Кадмій азотнокислий (нітрат кадмію) 4-водний

480.00 грн (ціна за 1 кг)

Кадмій азотнокислий 4-водний застосовується: у виробництві напівпровідникових матеріалів та люмінофорів (субстанція, що перетворює поглинуту нею енергію в світлове випромінювання), виготовленні нікель-кадмієвих акумуляторів, у синтезі інших сполук кадмію (кадмій сірчанокислий, кадмій сірчистий, кадмій хлористий тощо), застосовується як пігмент для скловиробів та виробів із порцеляни, в аналітичній практиці при лабораторних дослідженнях.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кадмій азотнокислий 4-водний. У нас можна купити кадмій азотнокислий 4-водний оптом за доступною ціною. Нітрат кадмію 4-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кадмію азотнокислого 4-водного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кадмію азотнокислого 4-водного по всій території України. Ціна кадмію азотнокислого 4-водного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі нітрату кадмію 4-водного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості кадмію азотнокислого 4-водного

Кадмій азотнокислий 4-водний (нітрат кадмію) ГОСТ 6262-79

  • хімічна формула: Cd(NO3)2•4H2O;
  • молярна маса 308,47;
  • температура плавлення 59 °С;
  • зовнішній вигляд: безбарвні кристали.

Сфери застосування кадмію азотнокислого 4-водного:

Нітрат кадмію використовують для виробництва сонячних батарей із коефіцієнтом корисної дії від 9% до 18%, а також як хорошої якості термоелектричний матеріал. Кадмій азотнокислий має здатність захоплювати теплові нейтрони і використовується для виготовлення стрижнів для атомних реакторів та як захисний елемент від нейтронів. Така характеристика забезпечує використання цього реактиву в медицині, а саме в експериментальних моделях протипухлинної терапії. Теплопровідність кадмію дорівнює абсолютному нулю – це найвищий показник серед усіх існуючих металів, тому кадмій іноді застосовується для кріогенної техніки. Клас небезпеки кадмію 6, підклас 6.1, класифікаційний шифр 6162, серійний номер ООН 2570.Сполуки кадмію отруйні. При першій допомозі у зв'язку з гострим отруєнням кадмієм, рекомендується свіже повітря, абсолютний спокій, запобігання переохолодженню організму. При подразненні дихальних шляхів слід вживати тепле молоко із содою та проводити інгаляції постраждалого 2%-ним розчином харчової соди.

Якщо Вам потрібно купити оптом кадмій азотнокислий 4-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітрат кадмію 4-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва cadmium(II) nitrate
Хімічна формула Cd(NO3)2•4H2O
Назви-синоніми кадмій азотнокислий  4-водний,  нітрат кадмію 4-водний

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кадмій азотнокислий (нітрат кадмію) 4-водний за вигідною ціною, також замовити Кадмій азотнокислий (нітрат кадмію) 4-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.