Сульфат калію (калій сірчанокислий)

53400 грн
53.40 грн
(ціна за 1 кг)

Калій сірчанокислий(сульфат калію, K2SO4) – калієва сіль сульфатної кислоти. Це безбарвні кристали, добре розчинні у воді. Не піддається гідролізу, малогігроскопічний. Не розчиняється у концентрованих розчинах лугів та в чистому етанолі. Густина 2,66 г/см3, плавиться при температурі 1078 °C. Калій сірчанокислий має характерний гірко-солоний смак. Промислові методи його отримання засновані на обмінних реакціях хлориду калію з різними сульфатами або сірчаною кислотою.

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сульфат калію купити необхідно в наш час для застосування у різних напрямках. Без нього не обходяться при виготовленні скла, галунів та інших калієвих сполук. Він має чимале значення для металургії. У країнах Європейського Союзу добре відомий як добавка до їжі. Ну а головною сферою, де сульфат калію застосування знаходить повсюдно, можна вважати агропромисловість. Саме про те, яке це добриво, для чого воно потрібне рослинам, як правильно його застосовувати та ін., поговоримо далі.

Сульфат калію купити в Україні

Якщо вам знадобилося купити сульфат калію для підживлення культурних насаджень і ви шукаєте надійного українського постачальника, зупиніть вибір на ПП «Система Оптимум». Ми кожному клієнтові пропонуємо вигідну і комфортну співпрацю, про покупку якої партії матеріалу не йшла б мова – про один мішок вагою 25 кг або про фасування від 1000 кг і більше.

Ця речовина завжди є у нас на складах у достатніх обсягах. Реалізується за доступними цінами для замовників з усіх регіонів країни. Особливо вигідні пропозиції на опт. Чим більша партія, тим дешевше виходить кожен кілограм реактиву. Уточнити розмір персональної знижки можна, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Також хочемо зазначити високий якісний рівень сульфату калію, який підтверджується відповідним сертифікатом, і оперативну доставку в будь-який регіон країни. Доставляємо різні обсяги власним автомобільним транспортом у терміни, погоджені з замовниками, гарантовано забезпечуючи швидке виконання кожної заявки.

Завдяки нашій компанії купити в Україні сірчанокислий калій (ще одна традиційна назва цього продукту) можна не тільки легко і швидко, але й надійно, вигідно та комфортно. Звертайтеся!

Характеристики та властивості

Перед тим, як купити зазначену сполуку, необхідно встановити її визначення, якості, характеристики, властивості та інше. Що ж, приступимо.

Сульфат калію – це калієва сіль сірчаної кислоти, неорганічна сполука, хімічний реагент з формулою K2SO4. На вигляд – дрібнокристалічна маса, як правило, білого кольору (кристали ромбічної сингонії позбавлені забарвлення). Також можливий сіруватий або жовтуватий відтінок. Смакові параметри калій сірчанокислий має гірко-солоні. Добре розчиняється у воді. Причому, чим вища t води, тим розчинення краще, зокрема при 20 °C розчинність становить 11,1 г на 100 мл, при 25 °C – 12 г, а при 100 °C – вже 24 г на той же обсяг. Гідролізу ця речовина не піддається. Характеризується незначною гігроскопічністю. У гліцерині розчиняється слабо, не спостерігається розчинення в диметилкетоні, чистому етиловому спирті, сірковуглецю та концентрованих лужних розчинах.

Основні хімічні властивості:

  • формування кислих солей;
  • реагування при контакті з розчинними сполуками барію, за аналогією до інших сульфатів;
  • відновлення до сульфіду;
  • утворення піросульфату при поєднанні з оксидом сірки.

Молярна маса – 174,259 г/моль, густина – 2,66 г/см³. Термовластивості: t переходу в гексагональну модифікацію – 584 °C, t плавлення – 1069 °C, t кипіння – 1689 °C. Температура спалаху не визначається, позаяк зазначена сіль негорюча.

сульфат калію формула

Природні поклади і хімічний синтез. Звідки береться цей реактив? Які його джерела? Якщо розглядати перебування в природному середовищі, то варто виділити два можливі варіанти. Це, по-перше, калійно-сольові родовища. По-друге, вода солоних озер. Взагалі мінеральні форми чистого сульфату калію (арканіт) – явище досить рідкісне. Але є мінерали, які, крім інших компонентів, містять речовину, що розглядається, зокрема каїніт, леоніт, полігаліт, сінгеніт й ін.

