Карбюризатор деревновугільний

1440 грн
96.00 грн
(ціна за 1 кг)

Карбюризатор  деревновугільний – це речовина, що виготовляється при піролізі деревини (під дією високих температур без доступу кисню). Це тверда чорна речовина у вигляді гранул. Карбюризатор трудноплавкий, займистий і нерозчинний у воді. За хімічним складом це мікропористий продукт з високим вмістом вуглецю (70-99%), покритий плівкою вуглекислого барію.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності карбюризатор деревновугільний. У нас можна купити карбюризатор деревновугільний оптом за доступною ціною. Карбюризатор деревновугільний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна карбюризатора деревновугільного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку карбюризатора деревновугільного по всій території України. Ціна карбюризатора  деревновугільного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі карбюризатора  деревновугільного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики карбюризатора  деревновугільного

Карбюризатор деревновугільний (карбюризатор д/в) – високовуглецевий продукт з мікропорами; тверді великі тугоплавкі зерна/гранули, окутані плівкою карбонату барію; горюча, нерозчинна у воді речовина. Для неї характерні: значна кількість вуглецю, специфічна внутрішня будова і висока чистота. Сукупність цих показників і є передумовою неабиякої ефективності цього матеріалу в ролі карбюризатора.

Утворення д/в карбюризатора відбувається в процесі піролізу деревини, а саме, при впливі високих температур і за відсутності кисню.

Карбюризатор деревновугільний – це речовина, що виготовляється при піролізі деревини (під дією високих температур без доступу кисню). Це тверда чорна речовина у вигляді гранул. Карбюризатор трудноплавкий, займистий і нерозчинний у воді. За хімічним складом це мікропористий продукт з високим вмістом вуглецю (70-99%), покритий плівкою вуглекислого барію.

Особливості та сфери застосування карбюризатора

Сфери, в яких деревновугільний карбюризатор знаходить широке застосування, дещо обмежені. Але в них він виступає важливим і часто незамінним компонентом робочого процесу.

Металообробка – головна галузь. Цементування деталей зі сталі – основний напрямок. Необхідний ефект застосування цієї речовини дає при коригуванні хімічного складу металу і сплавлянні низьковуглецевого субпродукту з вихідною концентрацією 0,06-0,15 % в пристрої циркуляційного вакуумування сталі. Завдяки набору унікальних властивостей, карбюризатор гарантує високоточне легування у великому витратному діапазоні. У порівнянні з традиційними для завантаження у вакууматор матеріалами, такими, як кокс або бій графітованих електродів, ця речовина підвищує відсоток засвоюваності карбону і гарантує поліпшену якість кордової сталі, особливо чутливої до неметалічних добавок.

Застосовується д/в карбюризатор і в ковальській справі, в активації, підготовці та очищенні вод. Його використовують для приготування їжі на мангалі, барбекю й грилі.

Карбюризатор використовується безпосередньо в металургійних процесах, або як компонент для цементування виробів. Він також може бути використаний в якості компонента формувального піску при виплавці сталі.

Карбюризатор деревновугільний має високу чистоту, а також специфічну внутрішню структуру, що дозволяє йому бути максимально ефективним в якості карбюризатора.

Ця субстанція застосовується при легуванні маловуглецевого напівпродукту в установці циркуляційного вакуумування сталі. Завдяки своїм унікальним властивостям, карбюризатор забезпечує високу точність легування в широкому діапазоні витрат.

У циркуляційному вакууматорі деревновугільний карбюризатор може застосовуватися замість традиційних матеріалів, таких як кокс, що дозволяє значно підвищити ступінь засвоєння вуглецю, а також підвищити якість сталі.

Дана речовина входить до складу для борування сталевих виробів у твердофазному середовищі, який може бути використаний у машинобудуванні та інструментальному виробництві різних галузей промисловості.

Карбюризатор деревновугільний також застосовується, коли необхідно коригувати хімічний склад металу в незначних межах.

Він широко застосовується в кузнях, при водопідготовці та водоочищенні, для приготування їжі у мангалах, барбекю, грилі тощо.

Пил, що утворюється при виробництві та експлуатації карбюризатора, пожежонебезпечний. Нижня концентраційна межа займистості в повітрі 128 г/м³. Займається від відкритого полум'я. При горінні утворюється дим.

Карбюризатор токсичний при потраплянні всередину організму. При вдиханні подразнює слизові оболонки і викликає першіння в горлі, сльозотечу, кашель, біль у шлунку.

Деревновугільний карбюризатор і безпека

Цей матеріал належить до 3-го класу за ступенем впливу на людину (помірна небезпека). Він горючий, займання відбувається при контакті з відкритим полум’ям (нижня межа займистості в повітрі – 128 г/м3). Горить, поширюючи дим. Його пил, що утворюється при виготовленні та експлуатації, пожежонебезпечний.

При роботі з цією субстанцією необхідно пам’ятати про її отруйність. Вдихання диму і вживання гранул всередину може викликати дертя в горлі, кашель, сльозоточивість і відчутні болі в шлунково-кишковому тракті. Тому таких випадків варто уникати, а всі роботи, особливо, тривалі, проводити з чітким дотриманням норм і вимог безпеки. Рекомендовані ЗІЗ: спецодяг, респіратор, рукавички. Проведення робіт повинно закінчуватися ретельним миттям рук.

Упакування, транспортування, зберігання. Найпоширеніша тара для карбюризатора – мішки з п/е або паперу. Перевозити його допустимо критим залізничним або автотранспортом. Зберігати необхідно в упакуванні виробника, без порушення його цілісності, в закритих коморах при відсутності надмірної вологи (ступінь вологості – низький або нормальний). Гарантійний термін придатності – 12 місяців від дати виробництва.

Карбюризатор  деревновугільний купити

Якщо Вам потрібно купити оптом карбюризатор деревновугільний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на карбюризатор деревновугільний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Карбюризатор деревновугільний

    

Гарантійний термін зберігання  
Виробник Україна
Формула С

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка  барію вуглекислого, % 14-20 16
2 Масова частка  кальцію вуглекислого, %, не більше 2,0 2,0
3 Масова частка  сірки загальної, %,  не більше 0,04 0,035
4 Масова частка двоокису кремнію, %, не більше 0,2 0,2
5 Леткі речовини, %, не більше 8,0 7,4
6 Волога, %, не більше 6,0 4,95
7 Сторонні домішки (цегла, пісок, кокс та ін.), не більше 1,5 1,2
8 Фракція з зернами розміром, %
9 3,5-10 мм, не менше 92,0-94,0 92,0
10 10-14 мм, не більше 6,0-7,0 6,5
11 < 3,5 мм, не більше 2,0-3,0 2,5

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Карбюризатор деревновугільний за вигідною ціною, також замовити Карбюризатор деревновугільний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.