Персульфат калію (калій надсірчанокислий)

129.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій надсірчанокислий (персульфат калію, пероксодисульфат калію, Е922) – неорганічний реактив, сильний окисник, сполука солі лужного металу калію і надсірчаної кислоти. На вигляд білого кольору, дрібнокристалічної структури (кристали безбарвні, триклінної сингонії).

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій надсірчанокислий. У нас можна купити персульфат калію оптом за доступною ціною. Калій надсірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію надсірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію надсірчанокислого всій території України. Ціна калію надсірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі персульфату калію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики калію надсірчанокислого

Калій надсірчанокислий (персульфат калію, пероксодисульфат калію, Е922) – неорганічний реактив, сильний окисник, сполука солі лужного металу калію і надсірчаної кислоти. На вигляд білого кольору, дрібнокристалічної структури (кристали безбарвні, триклінної сингонії). Сам по собі персульфат калію не горить і не вибухає, однак, при контакті з горючими речовинами може призвести до їх займання. Добре розчиняється в холодній воді, в гарячій відбувається розкладання; також розчиняється в етанолі, але слабо. Крім того, розклад персульфату калію стається при нагріванні і за допомогою розведених кислот. Вступає в реакції з концентрованими кислотами, лугами, двоокисом сірки. У сухому стані спостерігається стійкість, а у вологому – розпад.

Отримують цю речовину електролізом насиченого розчину або окисленням за допомогою фтору бісульфату калію, а також розкладанням амонійної солі гідроокисом калію. Можливий її синтез при взаємодії концентрованих розчинів персульфату амонію і хлориду калію (в результаті виходить реактив кваліфікації «ч»).

Молярна маса – 270,32 г/моль, густина – 2,477 г / см³, t плавлення (з розкладом і виділенням кисню) – менше 100 °C. Формула – K2S2O6(O2).

Застосування надсірчанокислого калію

Ця речовина застосовується в різних процесах. Передусім, вона призначена і активно використовується для прискорення полімеризації і конденсаційних процесів при виготовленні синтетичного каучуку, латексу і пластмаси. Також з її допомогою вибілюють інші речовини, наприклад, мило і жири.

Персульфат калію застосовують у харчопромі у вигляді добавки до їжі Е922, яка вибілює борошно і поліпшує якість борошняних виробів. З його допомогою розпушують тісто і збільшують об`єм останнього. Може входити до складу різної кондитерки, здоби, щербету, випічки, локшини швидкого приготування, а також пива і низки безалкогольних напоїв.

Значного поширення пероксодисульфат калію набув і в лабораторній практиці у вигляді окисника, при створенні розчину пероксиду водню. Крім того, ця сполука може служити пестицидом і входити до складу вибухових комплексів.

Вплив на організм. Калій надсірчанокислий належить до 3-го класу небезпеки. При збільшених неприпустимих дозах використання може подразнювати шкіру, очі, дихальні шляхи, аж до появи задишки, набряку легенів і астматичних проявів. При тривалих контактах спостерігаються алергії та дерматити.

Щоб убезпечити себе від таких негативних проявів, роботи з цим реактивом необхідно виконувати в закритому спецодязі, гумових рукавицях, респіраторі та захисних окулярах.

Упакування, транспортування, зберігання. Найчастіше цю сполуку, що належить до багатотоннажного хімічного виробництва, упаковують у мішки по 25 кг. Транспортують будь-якими видами ТЗ за умови дотримання правил перевезення на кожному з них. Зберігати її рекомендовано в щільно закупореній тарі, в сухому, прохолодному приміщенні з хорошою вентиляцією, окремо від несумісних речовин. Гарантійний термін зберігання – 1 рік.

Калій надсірчанокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом калій надсірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій надсірчанокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва potassium persulfate, potassium peroxydisulfate
Хімічна формула K2S2O6(O2)
Назви-синоніми пероксодисульфат калію, калій надсірчанокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Персульфат калію (калій надсірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Персульфат калію (калій надсірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.