Хімічний сульфат калію, ціна якого сьогодні – в широкому діапазоні, отримують різними промисловими і лабораторними методами. Пром. отримання, найчастіше, ґрунтується на обмінних реакціях хлористого калію з певними сульфатами/сірчаною кислотою. Як правило, промисловий синтез супроводжується чималою забрудненістю побічними продуктами. Найчистіший варіант – результат обробки твердого хлориду калію за допомогою концентрованої H2SO4. Ще один популярний спосіб отримання – прожарювання мінералу лангбейніту, що містить сульфат калію і магнію, разом з вугіллям.

Лабораторні методи отримання, в свою чергу, виглядають так:

  • з оксиду калію під дією сірчаної кислоти;
  • шляхом витіснення зі слабких або ж нестійких кислот;
  • з лугу і розведеної кислоти;
  • з бісульфату калію;
  • під час окислення сірчистого калію;
  • з надперекису калію.

Крім того, ця сполука може бути отримана при нагріванні сульфіту калію до t 600 °C, при окисленні сірки двохромовокислим калієм і в результаті взаємодії таких складових процесу, як сірчанокислий амоній і каустичний поташ.

Сульфат калію і безпека

Хочете сульфат калію купити? Україна купує у компанії «Система Оптимум». Приєднуйтеся! Але перед застосуванням обов’язково ознайомтеся з правилами поводження з цим реактивом, з можливими небезпеками, шляхами їх запобігання та усунення.

Примітно, що цей матеріал не несе небезпеки виникнення пожежі та вибуху. Однак при контакті з ним не є винятком різні негативні впливи на людський організм, зокрема:

  • потрапляння пилу в очі здатне призвести до механічного подразнення;
  • дотик зі шкірними покривами також загрожує подразненнями;
  • вживання значної кількості разом з їжею – передумова пошкодження шлунково-кишкового тракту;
  • вдихання тягне за собою проблеми з дихальними шляхами;
  • регулярне вживання на постійній основі – запорука отруєнь.

Щоб уникнути всього перерахованого, необхідно при роботі з цим хімікатом (як, втім, і з будь-якою іншою хім. речовиною) використовувати ЗІЗ. Для захисту рук – рукавиці, очей – окуляри, дихальної та травної систем – респіратор. Все це потрібно застосовувати, незалежно від того, з якою формою продукту ви маєте справу – з сухою чи рідкою (розчиненою). Після завершення робіт не забувайте мити руки мильною водою.

Якщо уникнути контакту не вдалося, важливо теж не розгубитися і вжити відповідних заходів, щоб мінімізувати негативні наслідки. Так, якщо речовина потрапила на шкіру, її слід якомога швидше змити водою з милом, якщо в очі – великою кількістю проточної води. У разі випадкового проковтування основне, що потрібно зробити – випити якнайбільше води і спровокувати блювоту. Якщо після виконання описаних маніпуляцій щось насторожує, обов’язково зверніться до лікаря.

Зберігати цей хім. продукт необхідно в сухому закритому місці, обмежуючи доступ для дітей і тварин. Простежте, щоб поблизу не розміщувалися харчові продукти. Аби запобігти пиленню, тримайте тару щільно закритою.

Визнаний термін зберігання сульфату калію становить 5 років з дня виробництва. Але після закінчення зазначеного часу, не варто поспішати позбуватися речовини. Її можна зберігати і використовувати після цього, оскільки злежуванню не піддається і своїх властивостей не втрачає. Зберігання допустиме і для приготованого робочого розчину.

Сірчанокислий калій і його роль в сільському господарстві

Придбання сульфату калію актуальне, якщо:

  • завдання полягає у виробництві скла або галунів;
  • потрібен сульфуючий агент для створення барвників;
  • знадобився флюс для металургійної галузі;
  • в аналітичній хімії є необхідність трансформації важкорозчинних сполук у легкорозчинні;
  • виробничий процес у харчопромі передбачає використання регулятора кислотності, емульгатора, замінника солі або носія (з усіма зазначеними ролями чудово справляється добавка під кодом Е515).

Але, головне, що потрібно знати про призначення і залучення цього матеріалу: сірчанокислий калій – добриво, яке знайшло чимале застосування в аграрному комплексі. Це комплексна мінеральна підживка, джерело калію і сірки, калійний агрохімікат, що характеризується універсальністю й ефективністю, позитивно впливає на великий перелік с/г насаджень, зокрема на садові та городні рослини, квітники і квіти в горщиках (кімнатне й балконне квітникарство). Підходить для використання як на закритих, так і на відкритих ґрунтах різних видів. На нього чудово реагують практично всі культури (особливо хрестоцвіті та бобові), зокрема капуста, редиска, бруква, картопля, огірок, баклажан, морква, перець, виноград, тютюн та ін.

