Санмайт 20%

3036.00 грн (ціна за 1 кг)

Санмайт 20% – це контактний акарицид, основним завданням якого є ефективна боротьба з різноманітними кліщами. Завдяки своїм унікальним властивостям, препарат знищує як дорослого кліща, так і його яйце або личинку

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності санмайт 2 0%. У нас можна купити санмайт 20 % за доступною ціною. Санмайт 20 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна санмайту 20 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку санмайту 20% по всій території України. Ціна санмайту 20 % також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі санмайту 20 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Вже через 15 хвилин після першого застосування препарат активується та починає діяти. Санмайт 20% надійно захищає рослину від шкідників до 6 тижнів з моменту використання. Різкі температурні перепади не впливають на ефективність речовини, тому його можна використовувати у будь-яку пору року. Ряд переваг, які має цей акарицид, зробили його сучасним та дієвим вибором для швидкої боротьби з різноманітними кліщами.

Практичне застосування препарату Санмайт 20 %

Для того, щоб досягти максимального ефекту, Санмайт 20 % необхідно рівномірно нанести на пошкоджену рослину. У тому випадку, якщо одразу після нанесення випали опади, хвилюватися не варто. Опади не змиють речовину та не знизять ефективність дії. Санмайт 20 %  максимально швидко вступає в контакт з культурою. Щоб зробити розчин, потрібно розвести 5 г данного препарату у 5 л простої води. Після цього необхідно робочий розчин ретельно розмішати та провести обробку рослини. Санмайт 20 % є сумісним з різними препаратами по стимуляції росту рослин та з пестицидами. Однак, контакту з препаратами, для яких властива яскраво виражена лужна реакція, варто уникати. Крім того, під час цвітіння обробку даним акарицидом проводити не рекомендовано, оскільки Санмайт 20 % є середньонебезпечним для джмелів. Також, варто слідкувати, щоб речовина не потрапила до чистої водойми.

Санмайт 20 % купити

Якщо Вам потрібно купити оптом санмайт 20%,зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на санмайт 20 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Санмайт 20% за вигідною ціною, також замовити Санмайт 20% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.