Сульфат барію (барій сірчанокислий)

37.80 грн (ціна за 1 кг)

Барій сульфат – це сірчанокисла сіль барію, що має хімічну формулу BaSO4. Молярна маса сульфату барію 233.43 г/моль, густина 4.5 г/см³. За своїми термічними властивостями барій сірчанокислий характеризується температурою плавлення 1580 °C.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат барію. У нас можна купити барій сірчанокислий за доступною ціною. Барій сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфату барію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барію сірчанокислого по всій території України.  При купівлі сульфат барію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Хімічні властивості барію сірчанокислого

Барій сірчанокислий розчиняється виключно у йодистоводневій кислоті, у хлорній кислоті, у розчинах гідрокарбонатів лужних металів, а також у бромистоводневій кислоті. У лугах ця сірчанокисла сіль не розчиняється. З сірчаною кислотою барій сірчанокислий відмінно взаємодіє, внаслідок чого останній переходить у розчинний гідросульфат барію. Хімічні реакції з коксом або вугіллям призводять до відновлення сульфату барію до сульфіду. При температурному діапазоні понад 1600 °C барій сірчанокислий розкладається.

Практичне застосування барію сірчанокислого

Барій сірчанокислий не є токсичним реагентом, тому його застосовують у медицині, як рентгеноконтрастну речовину. У аналітичній хімії барій сірчанокислий використовується у якості гравіметричної форми для точного визначення іонів барію та сульфат-іонів під час проведення гравіметричного аналізу. У промисловості сульфат барію служить наповнювачем для лінолеуму та лакофарбових матеріалів. Дана сполука також використовується при виробництві вогнестійких матеріалів та свинцевих акумуляторів. У фотометричній галузі завдяки сульфату барію здійснюється якісне забарвлення. Якщо Вам потрібно купити гуртом сульфат барію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бірій сірчанокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат барію (барій сірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Сульфат барію (барій сірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.