту;
  • легко розчиняється у гліцерині;
  • у концентрованій сірчаній кислоті та в етанолі кобальт сірчанокислий розчиняється достатньо погано;
  • при температурі понад 600 °С сульфат кобальту розкладається;
  • густина кобальту сірчанокислого становить 3,71 г/см3.

Практичне застосування сірчанокислого кобальту

Кобальт сірчанокислий у природі найчастіше зустрічається у вигляді мінералів мурхауста, аплоутина, а також бібериту. Завдяки своїм унікальним властивостям сульфат кобальту застосовується у різних галузях. У керамічній та скляній промисловості цей реактив використовується для фарбування скляних та керамічних виробів. У електрохімічній галузі кобальт сірчанокислий найбільш часто застосовується у якості осушувача лаків, фарб та літографських чорнил. Сульфат кобальту широко використовується у медицині. Він входить до складу молекули відомого вітаміну В12. Крім того, дана речовина також є полівітамінним препаратом для корму тварин.

Зберігання та транспортування сірчанокислого кобальту вимагає точного дотримання технік та норм загальної безпеки. Сульфат кобальту належить до категорії помірно токсичних речовин з високим показником пожежної небезпеки. Зберігати дану сполуку необхідно у закритих складських приміщеннях при температурі до 40,5°С. Термін зберігання сульфату кобальту становить один рік з часу виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфат кобальту 7-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кобальт сірчанокислий 7-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва cobalt(II) sulfate, cobaltous sulfate
Хімічна формула CoSO4.7H2O
Назви-синоніми cульфат кобальту, кобальт сірчанокислий, червоний купорос, кобальтовий купорос

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат кобальту (кобальт сірчанокислий) 7-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат кобальту (кобальт сірчанокислий) 7-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.