Перше, що хочеться відмітити, так це особливий склад цього міндобрива: 50 % калій + 18 % оксид сірки + 3 % магній + 0,4 % кальцій. Чого тут немає? Правильно, хлору! Це чи не основна перевага цього агрохімікату, порівняно з іншими. Немає хлору, отже можливе використання для тих насаджень, які на нього погано реагують. Відсутність такого елемента робить продукт ідеальним калійним добривом для рослин у саду і на городі. Безхлорний і високоефективний матеріал не можна залишати поза увагою. Що ще хочеться сказати стосовно складу, так це його збалансованість і, відповідно, оптимальне засвоєння культурами з їх належним подальшим зростанням.

Сульфат калію застосування, як вже було зазначено, знаходить на різних ґрунтах. На кислих він примітний здатністю нормалізувати КЛБ, на торфах і гранулометричних дерново-підзолистих ґрунтах, в яких, як відомо, калію міститься небагато, це добриво має особливу цінність. На чорноземних ґрунтах актуальне внесення, якщо рослина потребує чималих обсягів калію та натрію. Прикладами таких можуть послужити цукрові буряки і соняшник. Ефективний цей агрохімікат і на каштанових, сірих типах.

Варіанти внесення можливі будь-які: як в якості основного, передпосівного МД, так і у вигляді додаткової підживки протягом усієї вегетації. До того ж, можливе задіяння систем зрошення. Завдяки формі порошку і незначним розмірам кристалів, дуже зручне використання в теплицях і парниках.

сульфат калію гуртОсновна користь, яку гарантує сірчанокислий калій (застосування добрива, згідно з правилами):

  • приведення землі в необхідний передпосадковий стан;
  • активізація імунітету, максимізація опірності до різних хвороб і шкідників;
  • забезпечення благополучної зимівлі рослинам-багатолітникам (підвищення морозостійкості);
  • прискорення звикання до відкритого ґрунту після пересадки;
  • нормалізація обмінних процесів у рослинах, сприяння кращому засвоєнню мінералів;
  • інтенсифікація росту кореневої системи і формування пагонів;
  • істотне збільшення обсягів цукрів і вітамінів у плодах ягідних і овочевих культур;
  • поліпшення кількості, якості та смаку врожаю (особливо при поєднанні з азотно-фосфорними підживленнями);
  • мінімізація гниття готової продукції (захист від серцевинної та сірої гнилі).

Схеми застосування добрива

Щоб описані вище плюси були досягнуті з найбільшою користю, важливо знати і застосовувати на практиці низку нюансів, що стосуються розведення і внесення добрива. Найкраще підготуватися заздалегідь, врахувати оптимальне дозування для тієї чи іншої культури на певному типі ґрунту. Також важливо розуміти важливість своєчасності підживлення.

Внесення сульфату калію можливе як сухим, так і в розчиненому вигляді. Підходить для обприскування стебел і листя. Але найкращий спосіб – забивання в ґрунт, позаяк дозволяє не тільки позитивно позначитися на рослині, але й нормалізувати ґрунтову структуру.

До вашої уваги – схематичні варіанти використання агрохімікату, що розглядається:

  • рівномірне розсипання по ділянці в потрібних обсягах перед тим, як ґрунт буде перекопуватися в осінній або весняний період;
  • забивання в землю при перекопуванні на глибину коренів рослин з подальшим розчиненням і поступовою нормалізацією кислотно-лужного балансу (для важкого ґрунту необхідна більш значна глибина, для піщаного підійде розміщення недалеко від поверхні);
  • додавання в ями при посадці дерев спільно з фосфорною підживкою для поліпшення росту і розвитку, забезпечення поставок корисних елементів до коріння;
  • повторне внесення сірчанокислого калію щорічно, задля запобігання зниження кількості мікроелементів;
  • внесення вдруге (влітку) у вигляді рідкої підживки;
  • підживлення дорослих рослин за допомогою шурфів (отворів під кутом 45° до кореневої системи).

Зрозуміло, що від того, обробка якої культури актуальна, залежить не тільки схема внесення, але й дозування, наприклад, для томатів та інших городніх рослин – одні цифри, для квіткових – дещо інші.

