Акція!

Форміат кальцію (кальцій мурашинокислий)

49.80 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій мурашинокислий (форміат кальцію, E238) – кальцієва сіль мурашиної кислоти, хімічна сполука органічної етимології з ряду форміатів, антисептик. На вигляд – біла/світло-жовта тверда порошкоподібна маса, що складається з дуже дрібних кристалів.

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності форміат кальцію. У нас можна купити форміат кальцію оптом за доступною ціною. Кальцій мурашинокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна форміату кальцію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку форміату кальцію по всій території України. Ціна форміату кальцію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кальцію мурашинокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики кальцію мурашинокислого

Кальцій мурашинокислий (форміат кальцію, E238) – кальцієва сіль мурашиної кислоти, хімічна сполука органічної етимології з ряду форміатів, антисептик. На вигляд – біла/світло-жовта тверда порошкоподібна маса, що складається з дуже дрібних кристалів. Запах і видимі сторонні домішки відсутні. Це дуже сильний гідрофіл, що обумовлює застосування цієї речовини в якості водовіднімаючого агента. Через її гідроліз спостерігаються лужні реакції. Добре розчиняється у воді (16,5; 18,41 г/100 мл), у спирті не розчиняється, при t плавлення понад 300 °С розкладається. Вміст основної речовини – 98 %. Молярна маса – 130,12 г/моль, густина – 2,015 г/см3. Формула – Ca(HCOO)2.

форміат кальцію формула

У природних умовах цю сіль можна зустріти дуже рідко в складі деяких мінералів. Промисловий синтез виглядає як дія метанової кислоти на кальцій, його оксид і карбонат кальцію. Ще один спосіб отримання цього форміату – розчинення чадного газу при значних температурах у твердому гашеному вапні.

Застосування мурашинокислого кальцію

 форміат кальцію присадка для будівельних розчинівЦя субстанція використовується з різною метою, але, мабуть, найбільшу популярність отримала в будівництві. Тут її гідрофільність дозволяє бетону та іншим будівельним сумішам (самовирівнювальні підлоги, портландцемент, штукатурки, затирки, клей) тверднути швидше в температурному діапазоні до -15 °С. Крім того, всі ці матеріали, завдяки форміату кальцію, оперативно набирають міцнісні запаси на стиск. У деяких випадках ця сполука виступає протиморозною добавкою. Ще один активний споживач мурашинокислого кальцію – харчопром, де добавка до їжі E238 використовується як солезамінник у дієтичній їжі, при заквасці овочевої продукції (головним чином, капусти) і при виготовленні безалкогольних напоїв, а також як затверджувач і консервант. У косметології кальцій мурашинокислий сприяє уникненню передчасного псування різних спеціалізованих засобів (з дозуванням, що не перевищує 0,5 % від загальної кількості суміші).

Інші процеси, які відбуваються за участі форміату кальцію: - дублення шкір і забарвлення текстилю; - друк різнобарвних шпалер; - утворення мурашиної кислоти і технічного вуглецю; - виготовлення бурильних розчинів; - осадження кольорових металів зі солей благородних представників класу; - виробництво охолоджувальних рідин і засобів проти обмерзання; - досягнення протиожеледних властивостей транспортних засобів, об’єктів дорожнього руху; - інгібування корозії.

Форміат кальцію і безпека

Цей продукт не горить, не вибухонебезпечний, все ж у місцях його знаходження і застосування необхідно уникати джерел відкритого вогню. Належить до 3-го класу небезпеки за впливом на людину. Контакт з цим реактивом вимагає використання ЗІЗ (халати, респіратори, рукавички з гуми), для аварійних ситуацій знадобиться протигаз.

Фасування, перевезення, зберігання

Фасують E238, як правило, в ПП пакети обсягом по 25 кг. Перевозити його допустимо залізницею, а також водним та автомобільним транспортом при обов’язковому дотриманні правил, прописаних у ДСТУ й ТУ. Для зберігання знадобиться сухий прохолодний закритий склад з хорошою вентиляцією. Зберігати цю речовину потрібно в герметичному упакуванні виробника, забезпечуючи непроникнення світла і мінусових температур. Термін придатності згідно гарантії – 12 місяців від дати виготовлення. 

Маєте потребу купити форміат кальцію оптом за вигідними цінами? До ваших послуг ПП Система Оптимум. Компанія поставляє для різноспрямованих підприємств з усієї країни винятково якісні хімічні продукти, серед яких і кальцій мурашинокислий, виготовлені відповідно до стандартів. Пропонує доступні ціни і комфортну співпрацю. Звертайтеся!

Міжнародна назва calcium formate, calcium diformate, formic acid calcium salt, calcoform
Хімічна формула Ca(HCO2)2
Назви-синоніми кальцій мурашинокислий, форміат кальцію, кальцієва сіль мурашиної кислоти, E238
Країна Китай
Виробник Klyomo Company Limited

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Форміат кальцію (кальцій мурашинокислий) за вигідною ціною, також замовити Форміат кальцію (кальцій мурашинокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.