Аполло 50 %

2322.00 грн (ціна за 1 л)

Аполо – це акарицид контактної дії з овіцидними пролонгованими властивостями (від 30 днів), ефективний щодо червоних плодових і звичайних павутинних кліщів. На думку багатьох користувачів, Аполо – найкращий засіб у своєму сегменті.

Активний компонент – клофентезин (кількість – 500 г/л).

Форма випуску – концентрована суспензія яскравого рожевого забарвлення з ледь вираженим запахом.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Аполо 50 %. У нас можна купити Аполо 50 % оптом за доступною ціною. Аполо 50 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна препарату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна Аполо 50 % також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі Аполо 50 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Механізм дії. Дія цього контактного препарату з хім. класу тетразинів поширюється на яйця і личинки кліщів. Виявляється в інгібуванні процесів метаморфозу. Дорослі особини не винищуються, однак відбувається їх стерилізація, результатом чого є стрімке зниження популяції. Самі ж дорослі кліщі гинуть природним шляхом.

Особливості та переваги Аполо:

- гормональна природа;

- боротьба з кліщами на фазі яйце-личинка-німфа;

- тривалість захисної функції;

- висока біоефективність в плані впливу на яйця і кліщів у перших рухомих стадіях;

- нефітотоксичність; - безпека для інших живих організмів (кліщів-хижаків, бджіл, хижих ос, нешкідливих комах, наприклад, для золотоочки, семикрапкового сонечка та енкарзії);

- можливість компонування з іншими інсектицидами та фунгіцидами, для яких властива нейтральна реакція водного розчину.

Рекомендації щодо застосування

Використовуйте препарат для обробки яблунь, виноградників та інших ягідно-плодових культур з метою захисту від кліщів. Цілком ймовірно, що для досягнення бажаного ефекту буде достатньо 1-2 обробок. Розчиніть рекомендовану в інструкції дозу речовини в незначному обсязі води, після чого додайте воду в потрібній кількості. Оскільки акарицид діє контактно, в будь-якому випадку, про яку б з рослин не йшлося, необхідно проводити ретельну обробку. Робочий розчин, норма його витрати, для різних культур виглядає по-різному: 200-400 л/га – для ягідних, 500-1000 л/га – для плодових, 500-2000 л/га – для хмелю. Щоб приготувати робочий розчин для кімнатних квітів, слід розводити препарат у кількості 0,4 мл на 1 л води (2 мл/5 л).

Аполо і безпека. Цей засіб належить до слаботоксичних (4-й клас небезпеки). Особливої небезпеки для людини і корисних комах не становить. Однак при роботі з ним необхідно дотримуватися деяких правил: уникайте контакту речовини зі шкірою та очима, не паліть, не вживайте їжу та напої. Після закінчення маніпуляцій добре вимийте обприскувач. Перша допомога при ураженні препаратом: - контакт з очима вимагає негайного промивання чистою проточною водою при відкритих повіках; - контакт зі шкірою – акуратного зняття забруднення ватою або тканиною плюс ретельне промивання легким розчином харчової соди; - у випадку вдихання потрібно вийти на свіже повітря; - при ковтанні слід промити рот і шлунок водою з активованим вугіллям. Якщо залишаться негативні прояви, зверніться до лікаря. Зберігати Аполо необхідно в сухому приміщенні при t -15-30 °C, далеко від дітей і тварин, а також від джерел вогню. Уникайте сусідства з ліками, їжею і кормами.

Якщо Вам потрібно купити оптом Аполо, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Аполо, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аполло 50 % за вигідною ціною, також замовити Аполло 50 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.