Аплауд 25 %

1230.00 грн (ціна за 1 л)

Аплауд – це хім. препарат для захисту рослин від шкідливих комах, інсектицид, засіб контактно-кишкової дії, що інгібує синтез поліацетилглюкозаміну (хітину), спрямований проти певних видів шкідників (головним чином, з ряду Hemiptera). Активний компонент – бупрофезин (концентрація – 250 г/кг). Випускається препарат у формі змочувального порошку.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Аплауд 25 %. У нас можна купити Аплауд 25 % оптом за доступною ціною. Аплауд 25 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на Аплауд 25 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна Аплауд 25 % також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Спектр застосування. Цей засіб дає відчутний ефект при боротьбі зі шкідниками огірків і томатів у закритому ґрунті й зі щитовидкою на яблуні. Овочі, рис, бавовна, квасоля, цитрусові – для обробки цих та інших культур він активно застосовується у всьому світі. Впливає на таких шкідників: бавовняна і теплична білокрилки, цикадки, зокрема, і цитрусові, щитівка каліфорнійська, борошнисті червці, деякі кліщі. Максимальна ефективність проти дорослої форми білокрилки проявляється в сукупності зі синтетичними піретроїдами.

Механізм дії. Ефективність Аплауд проявляє порушенням (придушенням) синтезу хітину шкідників. Регулює зростання комах з метою винищення цикад, алейродидів, щитівок та деяких кліщів. Знищує личинки в період линьки, мінімізуючи, таким чином, величину популяції нового покоління. Яйця, що відкладаються дорослими комахами, стають нежиттєздатними. Тривалість імагіального життя і яйцекладки знижується більш ніж удвічі. Крім того, позитивно на чисельність шкідника впливає контакт самки з обробленими ділянками. Також цьому препарату властива овіцидна дія.

Переваги Аплауду:

- тривале функціонування (25 діб і більше);

- відсутність негативного впливу на дрібних комах Encarsia formosa – природних ворогів тепличної білокрилки, що дозволяє застосовувати препарат у змішаній системі захисту від паразитів;

- відсутність перехресної стійкості з фосфорорганічними сполуками або синтетичними піретроїдами; - наявність додаткового ефекту в умовах тепличного випаровування;

- нефітотоксичність за умови дотримання норм застосування; - безпека для риб, бджіл і теплокровних.

Особливості використання

Для приготування препарату потрібно певну його кількість розвести в незначному обсязі води, довівши до необхідної міри. Робочий розчин виглядає як 10 г Аплауду на 10 л води або ж 1 г на 1 л (якщо знадобилася незначна кількість засобу). Спосіб обробки – повнолітражне обприскування із застосуванням тракторного вентиляторного обприскувача. Обприскувати рослини слід у суху погоду при відсутності вітру у вечірній/ранковий час. Щоб контролювати появу шкідників, достатньо виконувати дві обробки в сезон. Дія стає помітною не відразу після обробки: ураження і загибель шкідливих комах можна спостерігати протягом тижня.

Якщо Вам потрібно купити оптом Аплауд, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Аплауд, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аплауд 25 % за вигідною ціною, також замовити Аплауд 25 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.