Кадмій сірчанокислий (сульфат кадмію) 8-водний

810.00 грн (ціна за 1 кг)

Кадмій сірчанокислий (кадмій сульфат, сульфат кадмію) – хім. речовина білого кольору, порошок, утворений безбарвними кристалічними структурами. Загалом, на повітрі стійкий, на сухому відбувається часткове вивітрювання. Безводний кадмій сульфат у воді різної температури розчиняється по-різному: 75 г на 100 мл при 0 °C, 76,4 г на 100 мл при 25 °C, 58,4 г на 100 мл при 99 °C.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат кадмію 8-водний. У нас можна купити кадмій сірчанокислий за доступною ціною. Кадмій сірчанокислий 8-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфату кадмію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кадмію сірчанокислого по всій території України.  При купівлі сульфату кадмію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Нагрівання приблизно до 110 °С приводить до зневоднення і формування моногідрату, до 200 °С – безводної солі. Коли температура водного розчину перевищує 43,5 °С, з нього кристалізується моногідрат. Молярна маса – 208,47 г/моль, 226,490 г/моль, 769,51 г/моль (безводного, моногідрату та октогідрату, відповідно), густина – 4,691 г/см³, 3,79 г/см³, 3,08 г/см³ (аналогічно), t плавлення – 1000 °C, 105 °C, 41 °C (аналогічно). Формула – CdSO4 (моногідрату – CdSO4•H2O, октогідрату – 3CdSO4•8H2O).

Знаходження і отримання. Рідко, але входить до складу мінералів. Промислове отримання здійснюють шляхом хім. реакції металевого (окису, гідроокису) кадмію зі сульфатною кислотою. Вміст основного компоненту на виході – від 98 %.

Застосування. Головні галузі, де цю речовину застосовують – гальвано- та електротехнічна. Її використовують при виготовленні акумуляторних батарей, люмінесценції. В елементах живлення виступає електролітом. Може служити барвником. Ще один напрямок, де спостерігається активне використання сульфату кадмію – хімічна лабораторна практика. Тут він виступає проміжним компонентом при синтезі інших кадмієвих сполук.

Безпека. Працюючи з цією субстанцією, обов’язково потрібно враховувати ступінь її небезпеки. Сірчанокислий кадмій дуже отруйний, належить до 1-го класу небезпеки. Може завдати шкоди при вдиханні його парів, у складі пилу, диму, туману, а також при проникненні всередину через ротову порожнину. Негативний вплив проявляється гострими і хронічними інтоксикаціями, ураженням різних органів і систем, зокрема, шлунково-кишкового тракту, подразненням слизових і дихальних шляхів. Всього цього не уникнути, якщо перевищити ГДК в робочому просторі – 0,1 мг/м³. Щоб убезпечити себе, необхідно будь-які роботи з цим реактивом виконувати із застосуванням ЗІЗ: не нехтуйте, передусім, використанням респіратора, гумових рукавиць і захисних окулярів. Не забувайте і про дотримання особистої гігієни. Простежте, щоб приміщення добре провітрювалося, а для хімічних досліджень використовуйте витяжну шафу.

Упакування, перевезення, зберігання. Пакують цей продукт, як правило, в 1-кілограмові поліетиленові пакети або мішки по 25 кг. Транспортувати його допустимо будь-яким видом ТЗ, зберігати – в упакуванні виробника в критих, сухих, добре провітрюваних складах. Термін придатності при дотриманні правил зберігання становить 2 роки. Якщо Вам потрібно купити гуртом сульфат кадмію 8-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кадмій сірчанокислий 8-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Міжнародна назва cadmium(II) sulfate
Хімічна формула CdSO4
Назви-синоніми кадмій сірчанокислий, кадмій сульфат, сульфат кадмію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кадмій сірчанокислий (сульфат кадмію) 8-водний за вигідною ціною, також замовити Кадмій сірчанокислий (сульфат кадмію) 8-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.