Калій роданистий (роданід калію)

426.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій роданистий (роданід калію, тіоціонат калію, калій тіоціанат, калій сульфоціанат) – отруйна хім. сполука, калієва сіль тіоціанової кислоти. На вигляд це гігроскопічна біла порошкоподібна маса, що складається з безбарвних кристалічних структур моноклінної сингонії. Запах відсутній, смак – гіркий. На вологому повітрі ця речовина розпливається.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності роданід калію. У нас можна купити калій роданистий за доступною ціною. Калій роданистий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна роданіду калію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку роданіду калію по всій території України.  При купівлі калію роданистого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Роданід калію добре розчинний у воді. При різній температурі води розчинення відбувається різне. Так, при 0 °C розчиняється 177 г/100 мл, при 20 °C – 217 г/100 мл (68,5 %), при 47,3 °C – 317 г/100 мл, при 99 °C – 673 г/100 мл і т.д. Також розчинення відбувається в етиловому і аміловому спиртах. Взаємодія з водним розчином брому призводить до утворення бромціану та сірчанокислого калію, зі залізом – ціанистого калію і сульфіду заліза. При нагріванні до 250 °С піддається розкладанню на сірчистий калій та ціан, до 300 °C і більше – на дисульфід і ціанід калію. При нагріванні до t 430 °С стає синім. Охолодження знову повертає сульфоціанат калію до повторного знебарвлення. Кристалізація розчину при малих температурах дає кристалогідрат KNCS•0,5H2O. Молярна маса – 97,18 г/моль, густина – 1,886 г/см³, ентальпія утворення – -203,4 кДж/моль, ентальпія плавлення – 10,5 кДж/моль, рH 5 %-ї суміші при 25 °С – 6-8. Термовластивості: t плавлення – 173,2 °C, t кипіння – 500 °С (з розкладанням). Формула – KSCN.

Перебування в природі та синтез. У природі тіоціанат калію входить до складу слини і крові людини. У слині міститься приблизно 0,01 %, в 1 л крові – 13 мг. Отримання його штучним шляхом відбувається при компонуванні роданіду амонію і гідроксиду калію. Процес виглядає так: в 0,5 кг гарячого розчину NH4NCS в 250 мл води вливають перемішуючи 368 г розчину KOH в 400 мл води. Отриману суміш з метою повного вилучення аміаку підігрівають до 80-85 °С. Далі йдуть фільтрація за допомогою подвійного складчастого фільтру, упарювання фільтрату до появи кристалічної плівки і охолодження. Після цього ще здійснюють відсмоктування кристалів і висушують при 30-40 °С. Як результат, виходить 400-440 г препарату. Якщо переробити додатково маточний розчин, упарюючи і кристалізуючи, можна вилучити ще 100-140 г. Така методика підходить при використанні чистих продуктів. Якщо застосовуються технічні, суть і етапи трохи відрізняються. На загал, отриманий калій тіоціанат містить не менше 99 % основного компоненту, хлоридів і сульфатів – не більше, ніж по 0,02 % перших і других, заліза – до 0,0002 %.

Застосування. Калій роданистий використовують у текстильному виробництві, фотосправі та органічному синтезі. З його допомогою синтезують тіокарбамід, штучну гірчичну олію, барвники, роданіди, охолоджувальні суміші, інсектициди тощо.

Упакування, транспортування, зберігання. Ці аспекти регламентуються ГОСТ 4139-75. Упаковують речовину в мішки або банки, обгорнуті світлонепроникним папером або розміщені в картонних барабанах. Якщо споживачеві буде необхідно, можна виконати додаткову герметизацію за допомогою суміші парафін-поліетилен. Перевезення допустиме будь-яким видом ТЗ. Зберігати цей реактив необхідно в сухих критих складах в тарі виробника. За умови дотримання всього перерахованого гарантійний термін придатності продукту становить 12 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом роданід калію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на роданистий калій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва potassium rhodanide, potassium thiocyanide, potassium sulfocyanate
Хімічна формула KSCN
Назви-синоніми роданід калію, тіоціонат калію, калій тіоціанат, калій сульфоціанат

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Калій роданистий (роданід калію) за вигідною ціною, також замовити Калій роданистий (роданід калію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.