Гіпохлорит натрію (рідка хлорка) 30 %

25.20 грн (ціна за 1 кг)

Натрію гіпохлорит – один із найефективніших і швидкодіючих дезінфікуючих засобів, що мають високу антибактеріальну активність та широкий спектр дії на різні мікроорганізми. Розчини, до складу яких входить гіпохлорит натрію, активні проти багатьох видів бактерій і вірусів. Використання цього дезінфектанту є безпечним для здоров’я людей, тому він застосовується для очищення та знезараження водогінної води.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гіпохлорит натрію. У нас можна купити гіпохлорит натрію гуртом за доступною ціною. Гіпохлорит натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна гіпохлориту натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гіпохлориту натрію по всій території України. Ціна гіпохлориту натрію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі гіпохлориту натрію гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Купити гіпохлорит натрію в Україні

Розчини гіпохлориту натрію застосовуються для дезінфекції та знезараження води близько 100 років. Багаторічна практика використання цього ефективного засобу для обробки води показує, що застосовувати його можна при вирішенні завдань різного роду, пов'язаних з водопідготовкою:

  • для дезінфекції води в плавальних басейнах і водоймах різного призначення;
  • для обробки природних і стічних вод у системі господарсько-питного водопостачання;
  • при обробці побутових і промислових стічних вод та ін.

Використання розчинів гіпохлориту натрію дозволяє отримувати чисту прозору воду, позбавлену водоростей і бактерій. При обробці басейнів необхідно ретельно контролювати вміст активного хлору у воді. Важливе значення має підтримання рН на певному рівні, зазвичай 7,4-8,0, а краще 7,6-7,8.

Для визначення рівня рН слід використовувати спеціальний тестер. За результатами вимірювання, потрібно застосовувати засіб, щоб знижувати або підвищувати рівень рН. Вміст залишкового хлору у воді плавальних басейнів повинен знаходитися на рівні 0,3-0,5 мг/дм3. Надійне знезараження протягом 30 хв забезпечують розчини, що містять 0,1-0,2 % гіпохлориту натрію. При цьому вміст активного хлору в зоні дихання не повинен перевищувати 0,1 мг/дм3 у публічних плавальних басейнах і 0,03 мг/м3 в спортивних плавальних басейнах. Заміна газоподібного хлору гіпохлоритом натрію призводить до зниження виділення хлору в повітря, і, крім того, дозволяє легше підтримувати залишкову кількість активного хлору у воді.

Використовують розчин гіпохлориту натрію для обробки питної води переважно на стадії попереднього окислення і для стерилізації води перед подачею її в розподільчу мережу. Зазвичай, у систему водоочистки розчин вводять після розбавлення приблизно в 100 разів. При цьому, крім зниження концентрації активного хлору, знижується також величина рН (з 12-13 до 10-11), що сприяє підвищенню дезінфікуючої здатності розчину.

Гіпохлорит натрію широко застосовується: для обробки побутових і промислових стічних вод; для руйнування тваринних і рослинних мікроорганізмів, усунення запахів; знешкодження промислових стоків, у тому числі тих що містять ціанисті сполуки. Він може бути використаний також для обробки води, що містить амоній, феноли та гумінові речовини.

Гіпохлорит натрію також використовується для знешкодження промислових стоків від ціанистих сполук; для видалення із стічних вод ртуті і для обробки охолоджуючої конденсаторної води на електростанціях.

Хімічні та фізичні властивості

Гіпохлорит натрію (натрієва сіль хлорнуватистої кислоти) - NaClO, отримують хлоруванням водного розчину їдкого натрію (NaOH). Промисловістю випускається у вигляді водних розчинів різної концентрації. Малоконцентровані розчини отримують електролізом розчину хлориду натрію (NaCl) у спеціальних електрохімічних установках, як правило, безпосередньо у споживача.

гіпохлорит натрію формула

Водні розчини гіпохлориту натрію стали використовуватися для дезінфекції з самого зародження хлорної промисловості. Завдяки високій антибактеріальній активності і широкому спектру дії на різні мікроорганізми, цей дезінфікуючий засіб знаходить застосування в багатьох напрямках людської діяльності.

Дезінфікуюча дія полягає в тому, що при розчиненні у воді він точно так само, як хлор, утворює хлорнуватисту кислоту, яка має безпосередню окислюючу і дезінфікуючу дії.

Очищення водогінної води гіпохлоритом натрію (рідкою хлоркою)

Гіпохлорит натрію використовують у процесі знезараження води перед її подачею у водогінну мережу. Дезінфекційний розчин з гіпохлоритом натрію безпечний і для працівників водоочисних станцій, і для населення, для якого подається очищена вода, а також для самого природного середовища.

Натрію гіпохлорит руйнує біологічні відкладення, запобігає росту водоростей у трубах водогону. Речовина настільки ефективна, що очисний і знезаражуючий ефект зберігається в трубопроводі протягом тривалого часу.

