Діоксид цирконію (цирконію двоокис)

1260.00 грн (ціна за 1 кг)

Диоксид цирконію (ZrO2) – це неорганічна сполука, що є білою кристалічною речовиною. В природі зустрічається у вигляді мінералу баделеїту, має моноклінну кристалічну структуру.

SKU: .

Двоокис цирконію

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності діоксид цирконію. У нас можна купити цирконію двоокис оптом за доступною ціною. Діоксид цирконію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна діоксиду цирконію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку діоксиду цирконію по всій території України. Ціна діоксид цирконію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі діоксид цирконію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Цирконій диоксид отримують шляхом прожарювання  різноманітних сполук цирконію, використовуючи його високу термічну стабільність.

Властивості та застосування диоксиду цирконію

  • є хімічно інертним;
  • повільно взаємодіє з концентрованою фтористоводневою і сірчаною кислотами;
  • при нагріванні з вуглецем перетворюється в цирконію карбід;
  • при нагріванні з вуглецем у присутності хлору утворюється чотирихлористий цирконій.

Основне застосування диоксиду цирконію - у виробництві кераміки. Цей реактив є одним з найбільш вивчених керамічних матеріалів. Крім того, його використовують в якості захисного покриття та вогнетривкого матеріалу, в ізоляції та при виготовленні абразивних матеріалів та емалей. Висока іонна провідність (і низька електронна провідність) робить дану сполуку одним з найбільш корисних електрокерамічних матеріалів. Диоксид цирконію також використовується як твердий електроліт в електрохромних пристроях. Дуже низька теплопровідність двоокису цирконію дозволяє застосовувати його в якості теплового покриття в дизельних двигунах для забезпечення нормальної роботи при високих температурах. Цей матеріал часто використовується в стоматології для виготовлення коронок і мостів або дуже міцних зубних протезів, побудованих повністю з монолітного цирконію. Цирконій диоксид незамінний при виготовленні керамічних ножів. Через його твердість столові прибори залишається гострими довше, ніж якби вони були виготовлені з нержавіючої сталі. Дана речовина є ефективним діелектриком і може застосовуватись як ізолятор. Монокристали кубічної фази диоксиду цирконію широко використовуються як імітатор алмазів у ювелірних виробах. Подібно до алмазу, двоокис цирконію має кубічну кристалічну структуру і високий показник заломлення. Візуально його надзвичайно складно відрізнити від коштовного каміння з алмазів.

Діоксид цирконію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом діоксид цирконію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діоксид цирконію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діоксид цирконію (цирконію двоокис) за вигідною ціною, також замовити Діоксид цирконію (цирконію двоокис) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.