Калій сірчанокислий кислий (бісульфат калію)

8250 грн
330.00 грн
(ціна за 1 кг)

Калій  бісульфат – це неорганічна сіль з молекулярною формулою KHSO4.  Молярна маса бісульфату калію 136,169 г/моль. Це безбарвна тверда речовина без запаху. Густина 2,245 г/см3,  температура плавлення 197 °C. Калій сірчанокислий кислий – гігроскопічна сполука, добре розчинна у воді, нерозчинна в етанолі, жирах та оліях.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій сірчанокислий кислий. У нас можна купити калій сірчанокислий кислий за доступною ціною. Калій сірчанокислий кислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію бісульфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію сірчанокислого кислого всій території України. Ціна бісульфату калію  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калію сірчанокислого кислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Водні розчини калію бісульфату містять помірні концентрації водневих іонів і мають рН, що становить менше 7,0. Калій сірчанокислий кислий може каталізувати деякі органічні реакції. Додавання етанолу до розчину цього реактиву призводить до утворення осаду сульфату калію. Калій бісульфат отримують шляхом реакції між сірчаної кислотою і хлористим калієм, як побічний продукт отримується газоподібний хлороводень.

Застосування калію бісульфату

Ця сполука зазвичай використовується у виноробстві для перетворення тартратів, що містяться у вині, в бітартрати. Калій бісульфат застосовується як дезінтегруючий агент в аналітичній хімії. Також він використовується при виробництві добрив. У харчовій промисловості калій сірчанокислий кислий зареєстрований у якості харчової добавки E228. Його використовують як:

  • консервант;
  • антиокислювач;
  • відбілювач;
  • стабілізатор забарвлення.

Основною областю використання бісульфату калію є виноробство. Додавання його під час приготування вина призводить до стабілізації забарвлення, зв'язування ацетальдегіду, отримання необхідного окисно-відновного потенціалу і підвищення мікробіологічної стійкості вин. Діоксид сірки, що виділяється при цьому, запобігає бактеріальним змінам вина: скисанню, молочнокислому бродінню. Калій бісульфат може спричинити отруєння, якщо його вживати у їжу. При нагріванні до високих температур дана сіль може виділяти токсичні пари.

Калій сірчанокислий кислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом калій сірчанокислий кислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бісульфат калію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва potassium hydrogen sulfite, potassium bisulphite, potassium hydrosulfite
Хімічна формула KHSO4
Назви-синоніми калій сірчанокислий кислий, E228

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Калій сірчанокислий кислий (бісульфат калію) за вигідною ціною, також замовити Калій сірчанокислий кислий (бісульфат калію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.