Хромовий ангідрид (триокис хрому, оксид хрому (VI))

177.00 грн (ціна за 1 кг)

Хромовий ангідрид (триокис хрому або оксид хрому(VI)) – це хімічна сполука хрому з киснем. На зовнішній вигляд, хромовий ангідрид – це темно-червоні кристали, що добре розчиняються у воді.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хромовий ангідрид. У нас можна купити хромовий ангідрид оптом за доступною ціною. Хромовий ангідрид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хромового ангідриду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хромового ангідриду по всій території України. Ціна хромового ангідриду також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі хромового ангідриду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

ГОСТ 2548-77 Марка А Хімічна формула: CrO

хромовий ангідрид формула

Якщо Вам потрібно купити оптом хромовий ангідрид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксид хрому(VI), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Технічні характеристики

Хромовий ангідрид технічний Марка А Марка Б Марка В
Масова частка хромового ангідриду (CrO3), % не менше 99,7 98,8 98,0
Масова частка речовин, нерозчинних у воді, % не більше 0,02 0,05 не нормуються
Масова частка сульфатів (SO4), % не більше 0,06 0,18 не нормуються
Масова частка натрію (Na), % не більше 0,05 не нормуються не нормуються

 

Вага

фасування 500 кг

барабан 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хромовий ангідрид (триокис хрому, оксид хрому (VI)) за вигідною ціною, також замовити Хромовий ангідрид (триокис хрому, оксид хрому (VI)) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.