Гіпс медичний

4.80 грн (ціна за 1 кг)

Гіпс медичний (гіпсове в’яжуче Г-5) – матеріал, який використовується в хірургії для створення гіпсових пов’язок при переломах, ортопедичних корсетів, а також в стоматології для формування зліпків, протезів та муляжів. Гіпс може бути накладений на різні частини тіла (гомілку, кисть, ступню і т.д.). Роботи можуть виконуватися середнім медичним працівником самостійно або в тандемі з лікарем.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гіпс медичний. У нас можна купити гіпс за доступною ціною. Гіпс медичний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна гіпсу медичного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гіпсу медичного по всій території України.  При купівлі медичного гіпсу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Виглядає медичний гіпс як мелена порошкоподібна маса білого кольору. Якщо порівнювати ступінь помелу з будівельним аналогом, то в цьому випадку подрібнення тонше. Виготовляється цей матеріал з високоякісної гіпсової сировини (гіпсового каменю) шляхом його подрібнення, пропарювання, просушування і помелу. Основний етап – термообробка до напівгідрату сірчанокислого кальцію. Процес виконується в спеціальних печах (котлах безперервної дії) при t до 130 °С. В результаті таких нехитрих маніпуляцій, коли під впливом високої температури мінерал втрачає воду, стає крихким і розсипається в порошок, з’являється чистий екологічний матеріал з натуральної сировини. Якість може бути різною, залежно від часу перебування в печі, температури обробки і навіть розміру комірок сит, через які здійснюється просіювання. У будь-якому випадку, при дотику до гіпсу важливо відчувати його м’якість і відсутність грудок. Також має значення оперативність затвердіння і міцність у виробах.

Важливі аспекти застосування

- приготований розчин не можна тримати довго, не використовуючи, адже він швидко сохне і стає твердим. Необхідно кожен раз готувати таку кількість гіпсу, яку можливо використати за одне застосування (протягом 5 хвилин); - щоб підвищити міцність і пластичні характеристики, а також з метою призупинення затвердіння, можна додати до гіпсу вапно; - позбутися грудок і досягти потрібного помелу допоможе додаткове просіювання крізь дрібне сито; - якщо доводиться мати справу з гіпсом, який довго лежав на складі й встиг за цей час відвогнути, перед початком роботи просушіть його. Для цього візьміть лист заліза, тонким шаром розмістіть на ньому гіпс і вставте в піч або на плиту (при t не вище 120 °С). Якщо сумніваєтеся, чи відійшла вся зайва волога з матеріалу, перевірте це в такий спосіб: кілька хвилин потримайте над порошком дзеркало. Запітніє – волога присутня в надмірній кількості, а ні – можна брати в роботу. Упакування. Для реалізації, транспортування і зберігання гіпс медичний поміщають, в основному, в мішки місткістю по 30-40 кг. Перевезення. Транспортувати його допустимо як закритими, так і відкритими ТЗ. У випадку з останніми необхідно подбати про додатковий захист від вологості. Зберігання. Тут також має значення, наскільки добре забезпечити відсутність джерела вологи. Зберігати гіпс необхідно винятково в сухих коморах. Якщо Вам потрібно купити гуртом гіпс медичний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на медичний гіпс, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гіпс медичний за вигідною ціною, також замовити Гіпс медичний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.