Карбонат амонію (амоній вуглекислий)

180.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній вуглекислий (карбонат амонію) – це амонійна сіль карбонатної кислоти, що має  хімічну формулу (NH4)2CO3.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Вуглекислий амоній

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній вуглекислий. У нас можна купити карбонат амонію оптом за доступною ціною. Амоній вуглекислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна карбонату амонію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію вуглекислого по всій території України. Ціна карбонату амонію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі карбонату амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості амонію вуглекислого

Амоній вуглекислий існує у вигляді безбарвних кристалів, які мають здатність швидко та добре розчинятися у воді. Варто зазначити, що вуглекислий амоній є нестійким у повітрі та у різних хімічних розчинах, оскільки він навіть при умовах кімнатної температури у приміщенні починає швидко виділяти аміак. У випадку, якщо температура є вищою, ніж 60 °C карбонат амонію швидко розкладається. Вуглекислий амоній гурт Амоній вуглекислий отримують методом взаємодії газоподібних H2O, CO2 і NH3 у період швидкого охолодження компонентів реакції. Даний реактив є справжнім джерелом карбонат-іонів та досить часто використовується для осадження солей магнію. Таким чином, відбувається хімічна реакція, наслідком якої є  відокремлення магнію від солей калію.

Застосування карбонату амонію

Сьогодні амоній вуглекислий активно використовується як один з компонентів лікарських засобів. У фармацевтичній галузі на основі амонію вуглекислого виготовляються дієві сиропи від кашлю для дорослих та дітей. Крім того, саме карбонат амонію входить до складу нашатирю. У косметичній галузі дана сполука використовується у якості різних барвників, а у протипожежній індустрії карбонат амонію є одним з головних компонентів вогнегасних засобів. Широкий спектр використання та значні функціональні можливості зробили амоній вуглекислий головним компонентом виробництва багатьох видів продукції.  У виробництві ця субстанція значно прискорює ферментацію, що дозволяє швидко виготовити якісне вино.

Амоній вуглекислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній вуглекислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на карбонат амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва ammonium carbonate
Хімічна формула (NH4)2CO3
Назви-синоніми амоній вуглекислий, карбонат амонію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Карбонат амонію (амоній вуглекислий) за вигідною ціною, також замовити Карбонат амонію (амоній вуглекислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.