Превікур Енерджі 84 %

1500.00 грн (ціна за 1 л)

Превікур Енерджі 84 % – це спеціалізований ростостимулюючий засіб для ефективного захисту сільськогосподарських культур.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності превікур Енерджі 84 % .У нас можна купити превікур Енерджі 84 % за доступною ціною. Превікур Енерджі 84 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна превікуру Енерджі 84 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку превікуру Енерджі 84 % по всій території України. Ціна превікуру Енерджі 84 %  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі превікуру Енерджі 84 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

До складу препарату входять пропамокарб гідрохлорид, а також фосетил алюмінію, які не тільки стимулюють ріст рослин, але й забезпечують ефективний системний захист від шкідників. Крім того, даний засіб зміцнює імунітет культур та сприяє покращенню врожайності. Превікур Енерджі 84% активно бореться з кореневими гнилями, рівно ж як і з несправжньою борошнистою росою категорії Peronospora app та Pseudoperonospora spp.

Функціональні властивості препарату Превікур Енерджі 84 %

Превікур Енерджі 84 % є відмінною профілактикою проти кореневої гнилі. З профілактичною метою препарат застосовується методом поливу ґрунту перед засадженням насіння або розсади. На початкових стадіях формування рослини препарат виконує роль стимулятора росту. Завдяки його унікальним характеристикам, урожай не тільки є захищеним від шкідників, але й значно перевищує очікування щодо кількості свіжих овочів або фруктів. У тепличних умовах Превікур Енерджі 84 % є просто незамінним. Під час висаджування декоративних або ж овочевих культур Превікур Енерджі 84 % попереджає появу різноманітних негативних утворень, а також є відмінним засобом для зміцнення розсади після її висаджування у теплиці або на полі.

 Превікур Енерджі 84 % діє як, базипетально так і акропетально. Таким чином, досягається сприятливий вплив як на молоді корені, так і на молоді пагони рослин. Повне насичення рослини поживними речовинами відбувається вже через годину після використання.

Практичне використання превікуру Енерджі 84 %

Превікур Енерджі 84 % відзначається своєю економністю. Наприклад, для захисту перцю достатньо лише 6 мл речовини на 2 л води для обробки 1 кв. м. Застосовувати препарат можна методом крапельного зрошення, обприскування або прямим поливом розсади.

Якщо Вам потрібно купити оптом превікур Енерджі 84 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на превікур Енерджі 84 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Превікур Енерджі 84 % за вигідною ціною, також замовити Превікур Енерджі 84 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.