Фторид калію (калій фтористий) 2-водний

960.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій фтористий (фторид калію) – це калієва сіль фтористоводневої кислоти, типова сіль, що піддається дисоціації у водному розчині, гігроскопічна неорганічна речовина з діамагнітними властивостями.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фторид калію 2-водний. У нас можна купити фторид калію за доступною ціною. Калій фтористий 2-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фториду калію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку калію фтористого 2-водного по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фториду калію

На вигляд – біла порошкоподібна маса, яка складається з кристалів кубічної сингонії. У воді різної температури розчиняється по-різному (наприклад, при 0 °C – 44,7 г/100 мл, при 20 °C – 94,9 г/100 мл, при 90 °C – 150 г/100 мл); в етиловому і метиловому спиртах, пропаноні, ацетонітрилі, діоксиді сірки розчинення слабке; в рідкому аміаку і оцтовометиловому ефірі не розчиняється. Формує низку кристалогідратів. При нагріванні фторид калію вступає в реакцію з п’ятихлористим фосфором, при цьому утворюються хлорид і гексафторофосфат калію. Контакт з безводним хлористим воднем приводить до формування хлориду і гідрофториду калію (фтороводень не виділяється). Молярна маса – 58,10 г/моль, густина – 2,481 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 846 °C, t кипіння – 1502 °C. Формула – KF.

Знаходження в природі та отримання. У природному середовищі цю речовину можна зустріти в формі рідкісного мінералу каробіїту. Оскільки природне джерело – рідкісне явище, з метою промислового отримання KF часто використовують флюорит. Процес виглядає як спікання флюориту з поташем з подальшими вилуговуванням і випарюванням H2O. В результаті виходить дуже чистий фтористий калій. Лабораторний спосіб синтезу – розчинення їдкого калі або карбонату калію у фтороводні.

Застосування фториду калію

У металургії цю сполуку активно застосовують при створенні пром. флюсів. Також з її участю виробляють стійкі до кислот замазки, спец. скло і засоби для видалення плям від іржі. Цією речовиною обробляють сплави сталі та алюмінію, оскільки вона сприяє здійсненню електролітичної реакції. Крім того, з її допомогою виконують такі процеси, як фрезерування, нікелювання, полірування та хромування. В органічному синтезі фтористий калій виступає реагентом при фторуванні. З нього виготовляють сполуки калію, що містять фтор, фторметалати К.

Токсичність. Фтористий калій – середньо токсичний хімікат. Небезпеки вибуху не несе, але вимагає дбайливого поводження. За впливом на організм людини належить до речовин 2-го класу небезпеки. Важливо дотримуватися допустимих концентрацій цієї субстанції в повітрі робочої зони, інакше не виняток – сильні та хронічні отруєння, а також негативний вплив на організм в цілому. При роботі з нею рекомендоване використання ЗІЗ для захисту дихальних шляхів і з метою запобігання нещасним випадкам

. Перевезення та зберігання. Перевозити цей реактив допустимо будь-якими ТЗ без особливих обмежень. Зберігати потрібно в сухих приміщеннях, уникаючи контакту з вологою. Тара (найкраще – ПЕ мішки) повинна бути закритою, а вплив зовнішніх факторів – мінімізованим. Термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Міжнародна назва potassium fluoride
Хімічна формула KF
Назви-синоніми фтористий калій, калієва сіль плавикової кислоти

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фторид калію (калій фтористий) 2-водний за вигідною ціною, також замовити Фторид калію (калій фтористий) 2-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.