Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) двозаміщений

Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) двозаміщений

72.00 UAH

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фосфат кальцію двозаміщений. У нас можна купити фосфат кальцію двозаміщений за доступною ціною. Кальцій фосфорнокислий двозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фосфату кальцію двозаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі кальцію фосфорнокислого двозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Отримання цього реактиву можливе різними способами:

- дією двозаміщеного фосфату натрію на хлористий кальцій; - реакцією фосфорної кислоти з окисом кальцію/кальцієм вуглекислим; - розкладанням однозаміщеного фосфорнокислого кальцію. Природне джерело – мінерал монетит.

Гідроортофосфат кальцію та сфери його застосування

Ця сполука знаходить застосування в різних галузях. Так, аграрний комплекс знає її і активно використовує як підкормку для великої рогатої худоби та фосфоровмісне добриво для різних культур. Крім того, вона бере участь у процесах молокодозрівання і створенні сиру. Тому ще один важливий напрямок – харчопром, де двозаміщений фосфорнокислий кальцій застосовують як добавку до їжі Е341(ii), поряд з іншими підвидами ортофосфатів кальцію, такими як Е341(i) і Е341(iii). Е341 регулює кислотність продуктів, не дозволяє їм злежуватися і збиватися в грудки, синергує антиоксиданти, освітлює і фіксує колір, виступає роздільником і агентом, що утримує вологу, стабілізатором і сіллю-емульгатором, а також носієм, ущільнювачем і наповнювачем. Найчастіше застосовується у виготовленні плавленого сиру, сухого молока і вершків, згущеного молока, консервації з фруктів і овочів, цукру і цукрових сиропів, какао-продуктів. Дигідрат дикальційфосфату, хоч і не широко, але, все ж, застосовується і у фармацевтиці, головним чином, в якості наповнювача і роздільника при виготовленні таблеток. Може входити до складу зубної пасти і порошку, м’яких абразивних матеріалів, кераміки та скла. Якщо Вам потрібно купити гуртом фосфат кальцію двозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кальцій фосфорнокислий двозаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) двозаміщений за вигідною ціною, також замовити Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) двозаміщений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом