Роданід амонію (амоній роданистий)

390.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній роданистий (роданід амонію) – це безбарвні блискучі кристали пластинчатої форми з хімічною формулою NH4NCS. Цей хімічний реактив відмінно розчиняється у воді при температурному режимі 20 °С та у етиловому спирті.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній роданистий. У нас можна купити роданід амонію оптом за доступною ціною. Амоній роданистий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна амонію роданистого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію роданистого по всій території України. Ціна амонію роданистого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі роданіду амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості амонію роданистого

  • амоній роданистий добре розчинний у рідкому аміаку, метанолі та ацетоні, що дозволяє проводити різні дослідження та відкривати нові екстракти, які надалі можна буде застосовувати у різних галузях виробництва. Крім того, амоній роданистий здатний утворювати окремі гідрати;
  • під час розчинення у воді розпочинається процес поглинання тепла, внаслідок чого при  температурі води 15 °С температура отриманого розчину буде становити до -17 °С;
  • роданід амонію є чудовим помічником для проведення будь–яких хімічних реакцій та реагує з різними хімічними сполуками;
  • слід відмітити, що отримані розчини, до складу яких входить амоній роданистий, поступово забарвлюються у яскраво-червоний колір. Така реакція є наслідком процесу утворення персульфоціанату HC3N3S3 під час хімічної взаємодії.

Отримання роданіду амонію відбувається шляхом видобутку ціанистих сполук спеціальними розчинами полісульфідів, які зосереджені у коксових газах. Крім того, отримання роданіду амонію може стати наслідком взаємодії сірководню з аміаком. Роданистий амоній має ряд унікальних властивостей, які сьогодні широко використовуються. Ця речовина відмінно очищує залізо у поєднанні з активованим вугіллям.  Дієвий розчин отримується шляхом змішування  роданіду амонію з водою, аміаком та з активованим вугіллям.

Застосування амонію роданистого

На даний час амоній роданистий є основним компонентом для проявлення фотографій у відео-індустрії. У хімічній галузі ця субстанція застосовується для меркуриметричного визначення кількості ціанідів та галогенів. Також, амоній роданистий використовується у якості сировини при промисловому синтезі тіосечовини.

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній роданистий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на роданід амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

Міжнародна назва ammonium thiocyanate
Хімічна формула NH4NCS
Назви-синоніми амоній роданистий, роданід амонію, тіоціанат амонію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Роданід амонію (амоній роданистий) за вигідною ціною, також замовити Роданід амонію (амоній роданистий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.