Оксид хрому (ІІІ) (окис хрому (ІІІ)) пігментний

257.40 грн (ціна за 1 кг)

Хром (ІІІ) оксид (оксид хрому (III), есколаіт, сесквіоксид хрому, хромова зелень) – хімічно малоактивна речовина неорганічної етимології з амфотерними властивостями. Має вигляд  дуже твердої порошкоподібної  маси, що складається з гексагональних кристалів, тугоплавка.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хром (ІІІ) оксид. У нас можна купити оксид хрому (ІІІ) гуртом за доступною ціною. Хром (ІІІ) оксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хром (ІІІ) оксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку оксиду хрому (ІІІ) по всій території України. Ціна оксиду хрому (ІІІ) також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі хром (ІІІ) оксиду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хром (ІІІ) оксид (оксид хрому (III), есколаіт, сесквіоксид хрому, хромова зелень) – колір від світлого зеленого у тонкодисперсної форми до практично чорного у великих кристалів (при нагріванні зелене забарвлення змінюється на брунатне, при охолодженні спостерігаються зворотні зміни). У воді, органічних розчинниках і розведених кислотах не розчиняється; розчинення відбувається в рідкому оксиді сірки. Показники твердості наближаються до корунду, тому цю речовину активно вводять до різних полірувальних засобів.

Перебуваючи у високодисперсному стані, есколаіт піддається розчиненню в сильних кислотах, при цьому формуються солі хрому (III). Сильні відновлювальні речовини його відновлюють. Сплавлення з лугами дає розчинні солі Cr3+ (при відсутності окисників). Разом з тим, лужне середовище і наявність потужного окислювача призводить до окислення до хромату, оскільки сесквіоксид є сполукою хрому в проміжному ступені окислення. Також реакції можливі в сильнокислих середовищах.

Молярна маса – 152 г/моль, густина – 5,21 г/см ³. Термовластивості: t плавлення – 2435 °C, t кипіння – 4000 °C. Формула – Cr2O3.

Отримання цієї речовини можливе такими способами:

  • - розкладання дихромату амонію з виходом необхідного продукту 95-97 %. Речовина з кількістю 99,5 % основного компоненту з’являється при прожарюванні в температурному режимі 1000 °C протягом 3-4 годин;
  • - розкладання дихромату калію;
  • - розкладання гідроксиду хрому (III);
  • - розкладання триоксиду хрому;
  • - відновлення дихромату калію.

Хром (ІІІ) оксид та його застосування

Не складно здогадатися, що одне з основних призначень хромової зелені – створення зелених фарб, в яких вона виступає головним пігментом-барвником. Ці фарби знаходять широке застосування в живопису, а також обробці порцелянових і скляних поверхонь.

Крім того, сесквіоксид хрому використовують при виготовленні абразивів для полірування металів. Він входить, наприклад, до складу пасти ГОИ.

В органічних реакціях виконує роль каталізатора. Прискорює окислення аміаку при перебуванні в контакті з повітрям. Також каталізує отримання альдегідів шляхом окислення спиртів і вуглеводнів, утворення оксиду сірки (VI) з оксиду сірки (IV) і кисню, розкладання формальдегіду та метанолу.

Серед інших процесів, в яких оксид хрому (III) бере участь: виготовлення шпинелей та штучних рубінів, магнезіальних вогнетривких виробів і твердого ракетного пального, а також термітних сумішей і виконання інших реакцій СВС.

Токсичність. Ця речовина належить до токсичних. Контакт зі шкірними покривами загрожує подразненнями і екземами. Пошкоджень не уникнути і при дотику до очей. Особливу небезпеку становлять пари аерозольної форми, які можуть стати причиною важких захворювань організму.

ГДК робочої зони – 0,01 мг/м3.

Хром (ІІІ) оксид (оксид хрому (III), есколаіт, сесквіоксид хрому, хромова зелень) купити

Якщо Вам потрібно купити оптом хром (ІІІ) оксид (оксид хрому (III), есколаіт, сесквіоксид хрому, хромова зелень), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксид хрому (ІІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва chromium(III) oxide, chromium sesquioxide, chrome green
Хімічна формула Cr2O3
Назви-синоніми оксид хрому (III), есколаіт, сесквіоксид хрому, хромова зелень

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид хрому (ІІІ) (окис хрому (ІІІ)) пігментний за вигідною ціною, також замовити Оксид хрому (ІІІ) (окис хрому (ІІІ)) пігментний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.