Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий)

46.80 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій вуглекислий (карбонат кальцію) – неорганічна хімічна речовина, твердий кристалічний білий порошок, сіль вугільної кислоти (H2CO3) і кальцію (Ca). Запах і смак відсутні. У воді та етанолі нерозчинний, в кислотах розчиняється добре, при цьому утворюється вуглекислий газ. 40 % речовини становить кальцій. Формула – CaCO3.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Кальцій карбонат (вуглекислий кальцій) – це хімічна сполука, реактив неорганічної етимології, сіль H2CO3 і Ca, добавка до їжі E170, що здебільшого виконує роль білого барвника, але не тільки (про це – дещо нижче). 40 % складу речовини займає кальцій. Виглядає як сформована кристалами порошкоподібна біла маса. Смако-ароматичних характеристик не має. У водних середовищах і етиловому спирті практично не розчиняється, а ось у кислотах розчинення, навпаки, високе, з утворенням діоксиду вуглецю. У випадку надлишку діоксиду вуглецю можливе й розчинення у воді з появою кислої солі – гідрокарбонату кальцію. Ця реакція – передумова формування сталактитів, сталагмітів та інших естетичних природних форм, зокрема карстових печер. Випал при t приблизно 1500 °C спільно з вуглецем, наприклад, в коксовій формі, дає ацетиленід кальцію і монооксид вуглецю.

карбонат кальцію формула

Молярна маса – 100,0869 г/моль, густина – 2,74/2,83 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 825/1339 °C, t розкладання – 900-1000 °C (з утворенням CO2 і CaO). Формула: CaCO3. Природних запасів цієї речовини не злічити – вони скрізь і у великих обсягах. Карбонат кальцію багатьом знайомий у вигляді таких мінералів, як кальцит, арагоніт і ватерит. Він – основний компонент вапняку і вапняного туфу, крейди та мармуру. Також присутній у складі яєчної шкаралупи, молюсків.

Отримання. Найбільші обсяги матеріалу, що застосовуються в промислових галузях, видобуваються з корисних копалин. Щоб створити кальцій вуглекислий чистий, використовують чисті джерела, переважно мармур. У такому вигляді він задіюється при виготовленні харчових продуктів або ж у фармацевтиці. Способи лабораторного синтезу полягають, зокрема, у дії:

 • вуглекислого амонію на азотнокислий кальцій;
 • вапняного молока на двоокис вуглецю;
 • хлористого кальцію на кальциновану соду.

Альтернативний варіант – кальцинація негашеного вапна шляхом додавання до нього води, в результаті чого утворюється гашене вапно, а потім вуглекислота, яка, проходячи крізь розчин, сприяє випаданню в осад необхідного кальцію карбонату.

Сфери застосування вуглекислого кальцію

карбонат кальцію купитиКарбонат кальцію купити оптом можна для використання в різних галузях. Основні напрямки застосування – медицина і фармацевтика, у зв’язку з величезним значенням для людського організму. Тут ціняться такі властивості цього продукту (у вигляді ліків або БАДів), як антацидність, противиразковий вплив, заповнення кальцієдефіциту. Його використовують для нейтралізації електролітного балансу, нормалізації кількості хлористого водню і згортання крові, регулювання всіляких процесів усередині клітин, забезпечення константного осмотичного тиску, гальмування руйнування кісткових тканин і зменшення кислотності шлункового соку. Препарат діє оперативно, але коли дія закінчується, секреція соку в шлунку інтенсифікується. Кальцій карбонат допомагає при таких хворобах:

 • недуги шлунково-кишкового тракту (виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит, дуоденіт, ерозія слизової, печія...);
 • захворювання скелета і зубів (зокрема остеопороз, остеомаляція, рахіт, карієс);
 • гіпокальціємія й тетанія;
 • різні алергійні прояви.

Найбільша потреба в ньому існує у вагітних жінок, матерів, які годують груддю, а також у дітей в активні ростові періоди життя.

Харчопром. Як харчова добавка Е170 вуглекислий кальцій виступає антизлежувачем і роздільником/розпушувачем для сухих молокопродуктів (якісно перешкоджає злежуванню і грудкуванню), а також служить барвником і коригувальником кислотного рівня. Оскільки Е170 вважається добавкою, що не несе шкоди людині, її дозволено вводити в їжу в Україні, Росії та в переважному переліку інших країн світу. Однак варто пам’ятати, що карбонат кальцію, що надходить до організму в надлишку (а рекомендована денна доза становить півтора грами), небезпечний виникненням молочно-лужного синдрому. Небезпека полягає в токсичному впливі й навіть летальному завершенні. Якщо передозування незначне, не є винятком гіперкальціємія, що супроводжується блювотою, болями в животі та психічними змінами. Тим не менше, продукти харчування містять в рази менші кількості добавки, ніж дозволено до вживання, що і пояснює присвоєння їй статусу безпечної.

Виробництво пластичних мас. До надважливих сфер задіяння матеріалу належить виготовлення пластмас. Саме на це йде більше половини всього його обсягу, який виготовляється промисловістю.

Кальцій карбонат купити необхідно, щоб використовувати його як фарбу і наповнювач при створенні ПВХ продукції, поліефірних волокон, поліолефінів. Це різні сантехнічні пристосування, труби, кахель, черепиця, лінолеум, килими і ковролін. Будівництво. Ще один вагомий споживач речовини. Кальцій вуглекислий у великих обсягах задіюють при створенні шпаклівок і усіляких герметиків.

