Бромід калію (калій бромистий)

210.00 грн (ціна за 1 кг)

Купити бромід калію – хім. речовину, що також іменується калієм бромистим – потреба, актуальна у наш час для низки напрямків. Шукаєте, де придбати оптову партію товару, та так, щоб якість не підвела, а ціна була прийнятною? Тоді ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг

SKU: .

Купити бромід калію в Україні

Щоб замовити цю сполуку, сьогодні немає необхідності шукати вигідні пропозиції за кордоном. Купити в Україні якісний продукт недорого цілком реально. Правда, варіанти є різні, і, щоб всі аспекти задовольнили, необхідно ретельно підійти до вибору постачальника, але... Ви вже потрапили на сайт нашої компанії, яка пропонує чи не найкращі умови придбання броміду калію в країні. Оформляйте замовлення – не прогадаєте!

Ціни на калій бромід

Яка вартість цієї речовини в нашому інтернет-магазині? Невисока на партії будь-яких обсягів. Ми дотримуємося гнучкої цінової політики. Кінцева цифра залежить від обсягів закупівлі: чим більша партія, тим вигідніше придбання. Але в будь-якому випадку, ви залишитеся задоволені вибором нашої компанії, оскільки більш доступну продукцію без шкоди якісній стороні навряд чи хто зможе запропонувати.

Сфери застосування і характеристики

Що ж таке калію бромід? Для чого використовують цю речовину? І які властивості їй характерні? Давайте з’ясуємо. Бромідом калію називається калійна сіль бромоводню. На вигляд це твердий матеріал, сформований кристалами. Забарвлення і запах не характерні. Правда, присутній певний блиск. Смак – солоний. У водних середовищах розчиняється добре, при цьому, чим більша t, тим розчинність краща. Також розчиненню піддається в гліцеролі, діаміді, 1,2-діоксиетані та нашатирному спирті. Що стосується поєднання з органічними розчинниками, то в них розчинення слабке, а в концентрованому водному розчині бромистого водню взагалі не спостерігається. Формує солі-комплекси з іншими бромідами. Ступінь окислення брому – -1. Зберігати цей реактив необхідно в сухих приміщеннях з доброю провітрюваністю. Фізичні властивості: молекулярна маса – 119,01 г/моль, густина – 2,75 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 734 °C, t кип. – 1435 °C. Формула: KBr. Хімічні властивості. Бромистий калій – це класична іонна сіль (тип хімічного зв’язку – іонний). Розчиняючись у водному середовищі, підлягає абсолютній дисоціації. Сольволіз водою при цьому не відбувається, оскільки сіль сформована двома потужними речовинами: основою (гідроксидом калію) та кислотою (бромистоводневою). З хім. властивостей, на які радимо звернути увагу:

 • витіснення Br при кипінні галогенами з більшою активністю;
 • можливість виникнення стандартних обмінних реакцій в розчинах;
 • відновлювальні якості в хім. реакціях з потужними окислювачами;
 • утворення комплексів з деякими бромідами в концентрованих р-нах;
 • електроліз у гарячому розчині.

Калій бромистий не формує кристалогідратів, не належить до горючих і токсичних матеріалів. Токсичність – зовсім незначна: клас небезпеки вантажу – 5.1. Пром. синтез цієї солі виглядає, як взаємодія вуглекислого калію зі змішаним бромистим залізом (II, III). Якщо говорити про лабораторне отримання, то воно можливе декількома способами:

 • в ході реакції між К, Br і NH3;
 • шляхом прямого синтезу при t навколишнього середовища;
 • заміна Br галогену, який не такий активний;
 • термо розкладання бромнуватокислого калію при t, що перевищує 434 °С.

Характеристика та хімічні властивості цієї речовини пояснюють її застосування в якості бромуючого агента в таких процесах:

 • вибіркове транс-бромування кратних зв’язків етиленових та ацетиленових вуглеводнів при наявності йодбензолу діацетату в системі метиленхлорид-вода. Якщо мова йде про цис-бромування, тоді актуальне застосування с-ми церій-амонійна селітра-бромід калію;
 • введення одного атома брому в інактивовані похідні амінобензолу шляхом окисного бромування за допомогою KBr і NaBO3.

