Оксалат амонію (амоній щавлевокислий)

3645 грн
145.80 грн
(ціна за 1 кг)

Амоній щавлевокислий (оксалат амонію) – хім. сполука, сіль катіона амонію і етандіової кислоти у вигляді позбавлених кольору і запаху кристалів ромбічної сингонії. Піддається розчиненню у воді (5 % при 20 °С), у метилкарбінолі розчиняється слабо. Формує кристалогідрат (NH4)2C2O4•H2O.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксалат амонію. У нас можна купити амоній щавлевокислий за доступною ціною. Амоній щавлевокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна оксалату амонію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амоній щавлевокислого по всій території України.  При купівлі амонію щавлевокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 124,10 г/моль, густина гідрату – 1,50 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 133 °C, ентальпія формування – 1424 кДж/моль. Формула – (NH4)2C2O4. Отримання оксалату амонію відбувається в результаті впливу розчину нітриду водню на розчин етандіової кислоти. Синтез безводної солі здійснюється повільним висушуванням кристалогідрату при невеликому підвищенні температури.

Застосування. Основні сфери і процеси, де застосовують цей продукт: аналітична хімія, металургія, виробництво вибухівки, металевого лаку, вилучення із заліза олова, фарбування, виявлення Ca, Pb і рідкісноземельних елементів.

Безпека. Амоній щавлевокислий – речовина шкідлива і токсична, може становити смертельну небезпеку для людини і згубно впливати на організми, що живуть у водній екосистемі. Серед поширених уражень цим реактивом – опіки шкірних покривів, подразнення слизових очей, ураження дихальних шляхів, печінки, нирок і нервової системи. Це варто обов’язково враховувати при роботі з ним. Також необхідно застосовувати спецодяг: комбінезон, фартух, рукавиці, окуляри і респіратор.

Зберігати цю субстанцію потрібно в прохолодному добре провітрюваному місці, уникаючи вогню, іскор, сусідства з несумісними матеріалами. Термін придатності згідно гарантії – 3 роки від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом оксалат амонію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на амоній щавлевокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Міжнародна назва ammonium oxalate, ammonium ethanedioate
Хімічна формула (NH4)2C2O4
Назви-синоніми щавлевокислий амоній

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксалат амонію (амоній щавлевокислий) за вигідною ціною, також замовити Оксалат амонію (амоній щавлевокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.