Хлорид кальцію (кальцій хлористий) безводний

33.30 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій хлористий (хлорид кальцію) – неорганічна речовина, кальцієва сіль хлоридної кислоти у вигляді безбарвних (або білих) гігроскопічних кристалів/кристалічних зростків, що розплавляються в повітрі. Не має запаху, на смак гіркувато-солоний, у своєму складі містить 27 % кальцію.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кальцій хлористий безводний. У нас можна купити  кальцій хлористий б/в за доступною ціною. Кальцій хлористий безводний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію хлористого безводного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по кальцію хлористого б/в по всій території України. Ціна кальцію хлористого безводний також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кальцію хлористого безводного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Розчиняється в оцтовій кислоті, етанолі, ацетоні та дуже легко у воді при співвідношенні 4 до 1. Водні розчини при негативних температурах замерзають, при позитивних (34 °С) хлорид кальцію плавиться у власній кристалізаційній воді. Отримання цієї речовини відбувається в результаті содового виробництва, де хлорид кальцію утворюється як побічний продукт.

хлорид кальцію формула

Формула – CaCl2. Хлорид кальцію дуже гігроскопічний і поглинає вологу з навколишнього середовища. Через свої гігроскопічні властивості, безводний кальцій хлористий повинен зберігатися в щільно закритих, герметичних контейнерах. Ця сіль добре  розчинна у воді і може служити як джерело іонів кальцію у водному розчині. Розплав хлориду кальцію піддають електролізу, щоб отримати метал кальцій і газоподібний хлор.

Застосування хлориду кальцію

  • як осушувач. Додавання твердого хлористого кальцію до органічних рідин може вилучати розчинену воду. Завдяки гігроскопічним властивостям безводний хлористий кальцій використовується у пакувальних матеріалах;
  • як джерело іонів кальцію. Хлорид кальцію застосовується для збільшення твердості води в плавальних басейнах. Це зменшує ерозію бетону в басейні;
  • у харчовій промисловості. Даний реактив використовується в якості дозволеної в Європейському Союзі харчової добавки E509. Як зміцнюючий агент, кальцій хлористий використовується в овочевих консервах та в сирах. Він широко застосовується як електроліт у різноманітних напоях, у тому числі в пляшковій воді. Надзвичайно солоний смак хлориду кальцію підсилює ароматизацію маринадів, не збільшуючи вміст натрію в їжі. Хлористий кальцій використовуються, щоб уповільнити замерзання карамелі. Його застосовують у пивоварінні. Цю субстанцію іноді додають до молока, щоб відновити природний баланс між кальцієм і білком казеїном при виробництві сирів;
  • у медицині. Він вводиться для лікування внутрішніх опіків фторидною кислотою. Ця речовина може бути використана для лікування інтоксикації при отруєнні магнієм. Водний хлорид кальцію застосовується в генетичній трансформації клітин шляхом підвищення проникності клітинних мембран.

Користь хлориду кальцію для живих організмів

В організмі, переважно в скелетній тканині, кальцій перебуває у вигляді неіонізованих сполук, у крові та тканинній рідині – у вигляді іонізованих. Нестача цього хімічного елементу призводить до таких захворювань у людей і тварин, як: рахіт, загальне ослаблення, пронос, порушення апетиту, тремтіння кінцівок, падіння м'язового тонусу, порушення координації рухів тощо. Хлорид кальцію, забезпечуючи клітини тіла таким необхідним для функціонування і здорової життєдіяльності елементом, як кальцій, допомагає лікувати і виконувати профілактику багатьох захворювань.

Основні властивості хлористого кальцію, які важливі для організму: ущільнення клітинних оболонок, підвищення тонусу, вироблення ферментів і виділення адреналіну, протизапальна, протинабрякова і десенсибілізуюча дія, відновлення крові та стимуляція роботи серця, підтримка ритму і тонусу серцевого м'яза. Як бачимо, в медицині, фармацевтиці та ветеринарії кальцій хлористий відіграє важливу роль, але цими сферами його корисна дія не обмежується. Без нього не обходяться лабораторії, де цей реактив служить наповнювачем осушувальних трубок. За його участю здійснюється отримання металевого кальцію, осушення і зниження точки роси технологічного та імпульсного газу. Ця речовина є невід'ємною частиною робочого процесу газорозподільних станцій, компресорних станцій газогінних магістралей, газовидобувних об'єктів. Прискорити схоплювання цементу, унеможливити запилювання гравійних доріг і прояви ожеледиці – це все також входить до функціональних обов'язків кальцію хлористого.

Крім того, хлорид кальцію використовують у харчовій промисловості: при пом'якшенні яловичини і баранини, консервуванні фруктів та овочів. Він виступає поширеним у виробництві хліба консервантом, а також затверджувачем. У молочній промисловості бере участь у згусткоформуванні, збільшуючи кількість та якість кінцевого продукту. Ця сполука зареєстрована як нешкідлива харчова добавка.

Якщо Вам потрібно купити оптом кальцій хлористий б/в, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кальцій хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

                                                           


ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Кальцій хлористий (б/в, гранульований) харчовий

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула CaCl2

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білі гранули (снігові кулі) Відповідає
2 Масова частка основної речовини, % > 95,0 95,2
3 Натрій хлористий, %, не більше ≤ 3,0 2,8
4 MgCl2, % ≤ 0,2 0,2
5 Кальцій гідроксид, % ≤ 0,35 0,25
6 Нерозчинні у воді речовини, % ≤ 0,2 0,15
7 Залізо (Fe), г/см3 ≤ 0,002 0,0018
8 рН 8-10 8-10
9 Миш’як, ppm ≤ 3,0 < 3,0
10 Цинк, ppm ≤ 20,0 < 20,0
11 ГМО Не містить Не містить

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає НТД.

                                                                                      

Міжнародна назва calcium chloride, calcii chloridum, calcium chloratum
Хімічна формула CaCl2 
Назви-синоніми кальцій хлористий, хлорид кальцію

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид кальцію (кальцій хлористий) безводний за вигідною ціною, також замовити Хлорид кальцію (кальцій хлористий) безводний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.