Сегнетова сіль (калій-натрій виннокислий)

132.00 грн (ціна за 1 кг)

Сегнетова сіль (калій-натрій виннокислий, тартрат калію-натрію) – тетрагідрат подвійної солі калію-натрію винної кислоти, що отримав свою назву від імені французького аптекаря П. Сеньєта, який винайшов його приблизно в 1672-1675 рр.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сегнетова сіль. У нас можна купити сегнетову сіль за доступною ціною. Калій-натрій виннокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сегнетової солі Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сегнетової солі по всій території України.  При купівлі калію-натрію виннокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд – це біла порошкоподібна маса, що складається з великих дванадцятигранних кристалічних структур ромбічної сингонії, які не мають кольору (або з блакитним відтінком). Розчинення у воді – високе (35,4 % при 20 °С), як і показники гігроскопічності; в етанолі не розчиняється. При температурних показниках 100 °С стає моногідратом, а при 130 °С віддає останню молекулу H2O. Подальше нагрівання приводить до розкладання, при якому виділяються чадний газ і вода; залишкова маса в процесі прожарювання формує калій-натрій вуглекислий.

Відсотковий склад основного компоненту передбачає в чистому продукті наявність від 99,5 % самої солі; води присутньо 21-27 %, миш’яку – не більше 0,0003 %, свинцю – не більше 0,001 %. Молярна маса – 282,23 г/моль, густина – приблизно 1,79 г/см3 (при 20 °C). Термовластивості: t плавлення – 70-80 °C, t розкладання – 130-140 °C (початок процесу – при t = 55,6 °C). Це 4-водна речовина з відповідною формулою: KNaC4H4O6•4H2O.

Отримання цього реактиву відбувається в результаті реакції однакових частин вуглекислих натрію і калію з тартаровою кислотою. У промислових масштабах можна вирощувати кристали до необхідних збільшених розмірів.

Застосування сегнетової солі

Калій-натрій виннокислий має низку фізичних та хімічних властивостей, які вперше були виявлені саме у нього. Одні з них, електричні, полягають у мимовільній поляризації в конкретному температурному інтервалі, яка трансформується під впливом досить потужного зовнішнього електрополя. Саме через сегнетову сіль винайдені пізніше речовини, яким властива така ж характеристика, стали називати сегнетоелектриками. Ще одні важливі якості – п’єзоелектричні, що знайшли застосування в різнотипній техніці: електро-, мікрофони, телефонні трубки, слухові апарати тощо. Сегнетова сіль входить до складу рідини Фелінга, тому її застосовують для визначення цукрів. Крім того, вона виступає учасником такого процесу, як сріблення дзеркал за Генріхсоном. Її задіюють в органічному синтезі як деемульгувальний агент у водних розчинах, зазвичай у тих реакціях, де використовується також алюміній гідрид. Також входить до складу розчину для знаходження білків біуретовим методом. Серед інших напрямків, в яких має місце застосування тартрату калію-натрію:

  • харчопром. Добавка до їжі E337 з солоним смаком, що створює прохолоду. Вводиться в пекарські порошки;
  • медицина. Виступає проносним, допомагає при розладах шлунка.

Зберігати цю речовину рекомендовано в упакуванні виробника в позбавленому вологи приміщенні з хорошою вентиляцією. Гарантійний термін придатності – 2 роки з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом сегнетову сіль, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сегнетову сіль, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 25кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сегнетова сіль (калій-натрій виннокислий) за вигідною ціною, також замовити Сегнетова сіль (калій-натрій виннокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.