Калій йоднуватокислий (йодат калію)

3690 грн
3690.00 грн
(ціна за 1 кг)

Калій йоднуватокислий (йодат калію)— неорганічна сполука, сіль лужного металу калію і йоднуватої кислоти. Вигляд субстанції — безбарвні кристали, котрі є водорозчинними.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій йоднуватокислий. У нас можна купити йодат калію гуртом за доступною ціною. Калій йоднуватокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію йоднуватокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку йодату калію по всій території України. Ціна калію йоднуватокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калію йоднуватокислого гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики йоднуватокислого калію

йодат калію формулаКалій йоднуватокислий (йодат калію, Е917) – неорганічна речовина, сильна окислювальна сполука, сіль лужного металу калію і йоднуватої кислоти у вигляді білого порошку, що складається з поліморфних кристалів без кольору. Добре розчиняється у воді (4,60; 8,120; 24,580; 32,3100 г/100 мл), утворюючи нейтральні розчини; в етиловому спирті не розчиняється. При підвищенні температури, навіть незначному, розкладається. Електроліз призводить до появи йоднокислого калію. Молярна маса – 214 г/моль, густина – 3,93 г/см3, t плавлення – 560 °C (з розкладанням). Формула – KIO3. На сьогодні отримують цю речовину різними способами. Це, передусім, розчинення йоду в гарячому висококонцентрованому розчині гідроксиду або карбонату калію. Це також окислення. Окислювати можна як йодид калію хлором, так і йод хлоратом/броматом калію. Отримання йодату калію можливе, крім того, при розчиненні йоду в їдкому калі й при розкладанні метаперйодату калію.

Калій йоднуватокислий і сфери його застосування

У наші дні кількість галузей, де ця речовина застосовується, досить велика. Перш за все, це харчопром, де добавка до їжі Е917, або харчовий антифламінг, використовується з метою йодування кухонної солі, як глазурувальний агент, поліпшувач якості, антизлежувач і бар’єр для утворення грудок. Часто Е917 виступає активною речовиною, що перешкоджає появі піни, за рахунок створення спеціальної плівки. Продукти, до складу яких, головним чином, входить йодат калію – це мука і хлібобулочні вироби.

калій йоднуватокислий купитиМедицина і фармацевтика використовують цю субстанцію для створення тиреоїдних препаратів, покликаних регулювати синтез тироксину – важливих засобів при опромінюваннях і для їх профілактики. Промислове виробництво активно користується йодатом калію-окислювачем. Цю речовину також вносять у різноманітні очисники для стоків, вугілля і важких мастил. Бере вона участь і в позолоченні, створенні косметики та косметологічних засобів, наприклад, шампунів, у яких прибирає неприємний запах хімії. У гальванічних елементах виступає катодом. У ветеринарії входить до складу дезінфектантів, у тваринництві – преміксів і кормів для домашньої худоби і птиці. Звичайно ж, не обходяться без неї лабораторна практика та аналітичні дослідження.

Безпека

Е917 до кінця не вивчена, тому говорити однозначно, шкідлива ця добавка або безпечна не можна. Тим не менше, відомо, що головний негативний вплив раніше спостерігався через малий ступінь очищення. Сьогодні очищенню приділяють величезну увагу, тому ризики мінімізовані. У помірних кількостях калій йоднуватокислий шкоди здоров’ю не завдає, а надмірні дози в складі їжі людина просто не здатна спожити. Поставки цієї сполуки здійснюються в заводському упакуванні (мішки або барабани) різного фасування. Зберігати її рекомендовано в сухих провітрюваних складах не більше трьох років з дня виробництва.

Калій йоднуватокислий купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом калій йоднуватокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій йоднуватокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва potassium iodate
Хімічна формула KIO3
Назви-синоніми калій йоднуватокислий, Е917

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Калій йоднуватокислий (йодат калію) за вигідною ціною, також замовити Калій йоднуватокислий (йодат калію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.