Хлорид барію (барій хлористий) 2-водний

54.60 грн (ціна за 1 кг)

Барій хлористий 2-водний (хлорид барію, барій хлорид дигідрат, барій хлористий технічний) – неорганічний реактив, білий/світло-сірий порошок (або гранули), у формі безбарвних прозорих кристалів. У воді розчиняється добре, в спирті слабо, в ефірі не розчиняється. Формула – BaCl2•2H2O.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності барій хлористий 2-водний. У нас можна купити хлорид барію оптом за доступною ціною. Барій хлористий 2-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна барію хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барію хлористого по всій території України. Ціна барію хлористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі барію хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

хлорид барію купитиХлорид барію є твердою речовиною, це може бути порошок кристалічного типу або прозорі гранули. Має відтінки від білого до світло-сірого кольору. Барій хлористий широко застосовується в різних галузях промисловості і в сільському господарстві. У хімічній промисловості барій використовується для отримання солей барію у виробництві барвників, хлоридів натрію і барію реактивних кваліфікацій, очищення розчинів від хроматів і сульфатів. Також цей реактив використовують у машинобудуванні та металообробці для термічної обробки виробів, гарту швидкорізального інструменту. Барію хлорид використовується як нагрівальне середовище у технології гарячого пресування металів, ціанування деталей. Реактив застосовуюсть для отримання магнію і надчистого алюмінію, як шихтовочний матеріал у кольоровій металургії. Хлорид барію застосовується для зневоднення і висвітлювання різних видів шкіри. І звичайно, субстанціє є ефективним засобом в сільському господарстві при боротьбі з шкідниками.

Властивості хлориду барію

  • це неорганічна сіль з формулою BaCl2
  • білий кристалічний порошок без запаху;
  • добре розчинний у воді;
  • гігроскопічний;
  • легко поглинає вологу з повітря;
  • токсичний, при потраплянні в організм людини призводить до серйозних отруєнь;
  • його водні розчини мають нейтральний показник рН;
  • може утворювати кристалогідрати BaCl2•Н2O та BaCl2•2Н2O.

Барій хлористий отримують з гідроксиду барію або карбонату барію, що знаходиться в природі у вигляді мінералу витериту. Ці сполуки реагують зі соляною кислотою з утворенням гідратованого хлориду барію. Отримання хлориду барію можливе різними способами, серед основних: взаємодія металевого барію і хлору, оксиду/гідроксиду/карбонату барію і хлоридної кислоти, сульфіду барію і хлориду кальцію та ін.

Барій хлористий 2-водний, сфери застосування

хлорид барію пігмент гуртЗастосування цієї речовини варто розглядати в різних сферах промисловості, адже якоюсь однією воно не обмежується. Це, перш за все, хімічна галузь. Барій хлорид дигідрат використовують з метою отримання солей барію, створення реактивних препаратів, різних барвників і пігментів, очищення роп тощо. Це також машинобудування і металургія, де ця сполука бере участь в загартуванні швидкоріжучого інструменту, в термообробці виробів, гарячому пресуванні металів і ціануванні компонентів. Зокрема, в кольоровій металургії її в якості електролітної добавки використовують для отримання магнію і надчистого алюмінію. У текстильній промисловості хлорид барію застосовують для обробки різних видів шкіри, а саме: для обважнення і освітлення.

Без цього реактиву не обходяться і аграрії. У сільському господарстві барій хлористий допомагає в боротьбі зі шкідниками рослин. Для досягнення максимального ефекту від застосування технічного хлористого барію у всіх перерахованих вище сферах необхідно дотримуватися нескладних правил транспортування, зберігання і використання цієї речовини.

Транспортування і зберігання хлористого барію

Перевозити реактив дозволено всіма видами критого транспорту з додержанням норм, висунутих для перевезення небезпечних вантажів на цьому конкретному виді ТЗ. До зберігання особливих вимог немає. Тим не менш, барій хлорид дигідрат необхідно зберігати в закритих складах у фабричній упаковці, окремо від інших речовин і матеріалів. Як недорога, розчинна сіль барію, ця речовина знаходить широке застосування в хімічних лабораторіях. Він широко використовується як аналітичний реактив для визначення сульфат-іону (хлорид барію вступає в реакцію з сульфат-іоном для отримання густого білого осаду сульфату барію). Цей реактив використовується в очищенні стічних вод. Порошок хлористого барію додають до виробів з кераміки, також його застосовують у шкіряній промисловості.

В електротехнічній промисловості BaCl2 застосовують як електролітичну добавку для одержання надчистих алюмінію і магнію. На основі хлориду барію виготовляють такі пігменти, як баритовий жовтий, касселева зелень та інші солі барію. У сільському господарстві його застосовують як зооцид для боротьби з деякими шкідниками. Дану сполуку також використовується в феєрверках, щоб надати їм яскравого зеленого кольору. Однак токсичність хлористого барію обмежує його застосування. Зберігати хлорид барію потрібно в сухих складських приміщеннях. Неприпустимим є попадання вологи. Хлористий барій є отруйною речовиною. Працювати з ним необхідно тільки в спеціалізованому одязі. Розчин хлориду барію отруйний і здатний завдати незворотнього впливу на внутрішні органи людини.

Безпека при роботі з хлористим барієм

До основних характеристик цієї сполуки в плані безпеки належать такі: негорючість, пожежо- та вибухобезпека, токсичність. Тому при зберіганні особливої небезпеки не виникає, при правильному зберіганні небезпека взагалі відсутня. Що стосується безпеки під час експлуатації, то слід обов'язково враховувати токсичність барію хлористого. Попадання на шкіру і слизові може провокувати подразнення, всередину організму – сильні отруєння. З цього випливає, що працювати з хлоридом барію необхідно в спецодязі і використовуючи індивідуальні захисні засоби.

Якщо Вам потрібно купити оптом хлорид барію 2-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на барій хлористий 2-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

Міжнародна назва barium chloride, barium dichloride, barium muriate
Хімічна формула BaCl2
Назви-синоніми барій хлористий, хлорид барію, барій хлорид дигідрат, барій хлористий технічний

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид барію (барій хлористий) 2-водний за вигідною ціною, також замовити Хлорид барію (барій хлористий) 2-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.