Плодові дерева слід удобрювати з розрахунку близько 200 г речовини на кожну яму до посадки або по пристовбурному колі з заглибленням в ґрунт. Ягідні чагарники (малину, смородину, глід, барбарис) – на початку цвітіння з безпосереднім внесенням в землю (оптимальні кількості – 20 г на метр квадратний). Виноград – окрема тема, оскільки належить до тих культур, які споживають з ґрунту велику кількість калію. Його підживлення вимагає триетапної обробки в похмуру погоду при вологій зеленій масі. Оптимальна доза цього добрива для винограду, його позакореневого підживлення – 20 г.

Томати також передбачають застосування 20 г матеріалу на 1 м2 (внесення в ґрунт при черговій обробці). Для огірків стандартною вважається доза 15 г/м2. Для коренеплодів, зокрема для картоплі, буряка і моркви – 30 г/м2. 25-30 г/м2 – актуальні обсяги і для капусти, зелені. Полуницю, суницю удобрюють в період цвітіння з розрахунку 15-20 г/м2.

Хочемо зазначити, що для деяких декоративних рослин, квітів (квітникових і кімнатних), зокрема для гортензій, троянд, хризантем, ірису, лілейника, розглянутий матеріал необхідний не менше, ніж винограду. Підживлюються квіти тоді, коли розкриваються розетки, в період цвітіння і влітку під час активної вегетації. Доза – 15 г/м2 клумби. Для кімнатних квіток кількість сульфату калію, пропорції його розчинення вказуються, зазвичай, на етикетці.

Оптові ціни від виробника

Якщо вам знадобилося сірчанокислий калій купити в великих обсягах і ви хочете знайти найкращу пропозицію, щоб і якість не підвела, і ціна потішила, вигідніше та надійніше, ніж у компанії «Система Оптимум» годі й шукати.

Ми не хочемо бути голослівними, тому не будемо довго говорити про плюси співпраці з нами. Краще самі ознайомтеся з діяльністю нашого підприємства: інформації на сайті – більш ніж достатньо, щоб можна було сформувати власну думку. А ще поцікавтеся відгуками наших попередніх клієнтів, які з року в рік купують у нас різні хімічні речовини оптом і не бачать сенсу шукати інші варіанти, позаяк у цьому випадку їх все цілком влаштовує. Понад 90 % з усіх, хто до нас звертається, працює з нами на постійній основі. Мабуть, це неспроста, згодні? Але навіть якщо і це для вас не аргумент, замовте у нас раз – і самі вирішите, варто співпрацювати з ПП «Система Оптимум» чи ні.

Щоб купити будь-які обсяги сірчанокислого калію за найкращою вартістю і з доставкою по всій Україні, вчиніть одним із таких способів:

  • залиште заявку онлайн, скориставшись кошиком сайту;
  • зв’яжіться з менеджером компанії за контактним номером телефону;
  • напишіть нам на e-mail.

До слова, два останніх варіанти підійдуть і в тому випадку, якщо необхідно буде уточнити певні моменти щодо самого товару або умов його придбання.

Замовляйте сульфат калію – добриво з масою позитивних впливів на сільськогосподарські насадження – в ПП «Система Оптимум», там, де все, як треба: і якість, і ціна, і комфорт придбання. Звертайтеся!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ



Сульфат калію (калій сірчанокислий)

K2SO4



Кваліфікація

тех

Виробник

Україна

Термін зберігання   

2 роки



Показники якості

Показник

Норматив для 1 сорту

Норматив для 2 сорту

Випробування

1

Зовнішній вигляд

Кристалічний розсипчастий порошок білого кольору, допускається жовтуватий відтінок

Відповідає

2

Масова частка оксиду калію (K2O), %

≥ 50

≥ 48

50,5

3

Масова частка хлор-іону (Cl-), %

≤ 2

≤ 3

2

4

Масова частка кислих сульфатів калію у перерахунку на сірчану кислоту (H2SO4), %

≤ 1,5

≤ 3

2,8

5

Масова частка води, %

≤ 0,1

≤ 0,1

0,1

6

Крихкість, %

100

100

100




Лабораторний висновок: якість товару відповідає ТУ 6-00209119-002-96.

Міжнародна назва potassium sulphate, potassium sulfate
Хімічна формула K2SO4
Назви-синоніми сульфат калію,  сірчанокислий калій, калієва сіль сульфатної кислоти

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат калію (калій сірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Сульфат калію (калій сірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.