Фторид натрію (натрій фтористий)

840.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій фтористий (фторид натрію) – неорганічна бінарна порошкоподібна речовина кристалічної структури білого/сірого кольору (кубічна гратка). Не горюча (небезпеки самозаймання та вибуху немає), не летка, гігроскопічна.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фторид натрію. У нас можна купити фторид натрію оптом за доступною ціною. Натрій фтористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна фториду натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фториду натрію по всій території України. Ціна натрію фтористого також залежить від обсягів закупівлі. При покупці фториду натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фториду натрію

Натрій фтористий (фторид натрію) – неорганічна бінарна порошкоподібна речовина кристалічної структури білого/сірого кольору (кубічна гратка). Не горюча (небезпеки самозаймання та вибуху немає), не летка, гігроскопічна. Запах відсутній. У воді розчиняється мало (в середньому 4 %, приблизно 4,13 г/100 мл), крім того, розчинення відбувається в безводному фтороводні. Кристалогідрати не утворюються. Отруйно діє на гриби і комах, також у деякій мірі на тварин і людей, дереву та залізу шкоди не завдає. З'єднуючись із крейдою, цементом, гашеним вапном і деякими іншими матеріалами, втрачає антисептичні властивості й перестає бути токсичною.

Молярна маса – 41,988713 г/моль, густина – 2,558 г / см³, t плавлення – 993 °C, t кипіння – 1695 °C. Формула – NaF.

У природних умовах ця речовина зустрічається у вигляді мінералу віліоміту, природні поклади якого незначні й відносно рідкісні. Також може входити в магматити, зокрема, в нефеліновий сієніт. Промислове отримання фтористого натрію відбувається в процесі нейтралізації технічної фтористоводневої кислоти каустичною содою. Також можливий його синтез спіканням флюориту, соди і кремнезему з подальшим вилуговуванням водою.

Застосування фториду натрію

фторид натрію купитиЦя сполука знаходить застосування в різних сферах. У металургії вона сприяє очищенню і відокремленню первинного алюмінію, берилію і низки інших металів, а також безпосередньому виготовленню алюмінію. В аграрному комплексі виступає інсектицидом, ефективно справляється з широким спектром комах. У деревообробній галузі з її допомогою виконують консервування деревини (антисептування робить дерево стійким до гниття). У лабораторній практиці за її участі отримують деякі речовини, зокрема ті, що містять фтор, у біохімії зберігають зразки тканин.

фторид натрію оптомЧимале значення фторид натрію має для здоров’я людини, а саме, для зубної емалі. Тому його вводять у зубні пасти і ним фторують питну воду, що дозволяє протистояти карієсу.

За його участю виготовляють антисептичний цемент, термостійкі мастила, пасти, поливи, клей, кераміку, флюси, вогнетривкі суміші, мийні засоби, скло. Цей реактив може служити сорбентом для поглинання шестифтористого урану з потоків газу, бути частиною певних типів паперу і пригнічувати бродіння.

Як бачимо, спектр застосування цієї речовини чималий. І її роль у промисловості та життєдіяльності складно переоцінити.

Фтористий натрій та безпека

Незважаючи на всі позитивні сторони цієї субстанції, необхідно пам’ятати, що її надмірні дози, які потрапляють до організму різними шляхами (вдихання пилу, прийом разом з їжею), можуть завдати шкоди здоров’ю. У таких випадках можливий негативний вплив на серцево-судинну систему, поява болю в ногах, стрибки артеріального тиску, подразнення шлунково-кишкового тракту, флюороз зубів.

Якщо Вам потрібно купити оптом фторид натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фтористий натрій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium fluoride, florocid
Хімічна формула NaF
Назви-синоніми натрій фтористий, фторид натрію, флуори́д на́трію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фторид натрію (натрій фтористий) за вигідною ціною, також замовити Фторид натрію (натрій фтористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.