Моспілан 20 %

3300 грн
3300.00 грн
(ціна за 1 кг)

Моспілан 20% – це потужний інсектицид кишково-контактної дії. Основним призначенням препарату є максимальний захист урожайних культур від шкідників.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності моспілан 20 %. У нас можна купити моспілан 20 % за доступною ціною. Моспілан 20 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна моспілану 20 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку моспілану 20 % по всій території України. Ціна моспілану 20 % також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі моспілану 20 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Дія Моспілану 20% полягає у порушенні передачі нервового імпульсу через синапс, після чого комахи дуже швидко гинуть. Завдяки ацитоміприду, який входить до складу Моспілану 20 %, у шкідників не виникає стійкості до впливу препарату. В будь-яких кліматичних умовах цей інсектицид не тільки надійно захищає культуру, але й попереджає появу нових шкідників. Період захисної дії Моспілану 20 % становить три тижні після обприскування. Крім того, Моспілан 20 % знищує не тільки дорослих жуків але й їхні личинки та яйця. Вже через годину після першого використання можна побачити помітний та чудовий результат.

Практичне використання Моспілану 20 %

Моспілан 20 % є універсальним та дієвим препаратом, який швидко та безпечно ліквідовує шкідників. Однією з головних переваг Моспілану 20 % є його відмінна сумісність практично зі всіма пестицидами. Крім того, завдяки своїй низькій токсичності, Моспілан 20 % є нешкідливим для джмелів та бджіл. Така перевага дозволяє отримати відмінну врожайність на спеціалізованих пасіках, де крім вирощування сільськогосподарських культур особлива увага приділяється бджолам. Препарат є дуже економним у використанні. Для захисту огірків або томатів від комах достатньо лише 0,015 г засобу для приготування розчину. Щоб приготувати робочий розчин проти колорадських жуків, потрібно 0,5 г препарату розвести в 10 л води. Такого розчину буде достатньо для понад 100 кв. м. засадженої території. Економний та безпечний Моспілан 20 % - це сучасний інструмент боротьби проти всіх шкідників та довготривалий захист рослин вже після першого обприскування. Купити сертифікований та якісний Моспілан 20 % за прийнятною ціною Ви зможете тут.

Моспілан 20 % купити

Якщо Вам потрібно купити оптом моспілан 20 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на моспілан 20 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Моспілан 20 % за вигідною ціною, також замовити Моспілан 20 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.