Розглянуті вище хімічні і фізичні властивості також є передумовою застосування в:

 • пром. хімії;
 • медицині та фармацевтиці;
 • фотосправі тощо.

KBr нерідко виступає першоосновою бромід-іонів, які необхідні для створення бромаргіриту. Останній, в свою чергу, може братися для виробництва кіно- і фотоплівки. Також речовина, що розглядається, вводиться в фотопроявники як антивуалюючий компонент. Порівняно з іншими подібними матеріалами, вона майже не збільшує контрастність картинки. Задіюється ця сполука і в інфрачервоній спектрофотометрії. З її допомогою вивчають спектр рідин у таблетках з бромистого калію. Робоча технологія виглядає, як розміщення речовини між бромід-калієвими пластинками. Позаяк цей реактив не поглинає ІЧ-випромінювання в досить великому діапазоні довжин хвиль (0,25-25 мкм), задіяння його в цьому сегменті актуальне й доцільне. Якщо говорити про медичне застосування, то зазначену речовину (розчини і таблетки на її основі) варто замовити на опт, тому що вона допомагає проти епілепсії і судом, а також виступає заспокійливим медикаментом. Подібні препарати призначають при розладі сну, іменованому агріпнією, при артеріальній гіпертензії, вегетодистонії, астено-невротичному синдромі, епілепсії, тривожності, збільшеній дратівливості, хореїчному гіперкінезі, схильності до істеричного неврозу. Ветеринарна цінність проявляється в ефективності лікування конвульсій у домашніх тварин, зокрема у кішок і собак. Ще ця сполука може служити теплостабілізатором при виготовленні нейлону, барвників, застосовується в ролі робочої хімії, що вводиться в бурові розчини в нафтовидобувній галузі і т.д. Часто не обходяться без неї аналітична хімія і ядерні дослідження. Фізіологічна дія. Як протисудомний і седативний матеріал, бромід калію діє на основі фізіовпливу бромід-іону. Його водні розчини мають різні смакові якості, залежно від концентрації. Так, розбавлені – солодкі, а концентровані – гіркі, що пояснюється дією іона калію. У великих концентраціях KBr призводить до сильного подразнення слизових ротової порожнини і шлунка, яке, в свою чергу, провокує нудоту, блювотний рефлекс і діарею. Не є винятком прояв алергійної реакції. Варто пам’ятати, що цей хім. продукт по-різному діє на людей, у яких – різні типи нервової системи. З огляду на це, самолікування заборонене. Тільки лікар може визначити доцільність лікування бромистим калієм і необхідні дозування. Є низка протипоказів, які не можна залишати без уваги. Крім того, заборонене ін’єкційне введення, оскільки існує ризик погіршення функціонування серця. Летальною вважається кількість речовини 3070 мг/кг.

Замовити оптом з доставкою

Хочете купити бромід калію оптом? Не витрачайте часу на пошуки компанії, співпраця з якою влаштує у всіх сенсах. Ви вже її знайшли. «Система Оптимум» готова прийняти ваше замовлення на партію будь-якого обсягу без зволікань. У нас на складах ця речовина – в постійній наявності в великих кількостях. Також у нашому розпорядженні є чималий автомобільний парк. Це дві головні передумови, завдяки яким комплектація замовлень та їх поставки по всій країні здійснюються в оптимальні терміни, заздалегідь погоджені з замовниками. Відтак, купити у нас з доставкою дуже зручно. Також вас порадує вартість продукції. Будь-які обсяги – на вигідних умовах. Доступна ціна на опт – один з головних принципів роботи нашого підприємства. Якщо залишилися запитання, подивіться відгуки наших попередніх покупців – можливо, вони допоможуть вам прийняти остаточне рішення. Ви також можете зателефонувати нам за контактними номерами телефонів і розпитати про все, що цікавить. Звертайтеся – надання достовірної інформації, а також вигідну і комфортну співпрацю гарантуємо!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бромід калію (калій бромистий) за вигідною ціною, також замовити Бромід калію (калій бромистий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.