Бром

900.00 грн (ціна за 1 кг)

Бром – хімічний елемент VII групи Періодичної системи, що належить до галогенних речовин. Назва цього елементу походить від грецького слова bromos, що означає сморід.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бром. У нас можна купити бром оптом за доступною ціною. Бром має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна брому Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку брому по всій території України. Ціна брому також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі брому оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості брому

Бром має важкий, неприємний запах. У вільному стані цей реактив набуває вигляду рудої легколеткої рідини. Найдоступніші сполуки брому - це броміди калію і натрію. Щоб з цих речовин отримати бром, необхідно окислити їх у кислому середовищі. В якості окислювачів можна використовувати такі хімічні субстанції як пероксид водню, біхромат калію, бромати, гіпохлорити, діоксид марганцю, хлор тощо. Отриманий бром на практиці рекомендуються відокремлювати методом відгону. Бром застосовують в аналітичній хімії для отримання ряду неорганічних і органічних речовин. Зокрема, сполуки брому використовують при виробництві пестицидів та інсектицидів (засоби захисту рослин), в якості паливних добавок, а також у виготовленні фотографії. Відомо також використання брому для м'якої дезінфекції води в басейнах при збільшеній чутливості людини до хлору. Істотна частина брому у формі броміду кальцію або натрію застосовується для виготовлення бурових розчинів. Такі розчини закачують у свердловини з метою збільшення обсягів видобутої нафти. Ще цей реактив використовується при виробництві фармацевтичних препаратів, фотографічних матеріалів і високоякісної гуми.

Сфери використання брому

На даний час широко використовується для виробництва антипіренів - речовин, що захищають матеріали органічного походження від займання. Ці речовини застосовують для виробництва негорючих фарб, для просочення виробів з деревини, тканин і пластмас. Бромхлорметан використовується як наповнювач вогнегасників. Елементарний бром знаходить застосування в процесах водоочистки та водопідготовки. Слід зазначити, що бром є отруйним галогеном, тому при роботі з ним слід дотримуватися заходів безпеки і використовувати індивідуальні засоби захисту.

Бром купити

Якщо Вам потрібно купити оптом бром, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бром, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бром за вигідною ціною, також замовити Бром з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.