Актара 25 %

11970.00 грн (ціна за 1 кг)

Актара 25 % – це високоефективний системний інсектицид  контактно-кишкової дії, який призначений для захисту сільськогосподарських культур.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності актара 25 %.У нас можна купити актару 25 % за доступною ціною. Актара 25 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна актари 25 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку актари 25 % по всій території України. Ціна актари 25 % також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі актари 25 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Завдяки широкому спектру дії, цей препарат офіційно зареєстрований як дієвий засіб проти більш ніж ста шкідників.  Незалежно від кліматичних умов Актара 25 % захищає не тільки будь–які овочі чи фрукти, але й молоді пагони. Даний інсектицид швидко поширюється вверх по рослині, без накопичування в бульбах. Актара 25 % також підходить для спеціального замочування розсади перед висіванням. Після застосування препарату рослини є надійно захищеними від будь-яких шкідників протягом двадцяти чотирьох днів, що на тиждень більше, ніж дія подібних аналогів.

Практичне застосування препарату Актара 25 %

Завдяки своїм унікальним властивостям та швидкій дії Актара 25 % повністю захищає картоплю від колорадських жуків, капусту від попелиці, а яблуню або грушу від жуків. Залежно від норм та методів застосування захисний ефект препарату може досягти понад 50 днів з моменту обприскування. Крім того, Актара 25 % є абсолютно безпечною у використанні, що підтверджується рядом лабораторних досліджень. Після застосування на городі або дачі, рослини залишаються не тільки повністю захищеними, але й біологічно безпечними. Основним завданням цього інсектициду є не дати шкідникові ліквідувати культуру. Актара 25 % є дуже економною у використанні. Наприклад, для захисту 40 кущів смородини необхідно лише 2 г препарату, який слід розвести в 10 л води. Для захисту капусти від мух достатньо використати 4 г речовини на 2 л води. Отриманий робочий розчин підійде для обробки 0,7 м² території з культурою. Препарат підходить і для захисту горщикових квітів від шкідників. Для цього варто лише розпилити розчин з речовиною вздовж росту рослини.

Актару 25 % купити

Якщо Вам потрібно купити оптом актару 25 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на актару 25 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Актара 25 % за вигідною ціною, також замовити Актара 25 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.