Хелат заліза 6 %, 11 %, 13 %

240.00 грн (ціна за 1 кг)

Хелат заліза – це розчинний комплекс заліза, натрію і хелатуючого агента, наприклад, такого як етилендиамінтетраацетат (ЕДТА), або інших, що використовуються, щоб зробити залізо розчинним у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності хелат заліза. У нас можна купити хелат заліза оптом за доступною ціною. Хелат заліза має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна хелату заліза Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хелату заліза по всій території України. Ціна хелат заліза також залежить від обсягів закупівлі. При покупці хелату заліза оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Замовити хелат заліза з доставкою

хелат заліза купити гуртомНапевно, доцільно розпочати цю статтю з визначення поняття «хелатні добрива». Що ж це таке? Добрива-хелати – це комплексні добрива/мікродобрива в хелатній формі, у формі складних органічних сполук. Найчастіше таким чином застосовують метали, хелат заліза зокрема. Свої функції вони виконують, потрапляючи в живі організми і ґрунт. Переваги хелатів перед використовуваними раніше формами важко перелічити. Головне, це те, що рослинами вони засвоюються набагато ефективніше (90 % проти звичайних 30-40 %) і простіше, адже ніякі незасвоювані/малозасвоювані сполуки під час цього процесу не утворюються. Крім того, хелати можна застосовувати не тільки в рослинному світі, але і в тваринному, у вигляді вітамінів та ліків. Хелат заліза, як і інших елементів – комплекс металоорганічний, хелатуючий агент якого міцно тримає іон металу в розчиненому стані аж до того часу, коли потрапляє в рослину. Це мікродобриво, яке містить 25-30 г/л заліза в хелатній формі з показниками pH, наближеними до нейтральних. За своєю суттю це координаційна сполука іону заліза, до якого входять два і більше донорних атоми ліганду.

Добриво, що складається з хелату заліза, необхідне для профілактики хлорозу рослин (до хлорозу призводить нестача заліза). Воно підвищує врожайність с/г культур і, що не менш важливо, якість продукту незалежно від характеру ґрунту. Вміст вітамінів, білків і цукрів у плодах якісно збільшується.

Отримання такого матеріалу відбувається при реакції солі заліза з утворюючим комплекс агентом (кислота лимонна або трилон Б) в середовищі H2O. Введення кислот вимагає послідовності роботи при 70-90 °С. Крім того, під час внесення агенту необхідно додавати водний розчин нітриту водню/цитрату амонію. Можливе доповнення у вигляді бутандіової кислоти.

Основні властивості і характеристикидобриво хелат заліза купити

  • Антитоксичність.
  • Стійкість у повному pH-діапазоні і поживних розчинах.
  • Сумісність з мінеральними добривами.
  • Абсолютне розчинення у воді і, як результат, легке засвоювання рослинами.
  • Стійкість до мікроорганізмів.
  • Слабке зв’язування ґрунтом у складно розчинні сполуки.
  • Висока транспортоактивність плюс проникнення через листя.
  • Сумісність з отруйними хімікатами.

Введення хелатного розчину в досить концентровані мінеральні добрива призводить до утворення хелатного осаду. На стабільність впливає кислотність середовища. Коли pH менше 2, що характерно для кислих розчинів, можлива трансформація в розчинні неорганічні солі, коли вище 9 (розчини лужні) – в нерозчинні гідроксиди. Концентрація цієї речовини природним чином знижується при перебуванні на світлі та під УФ-випромінюванням.

Купити хелат заліза в інтернет магазині

Найбільший ефект від застосування цієї сполуки спостерігається при комплексному використанні з іншими мікроелементами. Можливий як полив, так і зрошування. Обробка часто виглядає як кореневе та позакореневе внесення, причому при останньому способі результат досягається максимальний.

Якщо Вам потрібно купити оптом хелат заліза, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хелат заліза, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва
Хімічна формула C14H18N3O10FeNa2
Назви-синоніми етилендіамінтетраоцтової кислоти заліза - динатрієвий комплекс

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хелат заліза 6 %, 11 %, 13 % за вигідною ціною, також замовити Хелат заліза 6 %, 11 %, 13 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.