Гідроксиламін солянокислий (гідроксиламін хлорид)

14250 грн
570.00 грн
(ціна за 1 кг)

Гідроксиламін солянокислий (NH3OH)Cl – це неорганічна сполука соляної кислоти та солі гідроксиламіну. Хлорид гідроксиламіну має вигляд безбарвних кристалів, які добре розчиняються у воді. Молярна маса цієї неорганічної сполуки становить 69,49 г/моль, а густина 1,67 г/см³

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гідроксиламін солянокислий. У нас можна купити гідроксиламін солянокислий оптом за доступною ціною. Гідроксиламін солянокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна гідроксиламіну солянокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гідроксиламіну солянокислого по всій території України. Ціна гідроксиламіну солянокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі гідроксиламіну солянокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості гідроксиламін хлориду

  • хлорид гідроксиламіну утворює безбарвні кристали моноклінної  сингонії, яка належить до просторової групи P 21/n з параметрами комірки a = 0,727 нм, b = 0,595 нм, β = 114,45°, c = 0,695 нм, Z = 4;
  • водний розчин гідроксиламін хлориду має достатньо слабокислу реакцію, яка є наслідком гідролізу по катіону;
  • гідроксиламін солянокислий реагує з гарячою водою, а також відмінно розчиняється у холодній воді, метанолі та етанолі;
  • сполука не розчиняється у бензолі;
  • під час проведення лабораторно-дослідних робіт, легко розкладається на азот, воду та азотну кислоту.

гідроксиламін солянокислий формула

Хімічні властивості гідроксиламіну солянокислого

Хлорид гідроксиламіну є сильним відновником та слабким окислювачем. При нагріванні понад 159 °C речовина розкладається концентрованими лугами.

Отримання гідроксиламін хлориду

гідроксиламін солянокислий купитиУ лабораторних умовах гідроксиламін солянокислий отримується дією розбавленої соляної кислоти на розчин гідроксиламіну. Солі гідроксиламіну також отримують шляхом відновлення нітрату натрію гідросульфітом натрію та сірчистим газом у спеціальному розчині у вигляді сульфату. Крім того, даний реактив можна одержати за допомогою відгону суміші солі гідроксиламонію з гідроксидом натрію.

Практичне застосування гідроксиламіну соляноксилого

Гідроксиламін солянокислий застосовується у аналітичній хімії для проведення різних реакцій. У промисловості гідроксиламін хлорид використовується для отримання капрону. Якщо Вам потрібно купити оптом гідроксиламін солянокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гідроксиламін солянокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва hydroxylamine hydrochloride, oxammonium hydrochloride
Хімічна формула (NH3OH)Cl
Назви-синоніми гідроксиламіну гідрохлориду, гідроксиламоній хлористий

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гідроксиламін солянокислий (гідроксиламін хлорид) за вигідною ціною, також замовити Гідроксиламін солянокислий (гідроксиламін хлорид) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.