Дезінфекція води у водоймищах і плавальних басейнах

гіпохлорит для басейнуНатрію гіпохлорит застосовують у рибній промисловості. Ця хімічна речовина нешкідлива для навколишнього середовища, тому її використовують для дезінфекції ставків і водойм, де розводять рибу. Крім цього, за допомогою гіпохлориту натрію дезінфікують ємності, призначені для зберігання риби, а також різний інвентар (сітки і сачки).

Відомо, що вода в плавальних басейнах повинна відповідати нормам питної води. Щоб позбутися різних бактеріальних забруднень та водоростей у воді в басейні, використовують розчин гіпохлориту натрію. Ця хімічна сполука нічим не загрожує здоров’ю відвідувачів басейну і обслуговуючого персоналу. І що важливо в нинішніх економічних умовах – є найекономнішою.

Дезінфекція стічних вод

Натрію гіпохлорит марки «А» використовують для знезараження стічних вод після її використання на промислових підприємствах і в комунальних господарствах. Під впливом цієї хімічної сполуки не тільки руйнуються мікроорганізми, а й усувається неприємний запах, притаманний стічній воді. Гіпохлорит натрію використовують для очищення води, в якій містяться такі небезпечні хімічні речовини, як ціанисті сполуки, іони амонію.гіпохлорит для очищення води

Гіпохлорит натрію у харчовій промисловості

Дезінфікуючі властивості натрію хлорнуватистокислого не залишилися непоміченими фахівцями харчової галузі – наприклад, молочної, сироварної та пивоварної промисловостей. Розчини натрію гіпохлориту застосовують для дезінфекції промислових резервуарів, які використовуються в процесах приготування продуктів харчування. При цьому знищуються бактеріофаги, молюски та ракоподібні.

Використання у побуті

Гіпохлорит натрію входить до складу численних відбілюючих, чистячих і дезинфікуючих засобів, які використовуються в побуті. За допомогою засобів, у складі яких є натрію гіпохлорит, відбілюють білизну, видаляють плями з білих бавовняних тканин, миють і дезінфікують посуд, облицювальну плитку, сантехніку.

Використання в медицині і стоматології 

У медичній галузі цей препарат застосовується як антисептик і дезінфектант, завдяки сильним окислювальним властивостям. Ним дезінфікують рани, знезаражують воду. Також його застосовують як стерилізуючий, бактерицидний, противірусний і протигрибковий засіб. Тобто, в його функціональних обов’язках – і дезінфекція, і лікування. Найбільшу ефективність гіпохлорит натрію проявляє в нейтральному середовищі. Найчастіше ним обробляють шкіру, слизові оболонки та поверхні ран.

Особливо широке використання цієї речовини в стоматологічних цілях, де вона важлива у вигляді антисептичного іригаційного розчину. Її застосовують для розрідження органічної частини всередині кореневого каналу до механічної розробки. Таким чином, ризик потрапляння путридних мас за апекс мінімізується, а початковий просвіт каналу розширюється. Крім того, за допомогою цієї субстанції зрошують кореневі канали в момент інструментальної їх розробки, а також промивають канал за допомогою іригаційної голки. Як показує практика, гіпохлорит натрію допомагає досягати кращих результатів, ніж інші засоби для дезінфекції.

Ідентифікатори

Номер CAS    7681-52-9
PubChem    24340
Номер EINECS    231-668-3
KEGG    D01711
ChEBI    32146
RTECS    NH3486300
Код ATC    D08AX07
SMILES    [Na+].[O-]Cl
InChI    1/ClO.Na/c1-2;/q-1;+1
Номер Бельштейна    11342986

Якщо Вам потрібно купити оптом гіпохлорит натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гіпохлорит натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Натрій гіпохлорит, марка А

NaOCl

ГОСТ 11086-76

Кваліфікація

тех, марка А

Виробник

Україна

Термін зберігання   

1 рікПоказники якості

Показник

Норматив

Результати 

аналізу

1

Зовнішній вигляд

Рідина зеленувато-жовтого кольору

Відповідає

2

Коефіцієнт світлопропускання

≥ 20

71

3

Масова концентрація активного хлору (Cl), г/дм3

≥ 190

191

4

Масова концентрація натрію їдкого (NaOH), %

10-20

17

5

Масова концентрація заліза (Fe), %

≤ 0,02

0,01Лабораторний висновок: якість продукції відповідає вимогам ГОСТ 11086-76

Примітка: допускається втрата активного хлору по закінченню 10-ти діб з дня відвантаження не більше 30% первинного вмісту і зміна забарвлення до червонувато-коричневого кольору.

Міжнародна назва sodium hypochlorite, antiformin
Хімічна формула NaClO
Назви-синоніми натрієва сіль хлорнуватистої кислоти, натрій хлорноватистий

Вага

куб 1300 кг

каністра 26 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гіпохлорит натрію (рідка хлорка) 30 % за вигідною ціною, також замовити Гіпохлорит натрію (рідка хлорка) 30 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.