Карбід кальцію (кальцій двовуглецевий)

99.00 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій карбід (карбід кальцію, двовуглецевий кальцій, ацетиленід кальцію) – біла тверда кристалічна сполука кальцію з вуглецем, кальцієва сіль ацетилену. Колір на розламі залежить від того, наскільки чистою є речовина. Так, технічний продукт може бути сіруватим з різними відтінками.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності карбід кальцію. У нас можна купити карбід кальцію за доступною ціною. Карбід кальцію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна карбіду кальцію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку карбіду кальцію по всій території України. Ціна карбіду кальцію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі карбіду кальцію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості карбіду кальцію

карбід кальцію гурт

Взаємодія з водою при будь-яких температурах (як позитивних, так і негативних) призводить до активного утворення ацетилену і тепла у великій кількості. Також руйнівником цієї речовини є атмосферна волога. Отримання карбіду кальцію – результат відновлення вугіллям у температурному режимі 2000-2300 °C або прожарювання оксиду кальцію з коксом в електропечах при 1900-1950 °C. Формула – CaC2. Карбід кальцію є хімічною сполукою, з формулою CaC2. Чистий карбід кальцію безбарвний, але більша його частина виробляється промислово, і домішки надають йому чорного або сірувато-білого кольору, залежно від якості. Карбід кальцію практично не зустрічається в природі, оскільки для його виробництва необхідні дуже високі температури. Він виготовляється у спеціальній електродуговій печі, температура у якій може досягати 2000 °С.

Застосування карбіду кальцію

Основне застосування карбід кальцію знаходить у виробництві газу ацетилену. При будь-якому контакті з водою відбувається хімічна реакція, під час якої виділяється ацетилен, корисний горючий газ. Карбід кальцію використовується у виробництві ціанаміду кальцію за допомогою реакції з азотом при високій температурі. Кальцій ціанамід далі застосовується для виробництва високоякісних добрив. Кальцій двовуглецевий  також використовують при виробництві сталі. Він застосовується для десульфуризації будь-якого виду заліза і виступає як важливе паливо в процесі виробництва сталі. Карбід кальцію також діє як потужний відновлювач. Даний реактив використовується в карбідних лампах. Карбідні лампи широко застосовувалися в мідних, сланцевих і олов'яних копальнях. Вони в даний час замінені електричними лампами, але, як і раніше, популярні для наукових та туристичних експедицій у печери. Вони часто використовувалися в старовинних автомобілях для надання їм вишуканого вигляду. Карбід кальцію використовується для синтезу ацетилену, що прискорює дозрівання фруктів. Більшість фермерів зазвичай збирають свій урожай, перш ніж фрукти повністю дозріли, тому що зелені плоди простіше перевозити. Доки фрукти будуть продані, зелені плоди піддаються обробці етиленом або ацетиленом, який діє як стимулятор гормону, прискорюючи процес дозрівання. У ряді країн, плоди під час перевезення знаходяться разом зі шматками сирого карбіду кальцію, а волога в повітрі викликає вивільнення ацетилену.

Як правильно упаковувати, зберігати і перевозити карбід кальцію ?

Упакування цього реактиву повинне відбуватися в барабани або спеціальні контейнери зі сталі зі середньою місткістю 100 дм3. Тип барабану може бути довільним, головне, щоб була забезпечена герметичність. Транспортування можливе будь-яким критим ТЗ (крім повітряного). При автоперевезенні допускається відкритий тип засобу при обов'язковому дотриманні умови: барабани з продуктом повинні бути накриті брезентом. Зберігати ацетиленід кальцію можна як на відкритих майданчиках (у такому випадку обов'язкова наявність навісу), так і в складах (у цьому варіанті необхідно забезпечити бездоганну провітрюваність, відсутність вогню та вологи). Положення – вертикальне в 1, 2 або 3 яруси. Більшої кількості ярусів не повинно бути. Також не можна зберігати карбід кальцію разом з іншими речовинами. Гарантійний термін зберігання двовуглецевого кальцію – півроку від дати виробництва.

Вплив карбіду кальцію на організм людини. Належачи до речовин першого класу небезпеки за ступенем впливу на організм, будучи пожежо- та вибухонебезпечною, ця речовина вимагає уважного поводження. Головна небезпека надходить від її водних розчинів. Контакт зі шкірою, очима і органами дихання може викликати подразнення, призвести до опіків і отруєння. Щоб уникнути таких наслідків, необхідно проводити роботи з цією сполукою в респіраторі та беззаперечно дотримуватись усіх правил зберігання.

Якщо Вам потрібно купити оптом карбід кальцію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на карбід кальцію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІКарбід кальцію (кальцій двовуглецевий)

CaC2Кваліфікація

сорт 2

Виробник

Україна

Термін зберігання   

2 роки

Показники якості

Показник

Норматив

Випробовування

1

Масова частка грудок основної фракції, %

≥ 80

94

2

Масова частка грудок, розміром менше 2 мм, %

            ≤ 2,0

1,6

3

Літраж, л/кг

250-280

251

4

Об’ємна частка фосфористого водню (PH3) в ацетилені, %

≤ 0,08

0,042

5

Масова частка сульфідної сірки (H2S ), %

≤ 1,2

0,44

6

Масова частка феросплаву, %

≤ 1,0

0,78

Примітка: 

  1. Літраж  - це об’єм сухого ацетилену в дм3, який виділяється з 1кг карбіду кальцію, приведений до 20˚С і тиску 101325 Па (760 мм. рт. ст.).
  2. Розміри основної фракції: 25-80 мм.

Лабораторний висновок: якість товару відповідає вимогам ГОСТ 1460-81.

Міжнародна назва calcium acetylide, calcium ethynediide, calcium carbide
Хімічна формула CaC2
Назви-синоніми карбід кальцію, двовуглецевий кальцій, ацетиленід кальцію

Вага

фасування 500 кг

барабан 100 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Карбід кальцію (кальцій двовуглецевий) за вигідною ціною, також замовити Карбід кальцію (кальцій двовуглецевий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.