Інші царини застосування:

 • виробництво побутової хімії (взуттєвих кремів і композицій для очищення сантехніки) та засобів особистої гігієни (зубних паст, порошків та ін.);
 • ЛФ напрям (виступає фарбувальним пігментом при виготовленні фарб);
 • паперова галузь (служить чудовою альтернативою дорогим волокнам і барвникам у ролі відбілювача й наповнювача, а також задіюється для розкислення);
 • скляне виробництво (застосовується при створенні посуду, тари, скловолокна як надважливий складник);
 • промислова хімія (є джерелом вуглецевого кальцію);
 • виготовлення крейди (як основа крейди для письма на дошках та асфальті);
 • екологія (використовується в системах очищення, виступає засобом боротьби з забрудненнями навколишнього середовища);
 • аграрний сектор, садівництво (білення дерев у садах і парках, підлуговування ґрунту, додатково кальцій карбонат виступає вапняним добривом, сприяє відновленню ґрунтового кислотно-лужного балансу);
 • побут (побілка стель).

Вуглекислий кальцій ціна

Кальцій карбонат, ціна якого – в доступних межах, сьогодні у великих обсягах представлений на ринку України. Звичайно, вартість варіюється від виробника до виробника, а тим більше вона різна у різних реалізаторів. Відтак, щоб покупка була максимально вигідною, важливо ретельно підійти до вибору компанії-постачальника. Вуглекислий кальцій, ціна якого – одна з найкращих в Україні, пропонує купити підприємство «Система Оптимум». Кінцева вартість залежить від розміру замовленої партії, але в будь-якому випадку вона стане для вас приємним сюрпризом. Ви можете дізнатися її, зв’язавшись з нашим менеджером. А він, у свою чергу, розгляне варіант надання персональної знижки, з урахуванням специфіки співпраці.

Карбонат кальцію купити

Вуглекислий кальцій купити хочете не тільки за доброю ціною, але й в гарантовано високій якості? «Система Оптимум» – до ваших послуг. Ми вважаємо неприйнятною торгівлю низькопробною продукцією і не бажаємо підставляти своїх партнерів. Надаємо всю достовірну інформацію про матеріали, які реалізуємо, зокрема показники якості та лабораторний висновок. Дані про товар ви можете побачити на сайті або дізнатися у менеджера в телефонному режимі. Все необхідне є і в сертифікаті якості, яким супроводжується кожна партія кальцій карбонату. Коли мова йде про те, щоб купити реактиви, хімічну сировину, від якої залежать найважливіші виробничі процеси, не може бути місця ніяким компромісам – тільки найкраща якість і не інакше. Це один з основоположних принципів роботи нашої компанії.

Кальцій карбонат опт

Якщо вам необхідно кальцій вуглекислий купити оптом, можете бути впевнені: співпраця з ПП «Система Оптимум» – чудовий варіант. Це легко пояснити і далеко не однією причиною. По-перше, у нас на складах кальцій карбонат завжди присутній у достатніх обсягах. Тому його, як і інші неорганічні реактиви купити в Україні (замовники з усіх регіонів) можливо в будь-який момент і в будь-яких кількостях. По-друге, дрібно- та великооптові партії доставляються власним автотранспортом підприємства, що дозволяє кожне замовлення виконувати в оптимальні терміни, попередньо обумовлені з клієнтом, а також дотримуватися правил перевезення товару певної категорії. По-третє, ми завжди до ваших послуг у плані консультацій. Ви в будь-який час можете зателефонувати нам і уточнити деталі як про продукцію, так і про умови її придбання, щоб максимально зорієнтуватися, що до чого.

Кальцій карбонат від виробника в Україні

Купувати кальцій карбонат від виробника в Україні – 100 % правильне рішення. Вам нікуди не потрібно їхати, вирішувати проблеми імпорту, тривалий час очікувати доставку такого необхідного для роботи матеріалу. Достатньо зателефонувати за контактним номером – і всі питання про поставки можуть вирішитися найближчими днями. Хочемо звернути вашу увагу на ще одну перевагу співпраці з українським постачальником «Система Оптимум». Асортимент компанії – неймовірний: в каталозі представлена не тільки хімічна сировина (наприклад, бурштинова кислота Україна або інші кислоти, луги, солі тощо). Тут також є лабораторний посуд і різноманітне обладнання, зокрема шафи сушильні. Ви зможете замовити загальну доставку всіх необхідних товарів і одночасно отримати всю техніку й матеріали, потрібні для роботи. Звертайтеся до ПП «Система Оптимум» – залишитеся максимально задоволені вибором партнера. Це ми вам гарантуємо з висоти багаторічного досвіду на хімічному ринку України.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий)  ч

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Чехія
Формула СаСО3

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 СаСО3, % ≥ 98,0 99,0
2 Вологість, % ≤ 2,0 0,50
3 Солі магнію і лужних металів, % ≤ 1,0 0,40
4 Фториди, мг/кг, не більше < 50 < 2,0
5 Сурма (Sb), мг/кг < 100 < 0,05
6 Мідь (Cu), мг/кг < 100 0,52
7 Хром (Cr), мг/кг < 100 ≤ 1,0
8 Цинк (Zn), мг/кг < 100 ≤ 5,0
9 Барій (Ba), мг/кг < 100 ≤ 1,0
10 Миш’як (As), мг/кг < 3,0 ≤ 0,5
11 Свинець (Pb), мг/кг < 3,0 ≤ 0,5
12 Кадмій (Cd), мг/кг < 1,0 ≤ 0,5

 

 Лабораторний висновок: згідно з оригінальним сертифікатом виробника.

 

Міжнародна назва calcium carbonate
Хімічна формула CaCO3
Назви-синоніми вуглекислий кальцій, кальцій карбонат

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий) за вигідною ціною, також замовити Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.