Сульфат кальцію (кальцій сірчанокислий) 2-водний

14.40 грн (ціна за 1 кг)

Сульфат кальцію – це неорганічна сіль з хімічною формулою CaSO4. Сульфат кальцію має вигляд кристалів з густиною 2,96 г/см3. Молярна маса речовини становить 136,1406 г/моль, а процес плавлення досягається при температурі 1450 °C.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат кальцію 2-водний. У нас можна купити кальцій сірчанокислий за доступною ціною. Сульфат кальцію 2-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату кальцію по всій території України. Ціна кальцію сірчанокислого 2-водного  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кальцію сірчанокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості кальцію сірчанокислого

Фізичні властивості кальцію сірчанокислого залежать від температурного діапазону. При температурі до 180 °С 2-водний сульфат кальцію швидко втрачає частину води та переходить у напівводний. Напівводний кальцій сірчанокислий застосовується у якості в’яжучої речовини та називається паленим гіпсом. При нагріванні до 220 °С отриманий гіпс повністю втрачає воду та утворює нову хімічну речовину – безводний CaSO4, який надалі може перейти у напівгідрат. Якщо продовжити процес нагрівання понад 1200°С, то можна отримати гідравлічний гіпс.

Практичне застосування сульфату кальцію

Кальцій сірчанокислий має широкий спектр застосування. У харчовій промисловості ця речовина є офіційно зареєстрованою у якості добавки Е516. Сульфат кальцію бере активну участь у проведенні будівельних робіт. Саме за допомогою сульфату кальцію виготовляється довговічна штукатурка, гіпсове каміння, а також панелі для арок або перегородок. Вироби, виготовлені з гіпсу, мають незначну густину та невелику вагу, тому скульптори віддавна застосовують такий матеріал для ліплення різноманітних деталей.

Сульфат кальцію може також брати участь у виготовленні тофу. У такому випадку даний реактив використовується в якості коагулянту. Штучні кристали кальцію сірчанокислого знайшли своє застосування і як термолюмінесцентний матеріал. Безводний сульфат кальцію найчастіше використовується у якості дієвого вологопоглинача. Крім того, при додаванні різних хімічних компонентів можна отримати нові властивості цієї речовини.

Сульфат кальцію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом кальцій сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат кальцію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва calcium sulfate,  calcium sulphate, sulfate of lime
Хімічна формула CaSO4
Назви-синоніми кальцієва сіль сірчаної кислоти, кальцій сульфат, кальцій сірчанокислий

Вага

фасування 50 кг

біг-бег 1000 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат кальцію (кальцій сірчанокислий) 2-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат кальцію (кальцій сірчанокислий) 2-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.