Кадмій хлористий (хлорид кадмію)

660.00 грн (ціна за 1 кг)

Кадмій хлористий (хлорид кадмію, кадмій хлорид) – сполука неорганічної природи, сіль металу кадмію і соляної кислоти. Зовні – білий неоднорідний порошок, що складається з безбарвних кристалічних утворень гексагональної сингонії. Гігроскопічний, формує кристологідрати.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорид кадмію. У нас можна купити кадмій хлористий за доступною ціною. Кадмій хлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлориду кадмію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кадмію хлористого по всій території України.  При купівлі хлориду кадмію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Добре розчиняється у воді (52,6 % при температурі 19 °С), дуже слабо в етиловому і метиловому спиртах. У розчині з’являється аутокомплекс Cd[CdCl4]. Водним розчинам властива кисла реакція, причиною якої є гідроліз. Хлористо-кадмієвий розплав здатний розчиняти кадмій металевий. 

хлорид кадмію гурт

Для утворення безводної солі з кристалогідрату останній нагрівають до t 120-170 °C. Речовина реагує з лугами і гарячою концентрованою сульфатною кислотою. Молярна маса – 183,32 г/моль, густина – 4,047 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 564; 568,5 °C, t кипіння – 964; 968; 975 °C, ентальпія формування – -390,8 кДж/моль. Формула – CdCl2. Отримання хлористого кадмію можливе низкою способів: - розчинення металевого Cd або його оксиду в хлористому водні; - взаємодія простих речовин Cd і Cl2 при t 450-500 °C; - реакція CdO з хлором газоподібним при t 500-600 °C.

Кадмій хлористий купитиЗастосування. Кадмій хлорид застосовується в різних процесах. Так, з його допомогою створюють електроліти для кадмієвих гальвано-елементів. При фарбуванні текстилю ця сполука виступає протравою, в органічному синтезі – каталізатором, у культивуванні монокристалів – флюсом. У лабораторіях і при проведенні різних досліджень CdCl2 є вихідною речовиною для синтезу кадмієвих органічних продуктів. Крім того, він використовується і в фотосправі (входить до складу фотореактивів).

Безпека. Хлористий кадмій є отрутою політропного характеру, належить до 1-го класу небезпеки. Максимальне значення ГДК в робочому повітряному просторі – 0,05 мг/см³, середньомісячне – 0,01 мг/см³. Маючи справу з цим матеріалом, не нехтуйте використанням ЗІЗ: застосовуйте респіратор, окуляри і рукавиці з гуми. Крім того, дотримуйтеся особистої гігієни. Уникайте проникнення цієї субстанції до організму. Слідкуйте, щоб приміщення, де виконуються роботи, добре провітрювалося, а аналіз проводьте у витяжній шафі.

Упакування, транспортування, зберігання. Фасують хлорид кадмію, як правило, в поліетиленові пакети об’ємом 1 кг або мішки по 25 кг. Для перевезення підходять будь-які ТЗ (обов’язкова умова – дотримання правил транспортування на кожному з них). Зберігати його необхідно в тарі виробника в критих прохолодних складах. Термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом хлорид кадмію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кадмій хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва cadmium dichloride, cadmium(II) chloride
Хімічна формула CdCl2
Назви-синоніми кадмій хлористий, хлорид кадмію, кадмій хлорид

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кадмій хлористий (хлорид кадмію) за вигідною ціною, також замовити Кадмій хлористий (хлорид кадмію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.